יצירת אב טיפוס » ליהוק למות
ליהוק למות

ליהוק למות


יציקת מתכת היא תהליך רב-תכליתי המייצר חלקי יציקה מהונדסים באמצעות שיטה מאולצת בלחץ גבוה של כפיית מתכת מותכת לתוך תבניות הבנויות מפלדות בדרגה גבוהה. ניתן לייצר יציקה כמעט בכל גודל וצורה שאפשר להעלות על הדעת. הוא מספק את החופש לעצב תצורות מורכבות העונות על הדרישות הפונקציונליות של הרכיב.

BE-CU הוא המקור המועדף עליך לחלקים ורכיבים של יציקת אלומיניום, אבץ ומגנזיום מדויקים, ומספק פתרונות עיצוב והנדסה פנימיים לצרכי ייצור הכלים והמתלים שלך. צור איתנו קשר למידע נוסף או בקש הצעת מחיר מותאמת אישית עוד היום.

BE-CU יציקה בסין


לייצור בנפח גבוה, ל-BE-CU יש שותפות במיזם משותף עם מתקן בסין, המייצר חלקים באיכות גבוהה ובעלות נמוכה עבור יישומים תעשייתיים רבים. BE-CU פועל בסין מאז 1997. המתקן שלנו בסין ממוקם בדונגגוואן, אזור תעשייה/נמל שכן להונג קונג. בשנת 2017, העברנו את המתקן בסין לאתר קמפוס תעשייתי חדש בגודל 3.7 דונם. בניין עצמאי של למעלה מ-48,000 רגל מרובע מכיל ייצור תבניות, יציקה, מעבדת ניתוח מתכות ופעולות פירוק. לבניין הראשי 4 קומות בשטח כולל של מעל 120,000 רגל רבוע (כל קומה היא מעל 30,000 רגל רבוע). הוא מכיל את פעולת ה-CNC, QC, פעולת NCP אוטומטית (עומדת בדרישת RoHS), קו אנודיזציה, קווי צביעה וציפוי אבקה, הנדסה ושאר משרדי התפעול העסקי.

ציוד לייצור תבניות

ציוד המחקר והפיתוח של החברה כולל בעיקר: 3 מכונות חיתוך חוט איטי מדויקות, 3 גונגי מחשב CNC מדויקים, 3 משחזות מדויקות, 3 מכונות כרסום מדויקות, 4 מכונות ניצוצות מדויקות ומתקנים וציוד תומכים שונים לעיבוד תבניות.

ציוד הייצור העיקרי

מתקני הייצור והציוד של החברה כוללים בעיקר: מכונת יציקה מסגסוגת אלומיניום אחת של 120 טון/יחידה של 160 טון/יחידה של 280 טון/יחידה של 630 טון, 4 מכונות ליציקת סגסוגת אבץ של 88 טון/1 יחידה של 120 טון, ו-280 מכונות ליציקת סגסוגת מגנזיום 1 טון, 4 מכונות הזרקה של 88 טון, 3 ניקובים, 15 מכונות קידוח והקשה, 2 מכונות הקשה אוטומטיות, 12 מכונות ליטוש, 1 מכונת התזת חול, 2 חריטת לייזר. מכונות וכו'. מתקני ייצור וציוד תומכים דיוק.

מערכת בקרת איכות

לחברה מערכת ניהול איכות סאונד מכשירי הבדיקה העיקריים שלה כוללים: מכונת בדיקת עשן אחת, מכונת בדיקת רתיחה בטמפרטורה גבוהה, מכונת בדיקת שקיות נייר אחת, מכונת בדיקת מיקרוגל ומספר כלי מדידה שונים בנובמבר 2010 אישור מערכת ניהול איכות ISO:9001.

יתרון חלק ליציקה


יציקה יוצרת חלקי יציקה עם צורות מורכבות ועיצובים מורכבים בנקודת מחיר שאינה שוברת את הכיס. כמה מהיתרונות המשמעותיים ביותר הקשורים ליציקה כוללים:

 • מהירות ייצור מתקדמת
 • יציבות מימדית מדויקת
 • סובלנות הדוקה
 • עובי דופן משתנים
 • זמני ייצור מהירים
 • הפחתה בגרוטאות
 • חיי כלי עבודה ארוכים

אפשרויות שירות יציקות אלומיניום ואבץ מותאמות אישית


BE-CU מספקת שירותי יציקת אלומיניום וסגסוגת אבץ כדי לעמוד במפרטי הפרויקט שלך. המומחים שלנו יסייעו לך לקבוע איזה תהליך מתאים לדרישות היישום שלך.

יתרונות שירות יציקת אלומיניום

אלומיניום הוא אחד מחומרי הבנייה הפופולריים ביותר שקיימים. התכונות המועילות של האלומיניום מאפשרות להשתמש בו עבור יישומים תעשייתיים שונים. BE-CU יכול לספק יציקות מותאמות אישית עבור סגסוגות אלומיניום 380, 360, 390 ו-413. היתרונות של שימוש באלומיניום לצרכי יציקת המות שלך כוללים:

 • קל
 • עמידות בפני קורוזיה טובה
 • יחס חוזק למשקל גבוה
 • יציבות מימדית מוגברת
 • מוליכות תרמית וחשמלית גבוהה

יתרונות יציקת אבץ

התכונות המכניות של יציקות סגסוגת אבץ בטמפרטורות ממוצעות עדיפות על יציקות חול של ברזל אפור, פליז ואלומיניום. יציקות אבץ הן הרבה יותר חזקות, קשיחות ויציבות יותר מבחינה מימדית מאשר פלסטיק יצוק בהזרקה. העלות המופחתת והתכונות המשופרות הפכו אותו לתחליף אידיאלי עבור ברזל, נחושת, סגסוגות אלומיניום או חלקי פלסטיק. יתרונות נוספים של יציקות אבץ כוללים:

 • חוזק השפעה מעולה
 • קשיחות מוגברת
 • כוח טוב
 • יציבות מימדית מוגברת

אפשרויות תהליך יציקת המות


אנו מציעים יציקת תא קר במקום יציקת תא חם עבור פרויקטים המשתמשים בסגסוגות עם נקודת התכה נמוכה. שני התהליכים מתוארים להלן, אך תהליך יציקת המות בתא קר אידיאלי למתכות בעלות נקודות התכה גבוהות ותכונות קורוזיביות. בהשוואה ליציקת תא חמה, יציקת תא קרה פותרת את בעיית הקורוזיה על ידי הפרדת כור ההיתוך ממרכיבי המזרק.

יציקת קוביות קולד קאמרית

מכונות ליציקת תא קר משמשות לסגסוגות אלומיניום או אבץ בעלות נקודות התכה גבוהות או תכונות קורוזיביות. בתוך תהליך התא הקר, מתכת מועברת באמצעות מצקת, באופן ידני או אוטומטי, לשרוול הזריקה. הפעלת בוכנת ההזרקה מאלצת את המתכת לתוך התבנית. הליך זה ממזער את זמן המגע בין המתכת החמה לרכיבי המזרק, מה שעוזר להאריך את חיי הפעולה.

ליהוק מתים של חדר חם

מכונות ליציקת תא חם משמשות בעיקר לסגסוגות אבץ, נחושת, עופרת וסגסוגות אחרות בנקודת התכה נמוכה. יציקת תא חם מייצרת ייצור מהיר יותר של רכיבה על אופניים, מספקת פירוט יציקה מורכב, מפחיתה את הנקבוביות ומספקת הפחתת פסולת מוגברת תוך מתן חיי שירות ארוכים יותר עקב נקודות התכה נמוכות יותר.

פתרונות יציקה מותאמים אישית כדי לענות על צרכי יישומי הייצור שלך


ב-BE-CU Die Casting, אנו יכולים לבצע תהליכי יישום שונים של יציקת אלומיניום בהתבסס על מפרט הפרויקט המדויק שלך, על מנת להבטיח שהחלק שלך מתאים לסביבה בה הוא יפעל. יכולות יציקת המות המותאמות אישית שלנו מיועדות ליצרנים המחפשים עיצובים ייחודיים ופונקציונליים במיוחד. המומחים שלנו יעבדו איתך כדי לקבוע איזו יישום ליציקה מתאים ביותר לצרכי הפרויקט שלך.

מדוע לבחור ב-SKS לצרכי שירות יציקת הדפסים בהתאמה אישית?


BE-CU Die Casting עובדת בשיתוף פעולה הדוק עם לקוחות כדי לבחון פתרונות הרכבה והתקנה עבור חלקים ורכיבים יציקה מותאמים אישית שלהם, כולל אלה עם דרישות הרכבה והתקנה ספציפיות. BE-CU יכול לעזור בבקשות כגון:

 • יצוק לתוך הרכיבים ציור פינים שצוינו.
 • הטמע חוטים חיצוניים מעובדים על בוסי יציקה.
 • יצוק חורים לממד גודל המקדחה עבור הברגה פנימית.
 • התקן פינים ו/או תוספות סליל לאחר העיבוד.

צור קשר עם BE-CU לקבלת שירותי יציקה מותאמים אישית עוד היום


צור איתנו קשר למידע נוסף על פתרונות שירות יציקת המטות המותאמים אישית של BE-CU, בקש הצעת מחיר, או שלח לנו דוא"ל לכתובת [email protected], ואנו נשמח לענות על שאלותיך. BE-CU הוא המקור המהימן שלך לשירותי יציקה מותאמים אישית.

יצירת אב טיפוס
Logo
Enable registration in settings - general