חיתוך בלייזר


חותכי לייזר מייצרים חלקי מתכת מחומר גיליון באמצעות קרן לייזר לאידוי חלקים של חומר העבודה.

אנו מציעים פתרון חיתוך חסכוני בין אם אתה צריך חלק בודד, אצווה של אבות טיפוס או הזמנת ייצור.

  • יכול לייצר חלקים כמעט מכל צורה דו מימדית וצורה תלת מימדית
  • מדויק וחסכוני יותר מחיתוך פלזמה
  • חיתוך מיקרו לייזר לרפואה
  • ניתן להשתמש לחריטה במקום לחתוך
יצירת אב טיפוס » חיתוך בלייזר

שירות חיתוך בלייזר וחלקים מותאמים אישית לחברות סטארט-אפ וחברות היי-טק


BE-CU חיתוך לייזר מספק שירותים לרשת רחבה של תעשיות ושווקים. BE-CU ממוקמת באופן ייחודי לחיתוך לייזר, חיתוך מיקרו לייזר, חריטה בלייזר, מכונת CNC מדויקת וחלקים ורכיבי גימור מדויק. אנו יכולים לייצר את חלקי הפח המותאמים אישית שלך במהירות כמו באותו היום. שירות חיתוך בלייזר על ידי BE-CU עושה את ההזמנה ממש קלה על ידי שימוש באינטרנט. אתה יכול להעלות מודלים תלת מימדיים וציורים דו מימדיים לקבלת הצעות מחיר מיידיות. אמנם זה אידיאלי עבור יצירת אב טיפוס וחלקים חד-פעמיים, אך אנו מציעים גם ייצור סדרתי על פני תקופה רב שנים. מהנדסי המכירות שלנו שמחים לעזור בתכנון ביצוע פרויקטים גדולים יותר.

פשוט העלה את קובצי ה-CAD שלך לפלטפורמה כדי לקבל הצעת מחיר מיידית וזמן אספקה. לאחר האישור, אנו מטפלים בצד הייצור של הדברים, תוך שימוש במכונות חדישות. התהליך נראה כך:

  • לחץ על <קבל הצעות מחיר חינם>
  • העלה את קבצי ה-CAD שלך לפלטפורמה. מודלים תלת מימדיים עדיפים, מכיוון שניתן להשתמש בהם גם לצטט חלקים מכופפים (פורמטים של קבצים תלת מימדיים נתמכים הם STP, SLDPRT, IPT). ניתן גם להציע עבודות חיתוך שטוחות על סמך שרטוטים דו מימדיים בפורמט DXF.
  • בחר את החומר והכתובת שלך עבור מחיר מיידי וזמן אספקה.
  • אנו מארגנים את ההסעות בכל רחבי ישראל, כולל כל הערים הגדולות כמו ירושלים, תל אביב וכו'.

חומר חיתוך בלייזר


חומרים שיכולים להיות קשים לעיבוד על ידי עיבוד שבבי קונבנציונלי נחתכים בקלות על ידי הלייזר התעשייתי המודרני בעוצמה גבוהה. מיקוד של אלפי וואט של אנרגיה לתוך קרן קטנה כמו 0.1 מ"מ (.005 אינץ') מאפשר ללייזר לחתוך דרך חומרים כגון פלדת כלי פחמן גבוהה בקלות ובנקיות. ניתן לעבד פלדות אל-חלד וסגסוגות מיוחדות בקצב גבוה של מהירות וללא כתמים. חברת Be-Cu חיתוך לייזר מחזיקה מלאי גדול של פלדות פחמן, פלדות אל חלד ואלומיניום.

יכולות חיתוך הלייזר שלנו


פלדת פחמן: ≤30 מ"מ
נירוסטה: ≤30 מ"מ
אלומיניום: ≤30 מ"מ
סגסוגות נחושת:≤12 מ"מ
עובי חומר מקסימלי
עד 6500 x 2500 מ"מאזור חיתוך
שני לייזרים סיבים ו-CO2 עד 12 קילוואטמקורות לייזר
+/- 0.05 מ"מהֲדִירוּת
+/- 0.1 מ"מדיוק מיקום

תיאורי מקרה לחיתוך לייזר וגלריית מוצרים


חיתוך בלייזר מאפשר גמישות רבה, דיוק ואיכות מעולה. זה יכול לחתוך צורות מורכבות מאוד.

חותכי לייזר אוטומטיים מתקדמים זקוקים לכוח אדם קטן. בשילוב בין הטבע האוטונומי שלהם לבין המהירות שלהם, פלטפורמת חיתוך הלייזר המקוונת של Be-Cu מאפשרת לשמור על עלויות הפרויקט שלך נמוכות.

סובלנות הדיוק למיקום היא +/- 0.1 מ"מ. השפעות תרמיות על החומר קטנות ולכן ניתן לחתוך חורים קטנים בקוטר מינימלי של 1/2 עובי החומר וכן חורים שניתן להשחיל לאחר החיתוך ללא צורך בעיבוד נוסף. רוחב קו החיתוך הוא קטן מ-0.5 מ"מ עבור רוב החומרים.

כל השאלות הנפוצות עבור חיתוך לייזר


מהו חיתוך לייזר?

חיתוך בלייזר הוא תהליך חיתוך חומר באמצעות קרן לייזר לאידוי חומר. המונח לייזר (שפירושו הגברה של אור על ידי פליטת קרינה מעוררת), הוא מונח כללי הכולל מספר טכנולוגיות שכולן מסוגלות ליצור קרן לייזר כאשר הטכנולוגיות הנפוצות ביותר הן LED, CO2 וסיבים.
חותכי הלייזר מהירים ומדויקים במיוחד הודות לשימוש בבקרה מספרית ממוחשבת על כל הצירים והחיזוי הגבוה של קרני הלייזר. יתר על כן, חותכי לייזר הם אחת מטכניקות הייצור הבודדות שניתן ליישם הן על אבות טיפוס והן על ייצור המוני. היעדר כלים וחומרים מתכלים (בניגוד למכונות CNC), גם הופך אותם למהירים יותר לתפעול תוך שהוא מאפשר שינויים פתאומיים בעיצוב.

מה ההבדל בין חיתוך פלזמה לחיתוך לייזר?

ההבדל הגדול ביותר בין פלזמה לחיתוך לייזר הוא שחותך פלזמה משתמש בזרם של פלזמה חמה (גז מחומם-על שבו מופרדים האלקטרונים והגרעינים), כדי לחתוך דרך חומר בעוד שחותך לייזר משתמש בקרן לייזר.
חותכי פלזמה מנצלים את העובדה שפלזמה מוליכה חשמלית על ידי טעינה חשמלית של לפיד הפלזמה וחומר העבודה. המוליכות החשמלית של הקשת עוזרת לקיים את זרם הפלזמה ובמקביל מכוונת את הזרם לעבר חומר העבודה. בעוד שחותכי פלזמה יכולים לחתוך חומרים עבים יותר מאשר חותכי לייזר, הם יכולים לחתוך רק חומרים מוליכים חשמלית כגון מתכת.
חותכי לייזר, לעומת זאת, אינם תלויים בתכונות החומר על מנת לבצע חיתוך (כמובן, יש להשתמש בקרן הלייזר הנכונה). ככאלה, חותכי לייזר יכולים לחתוך הרבה יותר חומרים מאשר חותכי פלזמה כולל פלסטיק, עץ וכרטיס.

מהן היכולות של BE-CU?

BE-CU מציעה מגוון של טכנולוגיות אב טיפוס וייצור לפי דרישה – מחיתוך לייזר סיבים ו-CO2, לעיבוד כימי צילום, הדפסת תלת מימד, הזרקה וייצור והרכבה של מעגלים מודפסים בהתאמה אישית.
הטכנולוגיות שלנו מותאמות בקפידה לחומרים ספציפיים כדי להבטיח שחלקים מותאמים אישית מיוצרים ברמה גבוהה של דיוק ודיוק, כך שהחלק האלף שלך זהה לראשון.
ל-BE-CU יש את היכולת לייצר חלקים בגודל של עד 3000 מ"מ x 1500 מ"מ על 25 מ"מ, תוך מתן דיוק ממדי בין ±0.08 מ"מ ל-±0.31 מ"מ, בהתאם לטכנולוגיית הייצור שבה אתה משתמש. חוט חיתוך בלייזר, הכמות שבה רוחב חיתוך משתנה עם העומק היא 0.2 מ"מ בממוצע. גודל קיר מינימלי הוא 0.07 מ"מ עבור הדפסת תלת מימד ו-0.635 מ"מ עבור הזרקה. יתר על כן, BE-CU מאפשר תכונות מורכבות קטנות כמו 1×1 מ"מ תוך יכולת לייצר חלקים בגודל 6×6 מ"מ.

יתרונות חיתוך בלייזר

כפי שכבר נאמר, לטכנולוגיית הלייזר יש יתרון על פני שיטות חיתוך אחרות בכל הנוגע לאיכויות מסוימות. כל אלה יכולים לעבוד למען המטרה שלך אם אתה מודע להם.
היתרונות העיקריים של חיתוך לייזר:
גמישות רבה – גיליון אחד עשוי לכלול 100 חיתוכים שונים ללא צורך בהחלפת כלים. כמו כן, אפשר לחתוך כל מיני צורות מורכבות.
דיוק – דיוק של +/- 0.1 מ"מ עבור חלקים חתוכים בלייזר נותן את האפשרות לתת מענה באמת לצרכים התובעניים ביותר שלך. סוג זה של דיוק מבטיח גם איכות גבוהה.
יכולת חזרה – +/- 0.05 מ"מ מבטיחה קרוב לפרטים זהים.
מהירות – חותכי לייזר ידועים במהירות שלהם, במיוחד בעת חיתוך יריעות מתכת דקות.
חוסך כסף – המכונות נעשות יעילות יותר באנרגיה. שולחנות הסעות מפחיתים את הצורך בטיפול, מה שאומר פחות צורך בעבודת כפיים. עלויות ייצור קטנות יותר גורמות לעלויות הכוללות נמוכות יותר עבור הקונה.
חיסכון בזמן – חיתוך לייזר CNC הוא אוטומטי. לכן, המנגנון הוא שקורא את השרטוטים. השרטוטים צריכים לכלול רק קווי חיתוך. זה חוסך הרבה זמן בחדר האורחים.
אזורים קטנים של HAZ – האזור המושפע מהחום הוא תוצר לוואי לא רצוי של שיטות חיתוך תרמיות. מכיוון שלחיתוך לייזר יש חוט חיתוך קטן, החום אינו מתפזר בכבדות כמו בשיטות חיתוך אחרות, ומשאיר HAZ קטן יותר.

כמה זמן לוקח לחתוך משהו בלייזר?

חיתוך בלייזר הוא תהליך מהיר מאוד בהשוואה לטכניקות ייצור אחרות כולל CNC וחיתוך ידני. עם זאת, עיצובים מורכבים עם תכונות רבות ועיצובים חרוטים יכולים להאט את תהליך הייצור. אלא אם עיצוב דורש פירוט מורכב, עדיף לשמור על עיצובים פשוטים ככל האפשר, וגם להימנע משימוש בחריטת שטח במידת האפשר, שכן אלה דורשים שקרן הלייזר תכסה שטח שלם (זכור כי מוקדי קרני הלייזר יכולים להיות ב תת מ"מ כלומר ייקח הרבה זמן לחרוט שטח של 10×10 ס"מ).
גם אם לעיצוב יש מאפיינים מורכבים ושטחים חרוטים גדולים, היעדר שינויי כלי עוזר להגביר משמעותית את מהירות חיתוך הלייזר. יתר על כן, חותכי לייזר אינם דורשים חומר להיות מאובטח בחוזקה (בניגוד למכונות CNC), כלומר, שינוי החומר מהיר מאוד. בנוסף, חלקים אינם דורשים כרטיסיות בין חומר האב לחלק, וזה מאפשר לחתוך חלקים לחלוטין.

כמה מהר ניתן להזמין ולקבל חלקי לייזר מ-BE-CU?

BE-CU הוא שירות חיתוך לייזר עולמי הזמין לכל, אך לקוחות ישראלים יכולים ליהנות משירות המשלוחים של BE-CU 24 שעות ביממה בהזמנות בכמות נמוכה. המשמעות היא שברגע שעיצוב יוצר על ידי מרכז חיתוך לייזר BE-CU שבסיסו בסין, הוא יישלח מיד ויגיע תוך 7 ימים, וזה שימושי במיוחד עבור אב טיפוס.
הזמנות גדולות יותר (כגון חלקים בייצור המוני), נשלחות למתקני חיתוך BE-CU ייעודיים ברחבי העולם. גם אז, כל החומרים המפורטים באתר BE-CU זמינים בכמויות קטנות וגדולות כאחד, לא משנה היכן בסיס הלקוח.

הלקוחות והפרויקטים שלנו סיימו

ייצרנו הרבה חלקים שונים עבור מגוון רחב של פרויקטים. המכנה המשותף היחיד לכולן הוא "מתכת" מכיוון שאנו מבצעים רק חיתוך מתכת ב-Be-Cu.
הפרויקטים כוללים חלקי מתכת בהתאמה אישית לתעשיות רבות אך גם חובבים עם חלקים חד פעמיים.
חלק מפלחי הלקוחות שלנו כוללים:
בוני מכונות – רכיבי מכונות, פנלים וכו'.
יצרני רכב – פאנלים, כלובי גלגול, שלדות וכו'.
תעשייה ימית – מסגרות וחלקים אחרים (בעיקר אלומיניום ונירוסטה)
בניית רובוט – מסגרת, פחחות, חלקים נעים וכו'.
מכונות יער וחקלאות – פנלים, מסגרות וכו'.
סטודיו לאומנות – שלטים ושילוט
מעצבי אופנה – תכשיטי מתכת
אנו ממליצים לבדוק תחילה את דרישות העיצוב שלנו כדי להימנע מחלקים שלא ניתן לייצר. עקרונות העיצוב העיקריים סובבים סביב רוחבי חיתוך המתאימים לייצור.

לשם מה ניתן להשתמש בחיתוך לייזר?

ניתן להשתמש בחיתוך לייזר כמעט בכל תעשייה, והמגוון הרחב של קרני הלייזר מאפשר להם לחתוך כל דבר מחתיכות פלדה עבות ועד לחתכים בגודל מיקרון בחומרים רכים.
שימוש מסוים לחיתוך לייזר הוא במוצרים העוברים משלב אב טיפוס להרצה ראשונית של מוצר. כאשר מגדילים אב טיפוס, ניתן להזדקק לחלקים במאות אלפים, ושירותי חיתוך לייזר BE-CU הם אידיאליים לכך. היעדר שינויי קבצי עיצוב או שינויים במכונות מאפשרים קנה מידה בקלות, וניתן להכניס כל שינויי עיצוב פתאומיים לפני הייצור.
חיתוך בלייזר שימושי מאוד גם ליישומים הדורשים דיוק ודיוק. השימוש בקרן לייזר מוגדרת היטב בשילוב עם בקרות צירים מדויקות ביותר מאפשרת ל-BE-CU ליצור חלקים שיכולים להיות קטנים עד 6×6 מ"מ עם תכונות מורכבות בגודל 1×1 מ"מ. שווקים שיכולים לנצל את הדיוק של BE-CU כוללים את תעשיות התעופה והרכב.
היכולת ליצור חלקים מותאמים אישית גם משחקת היטב עם יישומים הדורשים חלקים ייחודיים או נדירים שאינם זמינים עוד. זוהי בעיה נפוצה בתעשיות העוסקות בחומרה מדור קודם שלא ניתן להחליף במערכות חדשות יותר. היכולת של BE-CU ליצור חלקים דו-ממדיים מותאמים אישית מאפשרת לתעשיות כאלה להחליף חלקים ובכך לשמור על ציוד מדור קודם בשירות.
חיתוך לייזר הוא גם ייחודי בשיטת החיתוך שלו, וזה ראה חיתוך לייזר פופולרי ביישומים אמנותיים ואסתטיים. חיתוך הלייזר של חומרים אורגניים כמו עץ ונייר מותיר שינוי צבע שרוף בקצוות היוצר ניגוד חזק בין החומר לקצה החתוך. ניתן לראות את אותו האפקט גם בקווים חרוטים, וזה בולט במיוחד בשימוש על לוחות לציוד ומכשירים.

באילו קבצי עיצוב משתמשים בחותכי לייזר?

חותכי הלייזר נשלטים מספרית על ידי מחשבים, ואלה משתמשים כמעט תמיד בקוד g המתאר מיקומים וקצבי הזנה עבור כל הצירים. עם זאת, משתמשים לעולם אינם שולחים קוד g ובמקום זאת מגישים קובץ עיצוב המתאר כל שכבה בעיצוב שלהם, כולל חיתוך קווים, חריטת קו וחריטת שטח.
באופן כללי, הקובץ הטוב ביותר לשימוש בעת הגשת עיצוב בחיתוך לייזר הוא DXF, וברגע העלאת קובץ ל-BE-CU, ניתן להכניס את מידות העיצוב. כמו כן, חשוב שהלקוחות יגדירו בצורה ברורה חיתוך קו, חריטת קו וחריטת שטח בצבעים שונים.

יצירת אב טיפוס
Logo
Enable registration in settings - general