יצירת אב טיפוס » הכנס דפוס
הכנס דפוס

יציקת הוספה מאופיינת בדרך כלל על ידי יציקת רכיבים אלה (הנקראים "תוספות") ישירות לתוך החלק. דפוס הכנס הוא תהליך הזרקה המשמש להכנסת חלקי מתכת לפלסטיק כדי ליצור את חלק הפלסטיק הסופי. ישנם 2 שלבים בסיסיים לתהליך זה:

ראשית, מכינים את תוספת היציקה ומועלים על התבנית לפני היציקה. לאחר מכן, פלסטיק מותך מוזרק לתוך חלל התבנית, מקורר, וחלק הפלסטיק הסופי מוסר. היישום של דפוסים מוכנסים הוא רחב מאוד. מכיוון שהתוספת יכולה להיות כמעט כל דבר, מחוט סגסוגת ועד מגעים חשמליים, אפשרויות היישום הן לכאורה אינסופיות. חשוב להבין את תהליך ההזרקה ולאחר מכן לתכנן נכון את החלק כדי לייעל את תהליך הייצור. היתרונות כוללים עלויות מופחתות על ידי ביטול טיפול בחלקים במחלקות משניות, וחלקים המשרתים מטרה גדולה יותר מאשר פלסטיק בלבד. על ידי שימוש בעיצוב תוסף במאפייני עיצוב מפתח, מוצרים המועמדים להחלפת מתכת עדיין יכולים להיות בעלי חוזק ביצועים.

מהו תהליך דפוס הוספה


יציקת הוספה היא שיטת ייצור לייצור חלקי הפלסטיק שנוצרו מראש, לפעמים אנו מכנים יציקת הוספת מתכת או יציקת יתר, הכנסת התוספת לתוך תבנית על כדי לייצר מוצר סופי אחד (חלק יציקה יחיד ממוזג). התוסף, שיכול להיות עשוי ממתכות, קרמיקה, ברגי נחושת או חומרים פלסטיים אחרים, מוחדר לחלל תבנית לפני הזרקת שרף פלסטי. אם התוספות בנויות מחתיכות פלסטיק או פלסטיק יצוק, אנו קוראים לזה יציקת יתר, בעוד שהזריקה הראשונה של חלק מוסיף פלסטיק מכונה מצע. אם התוספות מורכבות ממתכת, נצפה ביציקת תוספות מתכת.

מפעלי דפוס, יצרנים, ספקים


יציקת הוספה נמצאת בשימוש נרחב בתעשיות רבות בשוק העולמי למקרה של חיסכון בעלות ההרכבה, כגון אלקטרוניקה, רכב, רהיטים ועוד רבים אחרים, שבהם חלקי יציקה דורשים חזק, עמיד ומדויק במיוחד. דפוס הוספה יכול לייצר מוצרי פלסטיק מורכבים עם חומרים או רכיבים שונים בתהליך יציקה אחד, ביטול הצורך בשלבי הרכבה נפרדים והורדת עלויות הייצור. בנוסף, דפוס הוספה יכול להגביר את איכות ואמינות החלק על ידי יצירת קשר חזק בין התוספת לשרף הפלסטי. כאשר מתכות ופלסטיק מוכנסים יחד לחלק יצוק, או כאשר מתכות או חומרים שונים נוצקים יחד לחלק יצוק אחד, אנו קוראים לזה יציקת בורג/פליז מתכת,

יציקת הוספה מותאמת אישית לא רק מפחיתה את עלויות ההרכבה והעבודה אלא גם טובה יותר מחלקי הרכבה שכן היא מקטינה את הגודל והמשקל של החלק, משפרת את אמינות הרכיבים ומספקת חוזק ומבנה חלק משופרים עם גמישות עיצוב משופרת.

כיום, מעל 90% מחלקי יציקת ההוספה מגיעים מחברות ייצור תבניות סיניות, שבהן עלויות עבודה נמוכות ובקרה איכותית הן גורמים משמעותיים. סין יכולה גם לבצע הרכבה של כל חלקי הסיום שלך ביחד ולשלוח אותם אליך.

אנו מקצוענים בייצור תבניות פלסטיק וייצור דפוסי פלסטיק כבר למעלה מ-18 שנים, עם צוות הנדסה חזק, יצרני תבניות וייצור בקרת איכות.

אנחנו יכולים לעשות את הפרויקט שלך מתחילתו ועד סופו, לא משנה אם זה יציקה רגילה, הזרקת 2k, יציקת הוספה בהתאמה אישית, יציקת פלסטיק רפואי, יציקת מתכת, תעשייתי רכב, חלקי הזרקה קוסמטיים, הזרקת מכשירי חשמל ביתיים, ועוד רבים אחרים .

תהליך הזרקת הכנס


תהליך יציקת ההחדרה מתחיל על ידי הכנסת תוספות המתכת לפני תהליך ההזרקה המותאמת אישית, או שניתן להכניס אותם במהלך תהליך ההזרקה המותאם אישית. אם בוחרים את התוספות להחדרה במהלך תהליך הזרקת פלסטיק, מפעיל תהליך יציקת תוספות או זרוע רובוטית יעמיסו אותם.

אם נבחר להכניס את תוספות המתכת לאחר פעולת הזרקת הפלסטיק, אותה זרוע רובוטית או מפעיל תהליך יציקת השקע יטען אותם לאחר סיום תהליך הזרקת הפלסטיק. בדרך כלל, יציקת הוספה מתבצעת לאחר תהליך ההזרקה המותאם אישית.

הליך זה מפחית באופן אידיאלי את עלויות ההחדרה, מה שיכול לחסוך ללקוחותינו עלויות משמעותיות בפרויקטים של יציקת הוספה בהתאמה אישית. אם אתה רוצה לדעת יותר ידע על דפוס הוספה,

לגבי תהליך יציקת ההוספה, יכולים להיות כמה יתרונות נחמדים מאוד כאשר זרוע רובוטית מטפלת בחלקים. כשזה מגיע להסרת החלקים המעוצבים והכנתם לתהליכים נוספים, רובוט מרובה צירים יכול לעשות זאת מהר ומדויק יותר מאדם. לאחר יצירת החלק היצוק והוצאה מהתבנית, הרובוט אוחז בחלק ומעביר אותו למיקום שיש להחזיק בו או למערכת לבדיקה. הפריסה הכללית של ציוד הייצור וסוג המוצר שנוצר הם הגורמים הקובעים בבחירה זו.

על מנת להבטיח רמת איכות גבוהה עבור חלקים רבים שעוברים יציקת הוספה, רובוטים יכולים להתקין עליהם מערכות ראייה. מערכות ראייה אלו בודקות חלקים מהר יותר מאדם, וכן יודעות בדיוק מהו דיוק המיקום של רכיב המתכת.

מספר תעשיות משגשגות על המוצרים שנוצרו בתהליך יציקת ההוספה. למעשה, יש כל כך הרבה מוצרים שנוצרו באמצעות סוג זה של תהליך הזרקה מותאם אישית, כדי לקנות דפוס משובץ מחברת הזרקת עובש בסין, שיחסוך עלות גבוהה מאז עלות העבודה הנמוכה בסין. להלן רשימה של הענפים שהמוצרים הללו שייכים אליהם, ויש רשימה של המוצרים שנוצרו באמצעות סוג זה של הזרקה בהתאמה אישית:

הכנס עלות הזרקה


ישנם כמה גורמים שמשפיעים על עלויות הזרקה של Insert.

המחיר של התוספות עצמו מהווה את האלמנט הראשון. ניתן להשתמש בחומרי הדפוס, כולל פלסטיק כמו ABS, PC, או PA ותוספות מתכת כמו פלדה או אלומיניום ליצירת תוספות. החומר המשמש, הגודל והמורכבות של התוסף והכמות הדרושה – כולם ישפיעו על עלות התוספות. הכנת תוספת של 100 יחידות בהשוואה לייצור 1000 מוסיף מתכת, מחיר היחידה יהיה שונה לחלוטין.

עלות תבנית ההוספה היא גורם נוסף בעלויות הזרקת הזרקה. התבנית ממלאת תפקיד מכריע בתהליך ההזרקה שכן היא מגדירה את צורתו ומאפייניו של החלק המוגמר. העלות הראשונית הזו תהיה יותר מעלות היחידה, אם אתה מתכנן לייצר אלפי חלקים אז ייצור תבנית הוספה יהיה יתרונות. אם חלק ההוספה עשוי מפלסטיק אז אולי נקרא overmolding, זה יצטרך שתי תבניות, אחת לחלקי הפלסטיק הראשונים ואחת ליציקת יתר, זה יגדיל את עלות התבניות הראשונית.

גורם משמעותי נוסף בעלויות הזרקת הזרקה הוא עלות העבודה. בהשוואה להזרקה רגילה, הזרקת הזרקה כרוכה בעבודה רבה יותר מכיוון שהמפעילים צריכים למקם באופן ידני את התוספות לתוך התבנית לפני כל זריקה. זה יגדיל את זמן הרכיבה ואת העלות הידנית,

כדי לקבל הערכת עלות מדויקת עבור הזרקת הזרקה, התייעצו עם יצרן הזרקה מקצועי תהיה אופציה טובה יותר. הם יכולים להעריך את דרישות הפרויקט הספציפיות שלך ולספק ניתוח עלויות מפורט המבוסס על נתונים ומפרטים תלת-ממדיים, שיעור הפסולת ונפח הייצור. זה יעזור לך לקבל החלטה מושכלת ולקבוע אם הזרקת הזרקה היא הבחירה הנכונה עבור הפרויקט שלך, אתה מוזמן לשלוח לנו את פרויקט הזרקת השקע שלך, אנו נציע לך מחיר תוך 24 שעות.

להלן חלק מחלקי הזרקת הוספה המותאמים אישית שיצרנו בעבר. אם יש לך פרויקט כלשהו שצריך יציקת פליז או כל יציקת תוספת מתכת, שלח לנו את הדרישות שלך לקבלת הצעת מחיר.

כיצד דפוס הכנס יכול לשפר את חלקי הדפוס שלך ולפתור את הבעיות שלך:


תחליף יעיל ביותר לטכניקות קונבנציונליות של הרכבת חלקי הוספה עם דבקים, חיבורים, ריתוך, הלחמה או מחברים הוא הזרקת הזרקה. ישנם יתרונות רבים לשיטה חדשנית זו שיכולה לשפר מאוד את היעילות והקליבר של הרכיבים המעוצבים שלך. כמה יתרונות של דפוס הוספה על פני הזרקה מסורתית מפורטים להלן.

צמצום חלקי יציקה סופיים

חלקי הדפוס הקטנים יותר המיוצרים על ידי דפוס הוספה הם בין היתרונות העיקריים שלו. בהשוואה לטכניקות הרכבה קונבנציונליות, יציקת הוספה יוצרת חלקים קטנים יותר על ידי יציקת תוספות מתכת עם פלסטיק במהלך תהליך היציקה. כיווץ זה משפר את הביצועים הכוללים של תהליך הדפוס בנוסף לחיסכון בעלויות החומר. בנוסף, משקל החלקים ירד מאוד, מה שמשפר הן את הביצועים והן את העלות-תועלת.

ירידה בהוצאות העבודה והאסיפה

דפוס הוספה לא רק מפחית את הגודל אלא גם מוריד משמעותית את עלויות העבודה וההרכבה. בניגוד לשיטות ההרכבה המסורתיות עתירות העבודה, מרובות שלבים, הזרקת הזרקה משלבת שני אלמנטים או יותר לחלק יצוק אחד בזריקה אחת. עלויות העבודה וההרכבה יורדות באופן משמעותי בשיטה יעילה זו. הליכי הרכבה מורכבים אינם נחוצים מכיוון שכל מה שנדרש מעובד בתהליך ייצור הדפוס הוא פשוט להכניס את פריט המתכת לתבנית. יתר על כן, זריקה בודדת מושלמת עבור חלקי יציקת הוספה מורכבים מכיוון שהיא עשויה לעצב תוספת אחת או מספר הוספות.

אמינות משופרת

האמינות המשופרת שמספקת דפוס הוספה היא יתרון נוסף ראוי לציון. כל רכיב יצוק בחוזקה בתרמופלסטי במהלך תהליך יציקת ההוספה, מה שמבטיח קשר חזק ועמיד לאורך זמן. על ידי כך, נמנעים קשיי תהליך הרכבה רגילים כגון התרופפות חלקים, אי התאמה, אי יישור ואחרים. עמידות החלקים בפני מתח ורעידות מוגברת עוד יותר על ידי השימוש של תהליך הדפוס בשרף פלסטי, מה שמוסיף לאמינותם ועמידותם.

גמישות מוגברת בעיצוב

יציקת הוספה קלה למעצבים לחשוב כיצד יש להרכיב את החלקים הללו יחד. מעצבים יכולים לחסוך זמן ולהתרכז בתחומים אחרים של העיצוב על ידי הסרת הצורך לחשוב על האופן שבו חלקים יורכבו או כיצד רכיבי מתכת ופלסטיק יחוברו יחד. עם תהליך יציקת הוספה הזה, יש הרבה בעיות עיצוב שניתן לפתור בקלות רבה.

הוצאות הזרקה נמוכות יותר ופרודוקטיביות מוגברת

דפוס הוספה עוזר לשפר את היעילות ולהפחית את עלויות ההזרקה הכוללות. מפעילים עשויים להתקשות להגדיר תוספות במהלך שלב הדפוס, במיוחד אם הם עובדים עם חלקי מתכת קטנים או רבים הנוטים ליפול. מצד שני, שימוש במכונות הזרקה אנכיות מגביר מאוד את הפרודוקטיביות, חוסך זמן ומוריד את האפשרות של נפילה או לא במקומם של מוסיף. זה עוזר להפחית את העלות של הזרקה תוך שיפור היעילות הכוללת של תהליך הדפוס.

מופחת עלויות הרכבה ועבודה

דפוס הוספה מציע גם חיסכון משמעותי בעלויות במונחים של הרכבה ועבודה. בניגוד לשיטות ההרכבה המסורתיות הדורשות מספר שלבים ותהליכים עתירי עבודה, הזרקת הזרקה כוללת זריקה אחת המשלבת שני חלקים או יותר לחלק יציקת קצה. גישה יעילה זו מפחיתה באופן דרסטי את עלויות ההרכבה והעבודה. במהלך ייצור הדפוס, עובד פשוט צריך להכניס את חלק המתכת לתבנית, מה שמבטל את הצורך בתהליכי הרכבה מורכבים. יתרה מזאת, זריקה אחת יכולה לעצב הוספה בודדת או הוספות מרובות, מה שהופך אותו לאידיאלי עבור חלקי יציקה מורכבים יותר. כגון דפוס הכנס עם 4-10 יחידות של ברגי מתכת שאנו מכנים דפוס בורג.

אמינות מוגברת

יתרון משמעותי נוסף של דפוס הוספה הוא האמינות המוגברת שהוא מציע. תהליך יציקת הפלסטיק יוצק היטב כל חלק בתרמופלסטי, ומבטיח קשר בטוח ועמיד. זה מונע בעיות כמו התרופפות חלקים, אי התאמה, אי יישור ובעיות נפוצות אחרות הקשורות לשיטות הרכבה מסורתיות. השימוש בשרף פלסטי בתהליך היציקה גם משפר את עמידות החלקים בפני זעזועים ורעידות, ומשפר עוד יותר את אמינותם ואריכות החיים שלהם.

גמישות עיצובית מוגברת

דפוס הוספה נותן גם גמישות רבה יותר עבור מעצבי החלקים בתהליך העיצוב שלהם. מי יכול לחסוך זמן ולהתמקד בגורמים אחרים של העיצובים שלהם ואין צורך לשקול כיצד חלקים יורכבו או כיצד רכיבי מתכת ופלסטיק יחוברו יחדיו. זה יחסוך למעצבי חלקים זמן ויביא למוצרי קצה טובים יותר.

הפחתת עלות הזרקה

יתר על כן, יציקת הוספה יכולה להפחית את עלויות ההזרקה ויעילות משופרת בהשוואה להרכבה. מיקום התוספות בשלב היציקה יהיה מעט מאתגר עבור מפעילי הדפוס, במיוחד כאשר יש חלקי מתכת קטנים או מרובים בתבנית ההוספה, זה יהיה מעט קשה להכניס אותו לחלל התבנית בצורה נכונה. עם זאת, השימוש במכונות הזרקה אנכיות משפר משמעותית את היעילות, חוסך זמן ומצמצם את הסיכון לתוספות שלא במקום או נפלו. זה לא רק משפר את היעילות הכוללת של תהליך הדפוס אלא גם עוזר להוזיל את עלויות ההזרקה.

אם יש לך פרויקט יציקת השקע ביד, צור איתנו קשר כדי לקבל מחיר, אנו עוסקים בתחום זה מעל 18 שנים בייצור יציקת השקע בהתאמה אישית, אנו מומחים במתן שירותי יציקת השקע המותאמים לצרכיו של כל לקוח.

מכיוון שכל פרויקט שונה, אנו בחברת תבניות BE-CU מספקים מגוון אפשרויות של יציקת הוספה בהתאמה אישית כדי לעמוד בדרישות הספציפיות של כל אחד מלקוחותינו. כדי להבטיח שאנו מציעים את תבנית ההכנסה האיכותית ביותר וכל תבנית הזרקה אחרת בהתאמה אישית, יש לנו יצרני תבניות מיומנים הפועלים עם מכונות חדשניות.

שירותי יציקת התוספות שלנו מצוינים ובמחיר סביר. על מנת לשמור על מחירים זולים תוך ייצור מוצרי יציקת הוספה באיכות גבוהה, אנו משתמשים בטכנולוגיה חדשנית. זה מאפשר לנו להציע מחיר נמוך ללקוחותינו מבלי לוותר על האיכות.

יצירת אב טיפוס
Logo
Enable registration in settings - general