יצירת אב טיפוס » חריטה על מתכת
חריטה על מתכת

חריטה על מתכת


חריטה על מתכת הוא תהליך חיסור בעיבוד פח מתכת. המכונה גם עיבוד פוטוכימי או תחריט כימי, הוא משתמש בחומרי תחריט כימיים לייצור רכיבי דיוק מורכבים ומדויקים ביותר כמעט מכל סוג של מתכת.

תחריט מתכת כרוך בהדפסת UV של עיצוב רכיב על גיליון מתכת מצופה פוטו-רזיסט. אזורי הפוטו-רזיסט שאינם מודפסים מוסרים, וחושפים את המתכת. לאחר מכן, המתכת החשופה נחרטת, וכתוצאה מכך נוצרים רכיבים בעלי צורה מורכבת ומדויקת.

באמצעות ניצול היתרונות של טכנולוגיית תחריט מתכת, אנו יכולים לספק שיטה חסכונית להפליא לפרופיל, לעצב ולשפר חלקים עבור מוצרים ויישומים מדויקים. תהליך זה מציע דיוק חסר תקדים, מהירות ותכונות ייחודיות החורגות מהיכולות של טכניקות מסורתיות של עיבוד פחים.

שירות חריטת מתכת


ממוקם בלב סין, BE-CU.COM משתמש בתהליכי תחריט כימיים חדשניים לייצור רכיבי מתכת מדויקים בנפח, מה שמספק למהנדסי פיתוח המוצר של היום גמישות רבה יותר בתכנון וזמני אספקה ​​קצרים יותר. BE-CU היא המובילה בתחריט מתכת חדשני בסין, ומספקת למגזרי התעופה והחלל, הרכב, האלקטרוניקה והתקשורת תחריט מתכת מדויק ותחריט כימי – מה שעושה את ההבדל בחדשנות, בטכנולוגיה ובייצור.

1

ייצור מדויק ביותר

תחריט כימי היא שיטת ייצור לייצור רכיבי מתכת מורכבים ומדויקים ביותר ברוב המתכות כולל אלומיניום, סגסוגות נחושת, סגסוגות ניקל, סגסוגות טיטניום ומתכות אקזוטיות אחרות, בעובי של בין 0.005 מ"מ ל-2.5 מ"מ.
2

יותר מורכבות, אותו מחיר

לקוחות רבים בוחרים בתחריט כימי בגלל הגמישות שהיא מספקת לאספקת דגימות בימים ולא בשבועות או חודשים. המורכבות של הפרופיל לא משפיעה על המחיר… כדי לעבד אלפי פתחים או רק אחד, המחיר נשאר זהה.
3

גדלים מינימליים של תכונה

תחריט כימי יכול להשיג גודל תכונה סטנדרטי מינימלי של 0.075 מ"מ, אך פתחים קטנים מזה אפשריים עם פיתוח, וכך גם דיוק של פחות מ-±10% עובי מתכת.
4

תחריט כימי ללא בור וללא מתח

תהליך החריטה הכימי של BE-CU מייצר חלקים ללא כתמים או לחץ, עם סובלנות שיכולה להיות נמוכה עד 10% משיער אדם. תהליך התחריט הכימי שלנו שומר על שלמות החומר, אפילו בעיצובים מורכבים ביותר.

חברת תחריט כימי מהיר, אמין ומדויק


BE-CU עומדת כאחת מחברות התחריט הכימי הבולטות והמבוססות בעולם. המטה הראשי בסין מאז 1995, שירות התחריט הכימי החלוצי שלנו מאפשר לנו לייצר מיליוני רכיבים חרוטים במדויק המאפשרים מגוון רחב של יישומי מוצרים לתעשיות היי-טק.

אנו משקיעים ללא הרף בטכנולוגיות מתקדמות כדי להוסיף ערך לתהליך התחריט הכימי שלנו. עם הקיבולת הגדולה ביותר עבור תחריט מתכת, המתקן שלנו משתרע על פני 44,000ft² (4100m²) ומכיל למעלה מ-2,000 גרסאות של חומרים. יכולת נרחבת זו מאפשרת לנו לספק שירות ייצור מהיר, אמין, תכליתי ובמחיר סביר, העונה על מפרטים מדויקים.

היתרונות של תחריט מתכת


  • כלי עבודה מדויקים: הכלים עבור תחריט פוטוכימיים אינם כלי עבודה קשיחים אלא כלי עבודה דיגיטליים שנוצרו ב-CAD בעלות נמוכה, מדויקת מאוד (כלי רך).
  • עיצוב נטול סיכונים: עם היכולת לייצר אבות טיפוס בזמני אספקה ​​קצרים במיוחד, מורכבות התכנון אינה מהווה בעיה ואנו יכולים להתאים לכל ההנחיות הטכניות ולהגיב לשינויי עיצוב במהירות רבה.
  • פעם ראשונה נכונה: תהליך התחריט הכימי אינו משתמש בכוח מכני או בחום ומשמעות הדבר היא שתכונות המתכת נשארות ללא שינוי. טמפרטורת החומר לא משתנה והחלקים נטולי קוצים.
  • אין צורך בגימור: עיבוד צורה נטו אולטימטיבי מפחית את הצורך בגימור מסורתי. תהליך התחריט הכימי שלנו אינו משאיר קצוות מחוספסים או כתמים.
  • עובי שונים: ניתן לחרוט מגוון חומרים ועוביים שונים בעוביים מ-0.005 מ"מ עד 2.5 מ"מ.
  • סובלנות ±0.025 מ"מ: מכיוון שתכונות הרכיב נחרטות בו-זמנית, מורכבות החלק הניתנת להשגה היא כמעט בלתי מוגבלת עם דיוק של ±0.025 מ"מ.

תהליך התחריט ב-Be-cu.com


תחריט מתכת יכול להיות מיושם כמעט על כל מתכת, ללא קשר לקשיותה או מזגה. מדי שנה, אנו מעבדים למעלה מ-100 טונות של מתכת, המכסים יותר מ-2,000 סוגי מתכת – מעל כל ספק אחר של תחריט כימי. זה לא רק מציע יתרונות רכישה ללקוחות שלנו אלא גם מבטיח מגוון רחב של מתכות זמינות במלאי שלנו.

פיתוח ואבולוציה

אנו מאתגרים כל הזמן את מסלול תהליך התחריט הכימי הרגיל. אנו ממשיכים במחקר שלנו לפיתוח תהליכי תחריט חדשים ומדויקים במעבדת המו"פ שלנו. אנו מפתחים כל הזמן את התהליך הייחודי הזה למסלול הנדסי תחרותי כמעט לכל ענף.

הפקה ניתנת להרחבה

החלקים מסופקים נקיים, קודרים וללא מתחים עד לסובלנות שיכולה להגיע עד ל-10% משיער האדם. התהליך בר-חזרה גבוה, ולכן הוא גמיש מספיק כדי לייצר חלקים מדגימות חד-פעמיות, דרך הגברת ייצור ואפילו ייצור סדרתי – עיבוד של אלפים רבים של חלקים מדי יום.

יכולת גבוהה

סובלנות הן שיקול מרכזי בכל עיצוב, ועם תחריט כימי, הסובלנות משתנות בהתאם לעובי החומר.
למתכות, בעובי 0.01 מ"מ-0.25 מ"מ, סובלנות החריטה המינימלית הסטנדרטית היא ±0.025 מ"מ.
לעוביים מעל זה (עד 2.5 מ"מ) סובלנות החריטה המינימלית הסטנדרטית היא ±10% עובי מתכת.

תכונות תחריט ייחודיות

BE-CU יכולה לייצר מאפיינים ייחודיים המעוצבים במוצרים המיוצרים בתהליך התחריט הכימי, כגון לוגו, ברקודים, טקסט, קווי קיפול חרוטים וחצי ודפוסי משטח.

אנו יכולים לשלוט בפרופילי תחריט, ועל ידי כך, להציג מגוון פרופילים המאפשרים פתחים חרוטיים, המשמשים בדרך כלל לכוון זרימת נוזלים ברשתות סינון.

רכיבים חרוטים טיפוסיים


עם שירות תחריט המתכות שלנו, אנו נותנים מענה גם לאבות טיפוס חד-פעמיים וגם לדרישות ייצור בנפח גבוה. רבגוניות זו מאפשרת לנו להכיל מגוון רחב של יישומי רכיבים מומחים.

שאלות נפוצות על תחריט מתכת


האם עסקי תחריט רווחיים?

הרווחיות של עסק תחריט תהיה תלויה במגוון גורמים, כגון דרישת השוק למוצרים חרוטים ויעילות תהליך הייצור. עם זאת, עם היכולת ליצור עיצובים מורכבים על חומרים שונים, תחריט יכול להיות מיזם עסקי רווחי עם אסטרטגיות שיווק ותפעול נכונות.

היסטוריית הפיתוח של מכונת תחריט מתחילה

תחריט שימש כטכניקה דקורטיבית במשך מאות שנים, אך רק במאה ה-19 פותחו מכונות התחריט הראשונות. המכונות המוקדמות הללו השתמשו בשילוב של חומצה ושעווה כדי ליצור עיצובים על לוחות מתכת. עם הזמן, הטכנולוגיה התפתחה, ומכונות התחריט של היום משתמשות במערכות מבוקרות מחשב ובתהליכים כימיים מתקדמים כדי להשיג דיוק ופרטים מדהימים.

מה יכולה מכונת תחריט לעשות?

מכונות תחריט יכולות ליצור מגוון רחב של עיצובים ודפוסים על חומרים שונים, כולל לוגואים, טקסט, גרפיקה וצורות מורכבות. הם משמשים בדרך כלל בייצור של מוצרי אלקטרוניקה, שילוט, תכשיטים ואפילו כלי נשק.

יתרון המחיר של מכונת תחריט

העלות של מכונת תחריט עשויה להשתנות בהתאם לדגם ולמאפיינים הספציפיים. עם זאת, בהשוואה לציוד דומה אחר, מכונות תחריט מציעות פתרון חסכוני ליצירת עיצובים מורכבים על חומרים שונים.

אילו חומרים יכולים לתמוך בתחריט?

מכונות תחריט יכולות לעבוד עם מגוון רחב של חומרים, כולל מתכות, פלסטיק, זכוכית, קרמיקה, ואפילו כמה סוגי עץ. החומרים המדויקים שניתן לחרוט יהיו תלויים במכונה הספציפית ובכימיקלים המשמשים בתהליך התחריט.

מהי מכונת תחריט?

מכונת תחריט היא ציוד המשמש בתעשיית הייצור ליצירת עיצובים מדויקים ומורכבים על חומרים שונים, כגון מתכת, פלסטיק, זכוכית ואפילו קרמיקה. המכונה פועלת באמצעות תהליך כימי להסרת אזורים ספציפיים של פני החומר, תוך השארת העיצוב או התבנית הרצויים.

תהליך הייצור של מכונת תחריט

מכונות תחריט משתמשות במגוון כימיקלים, כולל חומצות וממיסים, כדי להסיר באופן סלקטיבי חומר מפני השטח של המצע. התהליך כולל בדרך כלל מספר שלבים, כולל ניקוי, מיסוך, חשיפה לאור UV וחריטה. התהליך המדויק יכול להשתנות בהתאם למכונה הספציפית ולחומר שבו נעשה שימוש.

ההבדל בין מכונת תחריט למכונות וציוד דומים אחרים

מכונות תחריט דומות לציוד ייצור אחר, כגון חותכי לייזר ומכונות CNC. עם זאת, הם מציעים יתרונות ייחודיים, כגון היכולת לעבוד עם מגוון רחב יותר של חומרים ולהשיג רמות גבוהות יותר של דיוק ופירוט.

הדיוק ויעילות הייצור של מכונת תחריט

מכונות תחריט מציעות רמות גבוהות של דיוק ויכולות לייצר עיצובים מורכבים עם פרטים יוצאי דופן. הם גם יעילים מאוד ויכולים לייצר כמויות גדולות של חלקים במהירות ובאמינות.

ההבדל בין מכונת תחריט לחיתוך לייזר, CNC:

בעוד שחותכי לייזר ומכונות CNC יכולים לשמש גם לייצור חלקים וליצירת עיצובים מורכבים, מכונות תחריט מציעות יתרונות ייחודיים. שלא כמו חותכי לייזר, שניתן להגביל בסוגי החומרים איתם הם יכולים לעבוד, מכונות תחריט יכולות לעבוד עם מגוון רחב יותר של מצעים. בנוסף, מכונות תחריט מציעות רמת דיוק ופירוט שקשה להשיג בשיטות אחרות.
יצירת אב טיפוס
Logo
Enable registration in settings - general