יצירת אב טיפוס » שירותי גימור
שירותי גימור

שירותי גימור


אנו מציעים שירותי גימור למתכות ופלסטיק או הכנת חומרים לציפויים. שירותי הגימור שלנו כוללים גם שירותי סימון בלייזר על חומרים רבים וליטוש אדים על פלסטיק.

החלק שלך לא הושלם עד שהוא עובר דרך מחלקת הגימור המומחית שלנו. בין אם מתכת או פלסטיק, מאבות טיפוס חד-פעמיים ועד לייצור סדרתי בקנה מידה מלא, אנו יכולים לספק לך את כל מה שאתה צריך כדי להביא את הפרויקט שלך לשלב הסופי לשלמות; אנחנו לא מייצרים רק חלקים. אנו משפרים אותם אפילו יותר על ידי יישום טיפולים שונים לשיפור המראה, הביצועים והעמידות שלהם.

שירותי גימור משטחי מתכת זמינים ב-BE-CU


לאחר עיון ברשימת שירותי גימור מתכת, בחר תהליך המבוסס על שיקולים חיוניים, כמו זמן ייצור, עלות-תועלת, סבילות לחלקים, עמידות ויישומים. כרסום CNC בעל סובלנות גבוהה, חלקי חריטה אינם מומלצים ליישם גימור משני של משטח מתכת, מכיוון שהטיפול עשוי לשנות את הגדלים של החלק המוגמר באמצעות הסרה או הוספת כמות קטנה של חומרים.

דרישות אחרות או עיצובים מותאמים אישית, מוזמן לפנות אלינו לקבלת הצעת מחיר חינם ומהירה!

1

אנודיזציה (אנודיזציה)

תהליך פסיבציה אלקטרוליטי של יצירת שכבה דקה של תחמוצת מתכת על החלק החיצוני של חלקים בעיבוד CNC להגדלת עובי שכבת התחמוצת הטבעית, הגנה על המתכת, הוספת צבעים שונים, וכן שיפור עמידות בפני קורוזיה ושחיקה. אלומיניום הוא החומר האנודיז הנרחב ביותר, והיתרונות של רכיבי אלומיניום אנודייזים ידועים היטב, אך מתכות רבות אחרות יכולות לעבור את התהליך, כגון נירוסטה, נחושת, טיטניום, אבץ ומגנזיום.
2

פסיביות

שיטת טיפול כימית נפוצה בעיקר לפלדה ולנירוסטה, להשתמש בשכבה קלה של חומר מגן ליצירת מעטפת להגברת העמידות בפני קורוזיה או הפחתת התגובתיות הכימית. פסיבציה של נירוסטה מסירה זיהומי ברזל וברזל חופשיים על פני מתכת עם תמיסת חומצה למניעת חלודה.
3

ציפוי (ציפוי)

תהליך השימוש בזרם חשמלי להפחתת קטיוני מתכת מומסים כך שהם יוצרים ציפוי מתכת קוהרנטי דק על אלקטרודה, כדי לשנות את תכונות משטח המתכת או לבנות עובי עבור חלקים קטנים. ציפוי כרום, ציפוי ניקל ועוד מיושמים לרוב ב-BE-CU.
4

צִיוּר

תהליך התזת צבע, פיגמנט או צבע למשטח מוצק כשכבת הגנה צבעונית, והוא יכול להתבצע על רכיבים מתכתיים או שאינם מתכת CNC בכל צורה, המיושמים בדרך כלל על חלקי אלומיניום, נירוסטה וסגסוגת פלדה. המטרה היא לשפר את המראה האסתטי ולמנוע קורוזיה או חמצון.
5

תחמוצת שחורה (השחרה חמה)

הטכניקה הידועה גם כהשחרה, או הכחלת רובה, תהליך כימי של יצירת ציפוי המרה שחור על נירוסטה, סגסוגות על בסיס נחושת ונחושת, אבץ, מתכות אבקות, הלחמת כסף וחומרי ברזל, ציפוי התחמוצת השחור יכול לשפר את עמידות בפני קורוזיה ולמזער את השתקפות האור.
6

מֵרוּט

ליטוש, המכונה גם ליטוש, תהליך של שפשוף פני השטח של חלקים או שימוש בפעולה כימית כדי לייצר משטח חלק ומבריק, גורם למשטח לקבל השתקפות ספקולרית משמעותית או להפחית השתקפות מפוזרת בחומרים מסוימים.
7

ציפוי אבקה

תהליך הצבת גימור פונקציונלי ודקורטיבי, אשר מיושם כאבקה יבשה זורמת חופשית, נעשה שימוש אלקטרוסטטי ולאחר מכן נרפא תחת חום, כדי ליצור גימור קשיח קשיח יותר מצבע רגיל. היישומים העיקריים כוללים מכשירי חשמל ביתיים, אקסטרוזיות אלומיניום, חומרת תופים, רכב, אופנוע וחלקי אופניים.
8

טיפול בחום

התהליך באמצעות חימום או קירור בדרך כלל תחת טמפרטורות קיצוניות כדי לגרום למתכת להשיג מצב מסוים או לשנות מאפיינים מסוימים, טכניקות טיפול בחום כולל חישול, טמפרור, התקשות, חיזוק משקעים, טמפרור, קרבוריזציה, נורמליזציה ומרווה.
9

גימור סאטן

החל ברק בין הגימור העמום והלא מבריק של חומרים מאט לבין הגימור הבהיר והמבריק של גימור מבריק. האפקט הוויזואלי קשור לתאורת הסביבה, גימור מתכת סאטן רעיוני, שטוח ומבריק.
10

התזת שוחקים (התזת חול)

פעולת הנעת זרם של חומר שוחק המורכב מחלקיקים בגודל חול במהירות גבוהה כנגד משטח המתכת בלחץ גבוה עם ציוד פיצוץ כמו מערכת לחץ אוויר, כדי להסיר מזהמים פני השטח, לנקות מתכות או להגדיל מרקם, ואז לשנות את החלקות או חספוס של פני השטח.

מהו תהליך גימור מתכת ואיך זה עובד – שירותי גימור


גימור מתכת או גימור מתכת, הוא תהליך של שימוש בטכניקות שונות כדי לשנות את פני השטח של אובייקט, לשיפור המראה והמאפיינים כמו עמידות בפני קורוזיה, עמידות בפני הכתמה, עמידות כימית, עמידות בפני שחיקה וקשיות, שינוי מוליכות חשמלית, הסרת כתמים או החלת צבעים ספציפיים על הרכיבים המעובדים. זה בדרך כלל באמצעות הוספת שכבת מתכת או ציפוי לא מתכתי על החלק החיצוני של חומר עבודה מתכתי, אשר יכול גם לנקות את החלק בו זמנית. שירותי גימור משטחי מתכת נהוג ליישם על חלקי עיבוד CNC שונים העשויים מאלומיניום, נירוסטה, פליז וחומרים נוספים.

רוב הרכיבים לציוד צריכים יותר מסתם יישום של ציפוי. שירותי עיבוד שבבי משני נדרשים בדרך כלל כדי לסיים את המשטחים המצופים כדי לעמוד בדרישות השימושים המיועדים להם. שירותי גימור משטחים תעשייתיים שלנו מאפשרים לנו לעמוד בדרישות השרטוט שלך מבלי שנצטרך לשלוח את החלקים שלך לספק נוסף כדי להשלים את העבודה, מה שמגדיל את זמן ההובלה והעלות.

מהו תהליך גימור מתכת ואיך זה עובד - שירותי גימור

במהלך היישום של הציפוי, ניתן לשנות את תכונות פני השטח כדי להתאים את החספוס של פני השטח. חספוס פני השטח של רוב החלקים התעשייתיים נמדד ביחידות RA ונקרא בשרטוטים הנדסיים.
לציפוי תעשייתי יש את היכולת להשיג משטחים מלוטשים חלקים מאוד של פחות מ-4 מיקרו אינץ' (RA). לחלופין, אנו יכולים לשנות טקסטורות פני השטח כדי לייצר משטחים מצופים הדומים לחצץ נייר זכוכית מגס מאוד (16 GRIT) ועד דק מאוד (320 GRIT).

 • גימור נודולרי על חלק מצופה כרום קשיח
 • גימור נודולרי
 • גימור מראה על חלק מצופה כרום קשיח
 • גימור מראה < 4 RA
 • גימור מט על חלק מצופה כרום קשיח
 • גימור מט

אנו משיגים טיפולי משטח וגימורים תעשייתיים על פני מגוון רחב מאוד של חומרי ציפוי וציפוי כולל כרום קשיח, קרמיקה כגון תחמוצת כרום, טונגסטן קרביד וציפויים מבוססי כרום קרביד.

חברת BE-CU לטיפולי משטחים היא חברת גימור משטחים תעשייתית כבר יותר מ-30 שנה. אנשי המקצוע המנוסים שלנו מבצעים אומנות מומחית ויספקו את הפתרון המושלם לכל עבודה. צור איתנו קשר כדי ללמוד מה שירותי גימור השטח שלנו יכולים לעשות עבורך ועבור העסק שלך.

היתרונות של תהליך גימור מתכת

היתרונות של תהליך גימור מתכת


ניתן לסכם את הפונקציות של טיפול משטח מתכת כדלקמן:

 • לשפר את המראה
 • הוסף צבעים יפים ספציפיים
 • שנה את הברק
 • שיפור עמידות כימית
 • הגדל את עמידות הבלאי
 • הגבל את ההשפעות של קורוזיה
 • הפחתת החיכוך
 • הסר פגמים משטחים
 • ניקוי החלקים
  – להגיש כציפוי פריימר
 • התאם את הגדלים
יצירת אב טיפוס
Logo
Enable registration in settings - general