יצירת אב טיפוס » חיתוך לייזר פמט שנייה
חיתוך לייזר פמט שנייה

חיתוך לייזר פמט שנייה


הלייזר פמט שנייה של Be-Cu משמש לעיבוד דיוק גבוה במיוחד של רכיבים וחלקים מיניאטוריים עם תכונות מיקרו. ה-פמט שנייה (Femto Laser) מוגדר לקידוח מיקרו חורים בלייזר וחיתוך עדין ללא כל אזור מושפע חום, תוך מתן שליטה תת-מיקרונית על הלייזר. ניתן להסיר חומר המעובד בלייזר מבלי ליצור חום, מה שמאפשר עיבוד של חורים מיקרו עם איכות משטח וקצוות מספקת.

טכנולוגיית פמט שנייה אפשרה ל-Be-Cu לספק שירותי מיקרו-עיבוד מהירים, מדויקים ואיכותיים יותר, המאפשרים זמני מחזור מופחתים. ה-Femto Laser איפשר ל-Be-Cu Tech להפחית, ואף לבטל, את עלויות כלי העבודה, תוך השגת מצוינות בדייקנות גבוהה. Be-Cu הוכיחה דיוק של 0.5 מיקרון בתכונות לייזר Femto.

שירותי חיתוך לייזר פמט שנייה


  • עיבוד שבבי ללא כתמים, ללא חום
  • דיוק וגימור פני השטח באיכות גבוהה
  • צמצם או הסר את שלבי פירוק וגימור לאחר תהליך
  • דיוק: +/-1 מיקרון
  • יכולת עבודה עם רוב החומרים וסוגי החומרים
  • חומרים יכולים להיות ברזליים/לא ברזליים, פלסטיק כגון PEEK, פולימרים ועוד.
  • צורות חומר כוללות חלקים מסובכים, צינורות, יריעות שטוחות ועוד.
  • טקסטורה וסימון לייזר
  • יכולת עיבוד עיצובים מורכבים במיוחד

שלח לנו דוא"ל היום בכתובת [email protected] כדי ללמוד עוד על השירותים שלנו, או בקר ב-Be-Cu.com באינטרנט כדי ללמוד עוד על החברה שלנו.

מגוון חומרים


הלייזר הפמטושני יעיל מאוד על מגוון רחב של חומרים. Be-Cu.com השלימה מחקר מקרה כדי להדגים את הגמישות של פמטו לייזר בעיבוד מגוון חומרים עבור יישומי מיקרו-מעגלים כולל פולימרים וחומרים מתכתיים עם תוצאות זהות. למהנדסי התהליך של Be-Cu יש ניסיון בעיבוד מגוון רחב של מתכות בלייזר פמט שנייה דוגמאות כוללות טיטניום, נירוסטה, MP35N, Inconel, חומרים ברזליים, אלומיניום, פליז, טונגסטן וסגסוגות טונגסטן, כולל קרביד. בנוסף, יש להם ניסיון בעיבוד מתכות יקרות כמו זהב, פלטינה, כסף ועוד. כמו כן יש להם ניסיון בעבודה עם פולימרים כמו סיליקון, פבקס, פוליאמיד, גרוליט וכדומה וכן PEEK, פוליאתילן ועוד רבים אחרים.

חיתוך הלייזר Femtosecond מאפשר עיבוד ללא שחיקה של הכלים וללא אזור מושפע חום, מה שמאפשר איכות משטח וקצה גבוה במיוחד. פלטפורמת העיבוד יציבה במיוחד ומאפשרת מניפולציה מדויקת ביותר של 5 צירים של חומר העבודה. תנועות המכונה בלייזר Фемто נשלטות לדיוק של תת מיקרון.

Галерея деталей для фемто-лазерной резки


עיבוד שבבי מיקרו


הלייזר הפמטו-שני של Be-Cu מתאים באופן אידיאלי ליישומי עיבוד מיקרו-מאפיינים ולעתים קרובות נעשה בו שימוש כדי להוסיף תכונות דיוק לרכיבי מיקרו EDM בשוויץ או חוט.Be-Cu הוכיחה בקיאות בקוטר חורים מתחת ל-25 מיקרון וחריצים מתחת ל-20 מיקרון. ניתן להחזיק את רוב החורים בגלילי עד פי 8-10 מהקוטר. הציוד מסוגל לדייק ולחזרה של פחות מ-1 מיקרון.

Be-Cu, LLC משתמשת בעיבוד לייזר פמט שנייה כדי לשרת את תעשיות הרפואה, התעופה והחלל, האנרגיה והמיקרו אלקטרוניקה. היציבות והרבגוניות של לייזר הפמטו העניקו ל-Be-Cu את ההזדמנות לבצע מיקרו-מכונות של חלקים וחומרים שסביר להניח שלא היו ניתנים לביצוע באמצעות שיטות עיבוד מסורתיות. יכולתו של הלייזר הפמט-שנייה לעבד מגוון רחב של חומרים תוך מתן תוצאות עקביות ומדויקות מאפשרת גמישות רבה יותר בתהליך העיצוב. למהנדסי התהליך של Be-Cu יש ניסיון בהפעלת מספר סוגי חומרים בלייזר הפמטו ונהנים להיות מאותגרים עם חומרים חדשים. הדיוק והדיוק הקיצוניים של הלייזר הפמט-שני של Be-Cu הופכים אותו לפתרון אידיאלי עבור שירותי עיבוד ויישומים של מיקרו.

יצירת אב טיפוס
Logo
Enable registration in settings - general