יצירת אב טיפוס » חיתוך פלזמה
חיתוך פלזמה

חיתוך פלזמה


חיתוך פלזמה הוא שיטת חיתוך אידיאלית עבור חלקים עבים שבהם חיתוך לייזר עשוי שלא לבצע או לא כדאי מבחינה כלכלית. שירות חיתוך הפלזמה שלנו יכול לספק חלקים מורכבים עם דיוק גבוה בחומרים כגון אלומיניום, פלדה ונירוסטה.

 • ISO-2768-c
 • זמן אספקה מהיר כמו יום אחד
 • אלומיניום, פלדה, נירוסטה ועוד

מה זה חיתוך פלזמה?


חיתוך פלזמה היא שיטה המשתמשת במערכת פלזמה בעלת דיוק גבוה המרכזת אנרגיית קשת לשטח קטן. בשל תכונות המוליכות של הפלזמה, היא הופכת לכלי חיתוך שיכול לחתוך ביעילות דרך מגוון רחב של חומרים מוליכים, כגון פלדת פחמן, נירוסטה ואלומיניום.

BE-CU משתמש בחיתוך פלזמה CNC כפתרון מתקדם לכל צרכי ייצור יריעות הפלדה והצלחות שלך. זה יכול להבטיח תוצאות בעלות ביצועים גבוהים, בין אם אתה צריך חתכים גדולים או קטנים. זהו גם תהליך אידיאלי להפקת פרטים מסובכים וצורות מורכבות עם עיוות מינימלי, מה שהופך אותו לבחירה מועדפת עבור מגזרים רבים.

שירותי חיתוך פלזמה CNC במחירים נוחים ומקצועיים בסין


ב-BE-CU.COM, אנו גאים להציע שירותי חיתוך פלזמה CNC מומחים כדי לעזור לך לממש את פרויקטי המתכת המותאמים אישית שלך. עם היכולת לספק חיתוך פלזמה בנוסף לריתוך, ייצור, עיבוד שבבי, גזירה וגיבוש, עזרנו למעצבים, אמנים, בעלי בתים, מהנדסים, קבלנים ועסקים ליצור מגוון רחב של יצירות ארוכות טווח ופונקציונליות במיוחד. עם 30 שנות ניסיון בחיתוך פלזמה ואלפי לקוחות מרוצים, הפכנו ידועים ברחבי סין באומנות יוצאת דופן וידע נרחב בתעשייה.

שירותי חיתוך פלזמה CNC במחירים נוחים ומקצועיים בסין

מכונת חיתוך פלזמה CNC שלנו מאפשרת לנו לבצע חיתוכים אחידים מפלדה מגולגלת חמה ואלומיניום. עם ציוד זה, אנו יכולים לחתוך במהירות ובעלות יעילה עיצובים מורכבים, צורות, אותיות ועיקולים כדי ליצור חפצים מותאמים אישית, יצירות אמנותיות, אבות טיפוס וחלקי ייצור. השתמשנו בחותך הפלזמה שלנו כדי לחתוך בסיסים ותעלות לעגלות טנקים ובובות, מדרגות מדרגות, לוגו ועיצובים לשילוט, טפסים לבסיסי תצוגה קמעונאיים, עיצובים לפנסים, סוגרים לפלטפורמות מכונות, אלמנטים עיצוביים לאירועים, בהתאמה אישית שקעים להקלת השימוש ברצועות ריסון לכיסא גלגלים, בסיסים ללוחות תפריט ועוד.

מהם היתרונות של חיתוך פלזמה CNC
 • 30 שנות ניסיון בחיתוך פלזמה
 • אלפי לקוחות סין מרוצים
 • עסק מקומי בבעלות משפחתית ובניהול
 • מחויב לשירות לקוחות יוצא דופן
 • מכונת חיתוך פלזמה CNC מודרנית ואיכותית
 • אנו חותכים פלדה חמה ואלומיניום
 • ייצור חסכוני ואיכותי

כדי להתחיל, אתה יכול לשלוח לנו קובץ .dxf או לעבוד איתנו כדי ליצור אחד. הקובץ הזה הוא מה שאנחנו משתמשים בו כדי לתכנת את חותך הפלזמה שלנו לחתוך את העיצוב שלך. המכונה שלנו יכולה לעבוד עם מתכות בעובי של עד ¾ אינץ' ויש לה קיבולת גיליון של 10' x 5'. לאחר השלמת החיתוך, נוכל להמשיך בכל גיבוש, עיבוד שבבי או ריתוך באתר כדי להשלים את ייצור הפרויקט שלך. שלח דוא"ל ל[email protected] היום כדי ללמוד עוד. אנחנו בבעלות משפחתית ומופעלת, במיקום מרכזי בסין וברישיון מלא.

שירות חיתוך פלזמה CNC


אנו מציעים שירות חיתוך והנדסה פלזמה CNC ליצירת חלקים ורכיבים משלך מהקבצים או הסקיצות שלך.

ב-BE-CU.COM, אנו יכולים לעבוד מקבצי DXF, SVG, AI, STL וסקיצות / שרטוטים טכניים. ניתן גם לעצב פריטים כך שיעבדו עם המוצרים והרכיבים הקיימים שלך.

אנחנו יכולים לחתוך פלדה עדינה ב-CNC פלזמה מ-1 מ"מ עד 25 מ"מ ולמלא את כל העוביים. ניתן לקבל ציונים ספציפיים במהירות כדי להבטיח שתקבל את מה שאתה רוצה. אנחנו יכולים לעבוד עד למימדי חיתוך השולחן המקסימליים שלנו של 1250 מ"מ x 1250 מ"מ, ניתן לחבר חלקים גדולים יותר. פריטים יכולים להיות גם בעיבוד CNC עבור חורים נקיים, חוטים, שיפועים וכיסים וכו'.

שירות חיתוך פלזמה CNC

פריטים בודדים או עבודה בתפזורת יתקבלו בברכה, נא לשלוח הודעה או לבקר אותנו לכל מידע נוסף ולקבלת הצעות מחיר. אנא שלח את הקבצים או הסקיצות שלך לקבלת הצעת מחיר לפרטי ההתקשרות בסעיף המוכר העסקי או מהתמונה הרשומה.

המשלוח יתבצע באמצעות מובילים 24 שעות ביממה עבור פריטים קלים יותר ועל משטחים עבור פריטים גדולים מגושמים וכבדים. איסוף יותר ממבורך. זמני אספקה יאושרו עם הצעת המחיר ותלויים בכמות ובדרגת החומר.

אנו יכולים גם להציע חרטת CNC ועיבוד CNC כדי לעזור להשלים את הפרויקטים שלך.

מהם היתרונות של חיתוך פלזמה CNC?


חיתוך פלזמה CNC משתמש במערכת בקרה מספרית ממוחשבת כדי להנחות את הלפיד, מה שמבטיח חיתוכים מדויקים ועקביים בכל פעם. טכנולוגיה זו מציעה מספר יתרונות, כולל:

 • דיוק גבוה: אתה יכול לסמוך על תוצאות מדויקות ועקביות עם חיתוך פלזמה CNC, אפילו עם סובלנות ועיצובים מורכבים.
 • זמן אספקה מהיר: פעולת החיתוך המהירה של חיתוך פלזמה מבטיחה אספקה מהירה יותר עבור פרויקטים רגישים לזמן.
 • סיכון מופחת לעיוות: העיוות הוא מינימלי מאחר וכוח החיתוך המהיר של חיתוך פלזמה מאפשר למפעילים שלנו לנוע במהירות על פני קו החיתוך. לכן, יש חשיפה לחום קצרה יותר.
 • חתכים נקיים: שימוש נאות בחשמל יכול לייצר חתכים נקיים יותר ללא כתמים או ספיגות, וזה אידיאלי בתעשיות שבהן נדרש גימור חלק.
 • חסכוני: עבודת הכנה קטנה עד לא נחוצה לחיתוך פלזמה CNC. אין צורך בהכנת חלקי עבודה, כגון ניגוב או חימום מוקדם של החומר. לפיכך, לא מבוזבז זמן במהלך התהליך.

יישומים של חיתוך פלזמה מדויק


בשל היתרונות המשמעותיים שמציע חיתוך פלזמה ב-CNC, תעשיות רבות מסתמכות עליו כשיטת החיתוך המומלצת שלהם. חלק מהיישומים הנפוצים כוללים:

 • תעשיית הרכב: חיתוך פלזמה משמש בייצור חלקים שונים של מכוניות, כגון דלתות, שלדה ופאנלים. ניתן גם לחתוך חלודה ושחיקה מחלקים קיימים.
 • תעשיית HVAC: חיתוך פלזמה הוא השיטה המועדפת לייצור תעלות מכיוון שהוא יכול לחתוך זוויות ועיקולים מדויקים.
 • תעשיית הבנייה: מחיתוך קורות ועד יצירת חלקים מותאמים אישית, חיתוך פלזמה חיוני בתעשיית הבנייה לחלקים ורכיבים בטוחים ומדויקים.
 • תעשיית הכרייה: ציוד וכלי רכב המשמשים בפעולות כרייה מיוצרים מחומרי פלדה חתוכים בחיתוך פלזמה CNC.
 • תעשיית החקלאות: בתי חווה והתקנים אחרים המשמשים בפעולות חקלאות נוצרים באמצעות חיתוך פלזמה CNC לחלקים עמידים ומדויקים יותר.

צור קשר עם מומחים בחיתוך פלזמה כדי לחתוך חלקים בצורה מדויקת


חיתוך פלזמה CNC חיוני עבור תעשיות רבות, במיוחד מכיוון שהן מבטיחות חומרי פלדה בעלי ביצועים גבוהים המשמשים בפעולות המשתנות שלהם. ב-BE-CU.COM, השקענו בטכנולוגיית חיתוך פלזמה CNC בהבחנה גבוהה כדי להעניק ללקוחותינו את שירותי ייצור מתכת הפלדה היעילים ביותר.

למידע נוסף על השירותים שלנו על ידי יצירת קשר עוד היום. אתה יכול גם לדבר עם אחד המומחים שלנו ולבקש הצעת מחיר מותאמת אישית בהתאם לדרישות הייחודיות שלך!

יצירת אב טיפוס
Logo
Enable registration in settings - general