יצירת אב טיפוס » חיתוך מיקרו לייזר
שירות חיתוך מיקרו לייזר

שירות חיתוך מיקרו לייזר


אם אתה צריך חיתוך מיקרו לייזר, צור קשר עם Be-Cu. אנו מציעים קידוח חורים בלייזר, חיתוך ושרטוט, תחריט סרט דק, שינוי גודל וגימור של פרוסות וגיזום נגד לייזר.

Be-Cu הוא השם המהימן ביותר בחיתוך מיקרו לייזר, עם למעלה מ-25 שנות ניסיון. אנו מומחים בתחומנו, ויכולים לספק לכם את השירות האיכותי ביותר שיש.

שלח לנו דוא"ל היום בכתובת [email protected] כדי ללמוד עוד על השירותים שלנו, או בקר ב-Be-Cu.com באינטרנט כדי ללמוד עוד על החברה שלנו.

יכולות מיקרו-עיבוד בלייזר


שירותי מיקרו-עיבוד בלייזר מהירים לפרויקטי אב טיפוס וייצור

Be-Cu מציעה מגוון רחב של יכולות מיקרו-עיבוד לייזר חסכוניות וניתנות לחזרה, הזמינות עבור יישומים החל מיצירת אב טיפוס ועד ייצור ייצור. עם מגוון של מקורות לייזר, החל מ-UV אקסימר עמוק ועד לייזרים Nd:YAG, אנו יכולים לבצע מיקרו-עיבוד של רוב החומרים (למשל פולימרים, מתכות, קרמיקה, זכוכית). המהנדסים שלנו יבחרו את מערכת הלייזר המתאימה ביותר למיקרו-מכונה של החלקים שלך, בהתבסס על גדלי תכונה, סובלנות, נפח וחומר.

  • 193 ננומטר
  • 248 ננומטר
  • 266 ננומטר
  • 355 ננומטר
  • 532 ננומטר
  • 1064 ננומטר
  • 10600 ננומטר

תיאורי מקרה לחיתוך מיקרו לייזר וגלריית מוצרים


אנו מפתחים ללא הרף יכולות מיקרו-עיבוד לייזר חדשות וזכינו להכרה על ידי רבים מלקוחותינו בפיתוח תהליכים לייצור החלקים שלהם במקום שאחרים לא הצליחו. מערכות מיקרו-עיבוד הלייזר שלנו מצוידות בכמה מהתצורות האופטיות החדישות ביותר, מערכות תנועה ומתקנים לטיפול בחלקים בעולם. אנו מתגאים בדחיפת הגבולות של טכנולוגיית מיקרו-עיבוד לייזר מנקודת מבט של תהליך, איכות ועלות.

בנוסף לחלקי מיקרו-עיבוד בלייזר, פיתחנו בהצלחה יישומים לייצור תבניות ומתקנים הדורשים תכונות קטנות וסובלנות הדוקה. לדוגמה, אנו יכולים לייזר מיקרו-מכונה של תבנית עבור יישומי הבלטה חמה, בדרך כלל תוך פחות מיממה.

יצירת אב טיפוס
Logo
Enable registration in settings - general