שירותי ייצור פחים


שירותי ייצור מתכת של Be-Cu זמינים הן עבור אבות טיפוס מהירים והן עבור ריצות ייצור בנפח נמוך עד גבוה של חלקי הפח שלך.

 • משלוח חינם על ידי DHL.FEDEX.UPS
 • משלוח עולמי עד 10 ימים
 • אבות טיפוס מעובדים תוך כמה ימים.
 • 30+ מתכות ופלסטיק, 10+ גימורים משטחים
 • סובלנות עד +-0.05 מ"מ
 • ISO 9001:2015
יצירת אב טיפוס » ייצור פחים

שירותי ייצור פחים בהתאמה אישית וחברת אבות טיפוס לפח


אם אתה רוצה למצוא פתרון חסכוני ומהיר לייצור אב טיפוס של גיליון לצרכי הייצור שלך, Be-Cu יכולה להיות בחירה טובה עבורך. בהתבסס על ניסיון רב ומומחיות מקצועית, שירותי ייצור הפח שלנו זמינים הן עבור אבות-טיפוס והן עבור ריצות ייצור בנפח נמוך עד גבוה. בעבודה עם Be-Cu, מכונות הייצור המתקדמות ביותר מאפשרות לנו לייצר חלקי פח לשימוש קצה ולחתוך חומרים שונים ביעילות גבוהה תוך שמירה על איכות פרימיום, מה שחוסך כסף וזמן ללקוחותינו באופן משמעותי.

מגוון רחב של חומרים וגימורים משטחים מאפשרים לנו ליצור את האפשרות הטובה ביותר עבור הפרויקט שלך, חומרי הגלם כוללים בין היתר נירוסטה, אלומיניום, פליז, נחושת, פלדה, פלסטיק וכו'. ליטוש, צביעה, התזת חול, ציפוי , אילגון, ציפוי אבקה ושירותי גימור אחרים מביאים איכות פני שטח טובה יותר לחלקים שלך.

שירות ייצור הפח בהתאמה אישית שלנו מספק רכיבי פח מתכת עמידים ובמחיר סביר העונים על המפרטים שלך עבור תעשיות רכב, רפואה, תעופה וחלל, אלקטרוניקה, מזון, בנייה, אבטחה, ימית ועוד. חומרי גיליונות או מלאי נחתכים בדרך כלל באמצעות לייזר CNC בעל עוצמה גבוהה או סילון מים. שירותי חיתוך CNC שלנו יכולים לחתוך מגוון רחב של חומרים באמצעות חיתוך לייזר, הזרקת מים וטכנולוגיות אחרות. על פי הדרישות והיישומים שלך, נציע הצעות לעיצוב מוצר, חומרים מתאימים ושיטות החסכוניות ביותר לחיתוך יריעות. עלות מינימלית, זמן ואיכות מיטבית הן המטרות שלנו.

מצויד במתקנים וציוד מדידה חדישים במפעלנו, חיתוך מתכת ופלסטיק ב-CNC מספקת כעת חלקי חיתוך ב-CNC למספר מגזרים עסקיים ואנשים פרטיים, הנותנים מענה להפקות ייצור ארוכות וקצרות כאחד. מהר לשלוח את שאלתך או להגיש את הציורים שלך כדי לקבל הצעת מחיר בחינם בזמן הקצר ביותר.

גלריית מוצרי ייצור פחים


הרשת הפנימית של Be-Cu משתמשת ביותר מ-330 מכונות, כולל כרסום, מחרטות, מכבשים, לחיצות, אגרוף צריח ומערכות תוספים. יש לנו ציוד לייצור אב טיפוס מתכת, כולל לייזרים, מכונות הזרקת מים, כלי גימור, שחרור אוטומט, מכונות 4 מגלשות, מכונות מרובות מגלשות, לחיצות, מכבשי 300 טון, מכונות 22 טון, מכונות EDM בכבלים, כלים ליצירת מגלשות ברורות. ומכבשי הרס של 35 טון. בנוסף לאבות טיפוס מתכת, Be-Cu מציעה גם שירותים הכלאיים הממנפים את ייצור האב-טיפוס. צוות המומחים של Be-Cu יכול לטפל בפרויקט המורכב שלך. מחקר מקרה אחרון מופיע להלן שבו Be-Cu סיפקה 20,000 חלקים ב-27 ימים באמצעות 55+ כלים, כולל שירותי ייצור אב טיפוס מתכת:

מידות וסובלנות לעיבוד פחים


יש לנו יכולות מלאות בהתאמה אישית של כל חלקי פח באמצעות שירותי הייצור שלנו. אנו יכולים לייצר על פי העיצובים הספציפיים שלך, צורות, גדלים, סובלנות, גימורי משטח, עוביים ועוד.

מידות של חלקי ייצור מתכת

 • גודל: 47 אינץ' x 119 אינץ' או 1,193.8 מ"מ x 3,022.6 מ"מ (מקסימום)
 • אורך עיקול: 10 רגל או 3.048 מ' (מקסימום)
 • חלק שטוח: 0.5 אינץ' x 0.5 אינץ' או 12.7 מ"מ x 12.7 מ"מ (דקה)
 • חלק מעוצב: 1.5 אינץ' x 1.5 אינץ' או 38.1 מ"מ x 38.1 מ"מ (דקה)

סובלנות ייצור מתכת של תכונות שונות לעיון.

 • עיקולים: +/- 2 מעלות
 • קיזוזים: +/- 0.024 אינץ' (+/- 0.608 מ"מ)
 • קוטר חורים: +/- 0.010 אינץ' (+/- 0.254 מ"מ)
 • קצה לקצה/חור; חור לחור: +/- 0.010 אינץ' (+/- 0.254 מ"מ)
 • חומרה לקצה/חור: +/- 0.020 אינץ' (+/- 0.508 מ"מ)
 • חומרה לחומרה: +/- 0.030 אינץ' (+/- 0.762 מ"מ)
 • כיפוף לקצה: +/- 0.020 אינץ' (+/- 0.508 מ"מ)
 • כיפוף לחור/חומרה/כיפוף: +/- 0.030 אינץ' (+/- 0.762 מ"מ)
 • תכונות מופרדות על ידי שני כפיפות או יותר: +/- 0.060 אינץ' (+/- 1.524 מ"מ)

חיתוך פח היא שיטת ייצור יעילה ליצירת אב טיפוס. ניתן להגיע לרמות גבוהות של דיוק באמצעות שירותי חיתוך פחים, עד 0.0005 אינץ' בהתאם לתהליך הייצור. גורמים נוספים המשפיעים על הסובלנות כוללים את מורכבות העיצוב, הגיאומטריה וחומר הגלם.

זמן אספקההערותנפח חלקKerfסוֹבלָנוּתעובי החומר/
6-8 ימיםמתכת, זכוכית, פלסטיק, אבן, גומי, קוולר, סיבי פחמן, קרמיקה וכו'. מתחדד עד 59°1 עד 5,000.020″/.040″0.005″- 0.015″עד 6"OMAX WATERJET
6-8 ימיםמתכת, זכוכית, פלסטיק, אבן, גומי, קוולר, למינציה, סיבי פחמן, קרמיקה וכו'.1 עד 5,0000.009″, 0.011″,  0.0196″0.0005″ – 0.005″.0005″ – 0.5″MICROCUT™
6-8 ימיםמתכות – מהירות1 לווליום גבוה.008″0.002″ – 0.005″AL: 0.250" SS: 0.375" CRS: 0.500" COP: 0.250" פליז: 0.125"סיבים לייזר
6-8 ימיםמתכות מוליכות, פחמן1-200 הוא הטוב ביותר0.005″0.0005″0.001″ – 6″חיתוך חוט
6-8 ימיםמתכת בלבד. בלי בוררים. קצוות משופעים. חצי תחריט וחורים.1 – אינסוףשווה לעובי המתכתהוא +/- 10% מעובי החומר, .002 אינץ' דקות.0.005″ – 0.060″תחריט כימי

יישומי אב טיפוס של גיליונות לפי תעשיה


חברות רפואיות, ביטחוניות, תעופה וחלל, אלקטרוניקה, רכב ותעשייתיות השתמשו כולן ב-BE-CU עבור שירותי אבות-טיפוס שלהם. לא משנה באיזו תעשייה, הצוות שלנו יכול לעמוד באתגרים הטכנולוגיים והייצוריים שהפרויקט שלך דורש.

 • תעופה וחלל: חלקי תעופה וחלל דורשים לרוב דיוק וסובלנות גבוהים. הצוות שלנו יכול לספק חלקים לתעשיית התעופה והחלל שהם גם עמידים ואמינים.
 • רכב: כל חלק מוגמר שיוצא מהמתקנים שלנו יעמוד בסטנדרטים המחמירים של תעשיית הרכב. אתה יכול לסמוך על BE-CU עבור חלקי מתכת שהם גם אמינים ובטוחים.
 • הגנה: התעשייה הביטחונית דורשת תקני דיוק ויעילות גבוהים לכלי נשק, כלי רכב ועוד. BE-CU הוא יצרן וספק חוזה ביטחוני רשום ב-ITAR שיכול לתמוך בכל הפרויקטים הצבאיים והביטחון המולדת.
 • אלקטרוניקה: תעשיית האלקטרוניקה דורשת חלקים בעלי סובלנות הדוקה יותר ומשטחים עדינים יותר. בין אם פרויקט האלקטרוניקה שלך צריך עיצוב פשוט או מורכב, BE-CU יכול לספק.
 • תעשייתי: חלקים לתעשייה התעשייתית חייבים להיות אמינים ועמידים. באמצעות שירותי הייצור הכל-באחד שלנו, נוכל לסייע לך מעיצוב ועד גימור החלק שלך לפי דרישה.
 • מדעי החיים: תעשיית הרפואה מציבה סטנדרטים גבוהים הן לאיכות והן לניקיון. ניתן להשתמש בייצור מתכת לייצור מגוון ציוד רפואי כולל שתלים ומכשירים רובוטיים המשמשים להליכים רפואיים.

חומרי ייצור מתכת


גיליון מתכת הוא סוג של חומר גלם בשימוש נרחב, בדרך כלל גיליון עובי של 0.006 ו-0.25 אינץ' המשמש בייצור מתכת מתכת. השתמש בתרשים מד המתכת באתר שלנו כדי לקבוע את העובי. להלן כמה חומרי גיליון מתכת פופולריים, נירוסטה בדרגה 304 היא אחת האפשרויות הנפוצות ביותר בשל העמידות הטובה בפני קורוזיה, יכולת הצורה והריתוך שלה. אם היישומים שלך הם משאבות, שסתומים, ציוד כימי ומוצרים ימיים, מומלץ דרגה 316. עבור אלומיניום, ארבע דרגות האלומיניום הנפוצות ביותר הזמינות כפח הן 1100-H14, 3003-H14, 5052-H32 ו-6061-T6. פליז נמצא בשימוש נרחב גם בתהליך ייצור הפח, יש לו יותר חוזק, עמידות בפני קורוזיה ויכולת צורה בהשוואה לנחושת תוך שמירה על מוליכותו.

 • אלומיניום: אל 5052, 6061
 • נחושת: C101, C110, פליז (C260)
 • נירוסטה: SS 301, 304, 316/316L
 • פלדה: פלדה דלת פחמן

כל השאלות הנפוצות בנושא ייצור מתכת


איך עובד ייצור פח?

תהליך ייצור הפח הנפוץ מתחיל בהסרת חומר, במהלך השלב, חומר הגלם נחתך לצורה הרצויה על ידי כלי חיתוך שונים. מגוון תהליכי עיבוד חיסור יכולים להשלים את הפעולה. השלב השני של ייצור מתכת הוא עיוות חומר. היצירה שנחתכה צריכה להיווצר לצורה תלת מימדית בתהליך היצירה כמו כיפוף. לא מסירים חומרים במהלך השלב. השלב האחרון הוא להרכיב מספר חלקים למוצר שלם אם יש מספר חלקים. לפעמים, יש צורך בטיפול פני השטח כדי לספק גימור משטח טוב יותר.

היתרונות של ייצור פחים

גמישות גבוהה ועמידות לעמידה בלחצים ועמידה לאורך זמן
זמן עיבוד מופחת לחיתוך או לכופף את המתכת, לחסוך בעלויות הייצור
קל לטפל בפרויקטים פשוטים או מורכבים בהתאמה אישית, בין אם הם אבות טיפוס או בקנה מידה גדול
עובי מתכת סטנדרטי המשמש בחיתוך לייזר או כיפוף
מוצרי פח לא יקרים אך איכותיים לשימוש קצה
איכות בנייה משופרת, קלה יותר לתחזוקה
ניתן ליצור מתכת מתכת כמעט לכל צורה רצויה
חלקי פח ניתנים למחזור ואינם מזיקים לסביבה
חוזק גבוה ועמידות גבוהה בפני קורוזיה, שמש ולחות

סוגי חיתוך יריעות – טכנולוגיות ותהליכי חיתוך CNC

חיתוך פלזמה: לפיד חיתוך פלזמה משמש בדרך כלל לחיתוך חומרים שונים כגון נירוסטה, פלדה עדינה, אלומיניום, פליז וכו', אידיאלי עבור אבטיפוס מהיר בתקציב, חתיכות גדולות, עבודות ממושכות ועוד. זוהי אפשרות החיתוך המשתלמת ביותר.
– חיתוך בלייזר: תהליך ייצור המתבצע על ידי חותכי לייזר CNC, לייזרים יכולים לחתוך מספר חומרים, אפילו לחתוך את המתכות הקשות ביותר ואבני החן הקשות ביותר ביעילות. זהו גם תהליך מהיר במיוחד לחיתוך עץ וחומרי פלסטיק ליצירת איכות קצה מעולה ורמת פירוט יוצאת דופן. חיתוך בלייזר יכול לייצר חלקים מורכבים לסובלנות גבוהה עם גימור משטח חלק.
חיתוך באמצעות סילון מים: תהליך זה משתמש בזרם מים בלחץ גבוה במיוחד כדי לשאת חצץ שוחק, שמותיר משטח חיתוך מדויק וחלק על חומר העבודה. חיתוך סילון מים הוא השיטה המגוונת ביותר לחיתוך כמעט כל חומר עם איכות פני שטח טובה וללא אזור מושפע חום, אך היא פחות יעילה בהשוואה לשתי טכניקות החיתוך האחרות.

אילו שירותי ריתוך יכולים BE-CU לספק לייצור פחים?

אנו מציעים שירותי ריתוך הכוללים:
ריתוך נקודתי
ריתוך TIG
ריתוך MIG
ריתוך בלייזר
ריתוך לייזר תלת מימד
ריתוך היתוך
ריתוך תפרים
ריתוך בלחץ

מהם השירותים הניתנים על ידי BE-CU?

לפקח על כל תהליך העיצוב והפיתוח של מוצר.
שלב מוצרים לייצור מלא.
בצע אופטימיזציה של עיצובים כדי להקל על ייצור והרכבה.
צור ושפר אבות טיפוס בהתבסס על העיצובים הקיימים של הלקוח.
אבות טיפוס המבוססים על העיצובים הקיימים של הלקוח נוצרים ומשתנים.

מהו ייצור מתכת?

ייצור מתכת כרוך בסט של תהליכי ייצור של יצירת אבות טיפוס או חלקים לשימוש קצה מפח. חיתוך, כיפוף וניקוב נמצאים בשימוש נפוץ. אז כלים טיפוסיים המשמשים בייצור מתכת, כולל בלמים, חבטות וקוביות. סוג המכונה המשמשת בהתאם לחומר, מד הגיליון וגורמים נוספים. רוב רכיבי הפח דורשים שילוב של תהליכי יצירה, אך זה לא יעלה את המחיר בהרבה. עיצוב ה-CAD התלת מימדי יומר לקוד מכונה מיוחד, השולט במכונה כדי לבצע פעולת חיתוך במדויק וליצור את החלק הסופי. חלקי פח ידועים בעמידותם ובחסכונותם, מה שהופך אותם לבחירה המושלמת עבור הרבה יישומים קצה.

מהו אב טיפוס מתכת?

אב טיפוס מתכת הוא דוגמה, דגם או שחרור מוקדם של מוצר מתכתי המשמש לבדיקת קונספט או תהליך. שירות אבות-טיפוס מהיר של פחים מפתח אבות-טיפוס המבוססים על עיצובים שהוגשו על ידי לקוחות ובודקים את המוצר לפני יציאתו לשוק. זה יכול למזער את ההפסד ולהפחית את הסיכון. תהליכי אב טיפוס שונים של פח מתכת ב-Junying יכולים לעצב את ההזמנות שלך תוך שעות ולהתאים לצרכים המשתנים שלך.

מהם חיתוך גיליונות וחיתוך CNC?

בניגוד לשירותי חיתוך מסורתיים, חיתוך CNC הוא שיטת ייצור חיסורית המשתמשת במגוון טכנולוגיות חיתוך שונות בשילוב עם תוכנת בקרה מספרית מחשב כדי להסיר חומרים עודפים מהגוש וליצור צורות דו-ממדיות או תלת-ממדיות ספציפיות. חיתוך יריעות מתייחס לתהליך שבו החומרים פרוסים לצורות שטוחות בעקבות פרופיל. מכונות חיתוך CNC וכלי חיתוך גיליונות נפוצים כוללים לייזר, סילון מים, מסלול, פלזמה, סכין וכו'. שירותי חיתוך CNC מספקים מוצרים ליישומים תעופה וחלל, רכב, כימי, חקלאות, צבא, ביטחון ויישומים מסחריים ותעשייתיים. חיתוך יריעות מיושם באופן נרחב בשל המהירות, הדיוק והדיוק שלו, כמו גם מעט טעויות אנוש. תהליך חיתוך CNC יכול להתבצע לבד או עם תהליכים אחרים בהתאם לתצורה ולמטרות.

חיתוך CNC לעומת חיתוך בלייזר, מה ההבדל?

חיתוך CNC משתמש בהתקני בקרה נומרית ממוחשבת ובכלים מיוחדים לייצור חלקים סופיים המבוססים על עיצוב ה-CAD או השרטוט שסופקו על ידי לקוחות. העיצוב יומר להוראות למכונת CNC, ואז ינחה את פעולות הכלים. חיתוך לייזר מחיל גם מערכת CNC על מכונת חיתוך הלייזר, המסתמכת על חום כדי לעצב את חומר העבודה. קרן אור בעלת אנרגיה גבוהה משמשת לצריבה דרך חומר המתכת כדי לקבל גיאומטריות רצויות.
מה ההבדל בין חיתוך CNC לחיתוך לייזר? ההבדל העיקרי ביניהם הוא אופן ביצוע החיתוך. מכונת חיתוך CNC חותכת דרך מגע פיזי ישיר, בעוד לייזר חותכת למשתמשים לייזר לחתוך דרך החומר, התהליך דורש לכוון את הפלט של לייזר בעל עוצמה גבוהה. במילים פשוטות, חיתוך CNC כרוך בחיכוך, וחיתוך לייזר מושג על ידי חום.
בנוסף, חיתוך CNC משתלם יותר בהשוואה לחיתוך לייזר, העלות של חותך לייזר תורמת רבות לסיבה. הדיוק שניתן להשיג בחיתוך לייזר הוא גם מדהים, ניתן להגיע לרמת דיוק ומורכבות שכמעט בלתי אפשרית באמצעות חיתוך CNC מבוסס חיכוך. כשמדובר באיכות פני השטח, חותכי לייזר מספקים גם קצוות נקיים מעולים. והיתרון הגדול ביותר של חיתוך CNC הוא שהוא יכול לייצר צורות אלכסוניות, מעוקלות, ישרות ומורכבות יותר בקלות באמצעות תכנות CNC. זה גם מבטל את האפשרות של טעות אנוש.

למה לבחור בייצור מתכת BE-CU?

BE-CU היא יצרנית ייצור מתכת מתכת מקצועית ומומחית בסין. אנו משתמשים בטכנולוגיה חדשנית כדי לספק ללקוחות שילוב של עיצוב מוצר, הנדסה, אבות טיפוס מהירים ושירותי ייצור.
שירותי ODM ו-OEM מהימנים זמינים, כמו גם אפשרויות צבע וסגנון מותאמים אישית.
תחומי תעופה וחלל, הגנה, רכב, אנרגיה, רפואה, שיניים ואחרים עושים שימוש נרחב בחומר מתכת.
מספק אפשרויות עיצוב גמישות ותצורות מותאמות אישית עבור מתכות גיליון.
מערכות ניהול סביבתיות מוסמכות, מערכות ניהול איכות ומפעלי היי-טק אחרים.

יצירת אב טיפוס
Logo
Enable registration in settings - general