הדפסת תלת מימד


חברת Be-Cu מציעה שירותי הדפסת תלת מימד מקוונים ליצירת אב טיפוס מהיר וייצור חלקי פלסטיק ומתכת מודפסים בתלת מימד במחירים נוחים.

 • סובלנות עד +-0.08 מ"מ
 • ISO 9001:2015
 • הדפסת מתכת מקצועית
 • משלוח עולמי עד 5 ימים
 • אבות טיפוס מעובדים תוך כמה ימים.
 • 20+ מתכות ופלסטיק, 10+ גימורים משטחים
יצירת אב טיפוס » הדפסת תלת מימד

שירותי הדפסה תלת מימדית מדויקת – הדפסת תלת מימד מפלסטיק ומתכת לפי דרישה


חברת Be-Cu מציעה את השירותים והטכנולוגיות העדכניות ביותר של הדפסת תלת מימד, לרבות SLS, SLA, SLM,DLP, FDM, DMLS,MJF וכו'. אנו יכולים ליצור את פתרון ההדפסה התלת מימדית המתאים לצרכי הפרויקט שלך. הדפסת תלת מימד היא טכנולוגיה מהפכנית אשר מייצר חלקים בלתי אפשריים לייצור ישירות מקבצי CAD. היתרון העיקרי בשימוש בהדפסת תלת מימד הוא הרבגוניות והגמישות שלה, מה שהופך אותו למתאים לייצור בקנה מידה קטן ויצירת אב טיפוס מהיר. 8 הסוגים העיקריים שלנו של טכנולוגיות הדפסת תלת מימד הם כדלקמן:

SLM 3D Printing Service

הדפסת תלת מימד SLM/DMLS

SLM היא אחת מטכנולוגיות ההדפסה התלת-ממדיות המרגשות ביותר הקיימות כיום ומשמשת הן ליצירת אב טיפוס מהיר והן לייצור המוני.

מודלים של פיוזד בתצהיר (FDM)

FDM ידועה בטכנולוגיית תלת מימד במהירות גבוהה, דיוק גבוה ובעלות תחרותית. אנו מספקים צבעים שונים, לאחר עיבוד עבור חלקי FDM, ובחירות חומר FDM עבור האפשרויות שלך.

The Advantage Of SLA 3D Printing

סינטר לייזר סלקטיבי (SLS)

SLS משמש לייצור חלקי פלסטיק פונקציונליים בעלי תכונות מכניות טובות ודיוק גבוה. כל החלקים הללו זמינים לשימוש קצה, ייצור בנפח נמוך ויצירת אב טיפוס מהיר.

SLS 3D Printing Parts

מכשיר סטריאוליתוגרפיה (SLA)

SLA מושלם עבור דיוק קיצוני וחלקים ברזולוציה גבוהה עם גימור משטח חלק דמוי תבנית הזרקה ופרטי תכונה. זוהי פלטפורמה רב-תכליתית ביותר עבור הגדרות אב טיפוס וייצור של חלקים.

תבנית העתק סיליקון

תבנית העתק סיליקון

יציקת ואקום היא שיטה מצוינת לייצור חלקים קשיחים או גמישים, והיא אידיאלית עבור אבות טיפוס באיכות גבוהה, בדיקות פונקציות, הגהת קונספט והדגמות תצוגה. ניתן לייצר חלקי יציקת אוריתן מכמה עד מאות לפי הצורך.

הדפסת תלת מימד PolyJet

טכנולוגיית PolyJet ידועה בריאליזם יוצא הדופן שלה ובאסתטיקה עוצרת נשימה. מגוון קשיות (דורומטרים) זמינים, שפועלים היטב עבור רכיבים עם תכונות אלסטומריות כמו אטמים, אטמים וביתונים.

The Advantage Of SLA 3D Printing

הדפסת תלת מימד DLP

תהליך ה-DLP פועל באמצעות מקרן כדי להבהב תמונה על השרף המרפא את השכבה הזו. התהליך חוזר על עצמו עד להשלמת הדגם.DLP היא טכנולוגיית הדפסה תלת מימדית בדרגת ייצור לייצור המוני של חלקים לשימוש קצה.

SLS 3D Printing Parts

הדפסת תלת מימד MJF

Multi Jet Fusion (MJF) היא בחירה מצוינת לתרחיש נפוץ זה. זה יכול לשמש לייצור אבות טיפוס פונקציונליים והוא אידיאלי לייצור גשרים כמו גם חלקי ייצור בנפח נמוך עד בינוני.

פתרונות הדפסה בתלת מימד בהתאמה אישית


חברת Be-Cu מספקת פתרונות הדפסת תלת מימד ללקוחות ברחבי העולם באמצעות רשת הפצה גלובלית. עם טכנולוגיית ההדפסה התלת-ממדית המתקדמת שלנו, נוכל להכניס את דגם התלת-ממד שלך לייצור תוך יום אחד בלבד. לא רק שאנו מציעים מגוון רחב של חומרים כדי לענות על צורכי הפרויקט שלך, אלא שאנו גם מציעים מגוון רחב של גימורים משטחים כדי לשפר את התכונות המכניות של החלקים שלך. עם חברת Be-Cu, תיהנו משירותי ההדפסה התלת מימדיים המקוונים הטובים ביותר ומפתרונות ההדפסה התלת מימדיים החסכוניים ביותר. הזמנת חלקים מודפסים בתלת מימד באינטרנט רק דורשת כמה שלבים פשוטים, והמומחים שלנו ייצרו עבורך את התוצאות הטובות ביותר. בין אם אתם זקוקים להפקת ייצור קטנה או גדולה, אנו נעשה כמיטב יכולתנו לענות על הצרכים שלכם תוך הקפדה על כל פרט ופרט.

תמחור שקוף ואספקה בזמן הם הליבה של ההצלחה שלנו. עם שירות הדפסת תלת מימד מקוון שלנו, החלקים שלך ייוצרו במחיר סביר וברמה גבוהה. מחפשת חנות אחת ליצירת אב טיפוס מהיר, חברת Be-Cu תהיה הבחירה הטובה ביותר עבור חלקים מודפסים בתלת מימד בהתאמה אישית. שלח הצעת מחיר – מודל הציור או התלת מימד CAD שלך זמין להצעת המחיר.

הנחיות עיצוב לכל טכניקות ההדפסה בתלת מימד


עיצוב הדפסת תלת מימד חשוב מכיוון שהוא משפיע על הקושי, זמן המחזור והעלות של המשך ייצור. בכל הנוגע לטיפים לעיצוב, חלק מהכללים חלים על כל תהליכי ההדפסה בתלת מימד, וחלקם יהיו מוגבלים לטכנולוגיה ספציפית.

 גדלי חלקים להדפסת תלת מימד

1) גדלי חלקים להדפסת תלת מימד

FDM200 על 200 על 200 מ"מ למדפסות שולחניות, עד 900 על 600 על 900 מ"מ עבור מדפסות תעשייתיות
SLA145 על 145 על 175 מ"מ למדפסות שולחניות, עד 1500 על 750 על 500 מ"מ עבור מדפסות תעשייתיות
SLS300 x 300 x 300 מ"מ, עד 750 x 550 x 550 מ"מ
DMLS/SLM250 x 150 x 150 מ"מ, עד 500 x 280 x 360 מ"מ
MJF380 x 285 x 380 מ"מ
DLP192×108×190 מ"מ

2) תומך בהדפסת תלת מימד

תומכים הם סוג של מבנה של חלק, שיכול לעזור למנוע דפורמציה ולאבטח את החלק למצע ההדפסה במהלך תהליך ההדפסה התלת מימדית. האם אתה יכול להדפיס ללא תמיכה ומתי אתה צריך את זה? כן, אתה יכול להדפיס בתלת מימד ללא תמיכה. קחו את הדפסת ה-FDM תלת-ממדית כדוגמה, כאשר תכונה מודפסת עם תוספת של יותר מ-45 מעלות, היא עלולה לצנוח מספיק כדי להרוס את החלק, בשלב זה אתה צריך מבנה תמיכה. במקרה אחר, גישור מאפשר הדפסת חלקים ללא שימוש בחומר תמיכה ובצניחת מינימלית מכיוון שניתן למתוח חומרים חמים. אבל אם הגשר ארוך מ-5 מ"מ ואתה צריך גימור משטח טוב, נדרש מבנה תומך. בנוסף, מדפסות SLA ו-DLP 3D משתמשות בדרך כלל בתמיכות.

3) דיוק ממדי בהדפסת תלת מימד

דיוק הממדים מתייחס למידת הדיוק של הגודל והצורה של החלק המודפס בהשוואה לזה שבעיצוב CAD. גורמים המשפיעים על דיוק הממדים כוללים איכות החומר, ציוד, עיבוד לאחר ועוד. סובלנות ממדים, כיווץ ודרישות תמיכה הן שלושה מרכיבים מרכזיים למדידת דיוק ממדי. להלן סובלנות הממדים של תהליכי תלת מימד שונים.

סובלנות ממדי FDMאב טיפוס (שולחן עבודה): ±0.5% (גבול תחתון: ±0.5 מ"מ), תעשייתי: ±0.15% (גבול תחתון: ±0.2 מ"מ)
סובלנות ממדי SLAאב טיפוס (שולחן עבודה): ±0.5% (גבול תחתון: ±0.10 מ"מ) תעשייתי: ±0.15% (גבול תחתון: ±0.01 מ"מ)
סובלנות ממדי SLS/MJF±0.3% (גבול תחתון: ±0.3 מ"מ)
דיוק ממדי בהדפסת תלת מימד
גובה השכבה בהדפסת תלת מימד

4) גובה השכבה בהדפסת תלת מימד

גובה השכבה הוא מדידה של כמות החומר שחולצה על ידי פיית המדפסת עבור כל שכבה בחלק שלך. הוא נמדד במיקרון או במילימטרים. בחירת גובה השכבה חשובה עבור כמה טכנולוגיות הדפסה תלת מימדיות, כגון SLA ו-FDM. להלן גובה השכבה המיושם בדרך כלל עבור תהליכים שונים.

 • FDM: 50 – 400 מיקרומטר
 • SLA: 25 – 100 מיקרומטר
 • SLS: 80 – 120 מיקרומטר
 • MJF: 80 מיקרומטר
 • DMLS/SLM: 30 – 50 מיקרומטר
 • DLP: 0.025 – 0.3 מ"מ

מדריך לחומרי מתכת להדפסת תלת מימד


הדפסת תלת מימד ויצירת אב טיפוס התפתחו בשנים האחרונות. עם השיפורים הללו, הדפסת תלת מימד מתכת הפכה לאפשרות. הדפסת תלת מימד מתכת משמשת במגוון מגזרים. חברות המשתמשות בהדפסת מתכת תלת מימדית מגלות שהדפסת חלקי מתכת מסובכים בכמויות נמוכות היא הרבה יותר חסכונית משיטות ייצור מסורתיות. פריטים מודפסים בתלת מימד מתכת זולים יותר ויש להם מגוון רחב יותר של חלופות חומריות. אלומיניום היא מתכת פופולרית להדפסת תלת מימד מכיוון שהיא חזקה וקלת משקל כאחד. פלדה היא עוד חומר בשימוש נרחב המושלם ליישומים תעשייתיים בשל החוזק, הליטוש הטוב והסבילות לטמפרטורה. הדפסת תלת מימד מתכת מנוצלת במגוון רחב של מגזרים למגוון מטרות. אבות טיפוס פונקציונליים, חלקים לשימוש קצה, ג'יג'ים, כלי עבודה ומתקנים הם חלק מהיישומים.

מתכותיישומים
פלדת אל – חלדכלים, כלי בישול ופריטים אחרים שעלולים בסופו של דבר לבוא במגע עם מים
בְּרוֹנזָהאגרטלים ואביזרים אחרים
זהבטבעות, עגילים, צמידים ושרשראות
ניקלמטבעות
אֲלוּמִינְיוּםמוצרי מתכת דקים
טִיטָןמתקנים חזקים ומוצקים

מדריך לחומרי פלסטיק להדפסת תלת מימד


BE-CU מספקת שירותי הדפסת תלת מימד מפלסטיק עם יעילות גבוהה מתמדת ותמורה מהירה. מדפסות תלת מימד מתקדמות וחומרים אופטימליים מאפשרים לנו להבטיח גם מחירים זולים וגם איכות פרימיום.

פלסטיקמאפייניםיישומים
שרירי בטןקשוח, חזק, עמיד, עמיד בחום, חסכוני, גמיש, לשימוש חוזר, לא מתכלהמרכבים לרכב, מכשירי חשמל וכיסויים לטלפונים ניידים
PLAקל לעבוד איתו, ידידותי לסביבה, מתכלה, זמין בשרף וחוטים עם מגוון צבעיםאריזות מזון, מכשירים רפואיים מתכלים ושתלים
PVAמסיס במיםהשתמש לעתים קרובות כדי ליצור מבנה תמיכה עבור חלקים של מוצר שעלולים להתעקם או להתמוטט
עמ'במחיר סביר, עמיד בפני כימיקלים, דליק ומתכלה עם אור UVמכולות ביתיות, ציוד מעבדה וטקסטיל
ניילון/PAחזק, קל משקל, עמיד, עמיד בפני חום ופגיעה, אך אינו עמיד בפני חומצות ובסיסים חזקיםיישומים הדורשים תכונות מכניות גבוהות ואבות טיפוס פונקציונליים
PEIיכול לעמוד בחום גבוהכלי תבנית הזרקה ורכיבים עמידים בחום
PCעמיד בחום עד 135 מעלות צלזיוס, עמיד, עמיד בפני פגיעות והתנפצות, גמיש במידה, שקוף, לא מוליך חשמליאב טיפוס חלונות ומוצרים ברורים אחרים
PMMA/אקריליקחוזק פגיעה טוב, בהירות דומה ותכונות ספיגת UVפנסי רכב, אקווריומים מסחריים וחלופות אחרות לזכוכית
CPVCטמפרטורת עיוות חום גבוהה, אינרטיות כימית, דיאלקטריות ותכונות להבה ועשןעיבוד כימי, ייצור חשמל, מוליכים למחצה, טיפול בשפכים
לְהָצִיץעמיד בפני שחיקה, יחס משקל-חוזק טוב, תכונות תרמו-מכניות גבוהותשתלים, מכשירים, תעופה וחלל וחלקי רכב בהתאמה אישית רפואית
PETGעמידות בפני פגיעות גבוהה, עמידות מצוינת בכימיקלים ולחותמנגנונים תואמים, בקבוקי מים, מארזים אלקטרוניים
TPUגמיש, עמיד בפני שחיקה, עמיד בפני פגיעות וכימיקלים רביםמוצרי ספורט, תעופה וחלל ורכב
PETP/Ertalyteיציבות מימדית גבוהה, חוזק מכני, ספיגת לחות נמוכה, אינרטי פיזיולוגיתסרטים דקים, מיכלים למשקאות נוזליים

יצירת אב טיפוס
Logo
Enable registration in settings - general