יצירת אב טיפוס » הדפסת תלת מימד » הדפסת תלת מימד SLA
הדפסת תלת מימד SLA

כיצד פועלת הדפסת SLA?


SLA הוא קיצור של סטריאוליטוגרפיה. SLA הוא תהליך ייצור תוסף המשתמש בלייזר UV כדי לרפא שרף נוזלי לפלסטיק מוקשה. טכנולוגיית הדפסה תלת מימדית זו מאפשרת לנו להדפיס חלקים בתלת מימד בדיוק ודיוק. תהליך הדפסה תלת מימד SLA זה משתמש במיכל של שרף פוטופולימר נוזלי שניתן לרפא. לוחית הבנייה נעה במרווחים קטנים והפולימר הנוזלי נחשף לאור כאשר לייזר UV מצייר חתך שכבה אחר שכבה. התהליך חוזר על עצמו עד ליצירת מודל. האובייקט מודפס בתלת מימד על ידי משיכה של האובייקט מהשרף (מלמטה למעלה) מה שיוצר מקום לשרף הנוזלי הלא נרפא בתחתית המיכל ואז יכול ליצור את השכבה הבאה של האובייקט.

למה לבחור בטכנולוגיית הדפסת תלת מימד בסטריאוליתוגרפיה (SLA)?


סטריאוליתוגרפיה מציעה הרבה יתרונות, היא יכולה לעזור לך ליצור אב טיפוס מהיר, או לפתח את כל המוצר הסופי שלך. לחלקי SLA יש גימור משטח חלק באמת, המותאם במיוחד אם אתה צריך אב טיפוס מציאותי עם איכות גבוהה ותכונות מפורטות, די דומה לחלקי הזרקה.

הודות למהירותה ולדיוק שלה, סטריאוליתוגרפיה היא שיטת ייצור מעניינת לדגמי קונספט ויצירת אב טיפוס מהיר.

אם אתה צריך צורות מורכבות, דיוק פרטים גבוהים ועבודה על חזותית מדויקת באמת, הדפסת SLA 3D עשויה להיות בחירה מושלמת.

שירות הדפסת תלת מימד SLA


מחפשים את היצרן המושלם? BE-CU מספקת לך את שירותי ההדפסה התלת מימדיים הטובים ביותר עבור חלקי השרף שלך. הודות למומחיות שלנו בטכנולוגיית סטריאוליתוגרפיה, תוכלו לבחור בין מספר אפשרויות, לקבל הצעת מחיר מיידית ולתת לנו לטפל בייצור במפעל המוסמך ISO 9001 שלנו.

חומרי הדפסת תלת מימד של אב טיפוס SLA הוא אידיאלי ליצירת אבות טיפוס ועשוי לשפר את כל הליך האבטיפוס שלך. בעזרת שרף זה, ניתן לייצר חלקים מורכבים ואבות טיפוס לא גמורים.

זכור שמוצרים שנוצרו עם שרף SLA ופוטופולימר זה עשויים לשנות את צורתם וצבעם בעת חשיפה לשמש. לפני שליחת קובץ התלת-ממד שלך, אנא שים לב שעליך לדבוק במפרטי העיצוב של החומר כדי להפיק תועלת מלאה מהיתרונות שלו. בנוסף, החלק הטכני של דף החומר הזה מכיל פרטים על מודול המתיחה, העמידות הכימית וטמפרטורת הטיית החום עבור חומר שרף SLA זה.

התחל להשתמש בסטריאוליתוגרפיה עוד היום על ידי העלאת קובץ תלת מימד.

חומרים זמינים עבור SLA


 • שרף SOMOS: שרף סומוס הוא חומר הדפסה מהיר המייצר חלקים באיכות גבוהה עם פרטים נהדרים. הגימור הסופי יוצא מן הכלל וכמעט משיג את איכות הפלסטיק בהזרקת התעשייה. זה מושלם לבניית חלקים לשימוש קצה או אבות טיפוס עבור יישומי בדיקה פונקציונלית
 • שרף סטנדרטי: פרטים עדינים והשרף הבסיסי למידול ויצירת אב טיפוס. קצוות חדים וגימור חלק. נהדר עבור פרויקטים קטנים ומורכבים. מגיע במספר צבעים.
 • שרף קשוח: שרף קשוח מדמה את התחושה ורבות מהתכונות המכניות החשובות של פלסטיק ABS. שקול להשתמש בחומר זה עבור אבות טיפוס ומכלולים דמויי יצירות, כולל עיצובים עם חיבורי הצמד וצירי חיים. לגימור נוסף, ניתן לעבד שרף קשוח גם לאחר ההדפסה.
 • שרף יציקה: חומר מלא בשעווה של 20% ליציקה אמינה עם אפס תכולת אפר ושחיקה נקייה.
 • שרף בטמפרטורה גבוהה ועוד

גימורי פני השטח בהתאמה אישית שלנו


להלן רשימה של גימורי משטח סטנדרטיים. עבור גימורי משטח מותאמים אישית כגון ציפוי אלקטרוניקה או ליטוש, אנא צור קשר עם [email protected].

 • צביעה בהתזה: צביעה בהתאם לדפוס הצבע שסופק על ידי הלקוח (כולל צבע מט, צבע מבריק, צבע חיקוי אלקטרוניקה, לכה, צבע עור וכו').
 • צביעה בהתזה: מרקם פני השטח מלוטש במגוון דרכים כדי לענות על הצרכים האמיתיים של הלקוחות. ניתן ללטש את החלקים השקופים בהתאם לשיפור השקיפות והעברת האור.
 • מלוטש: מספק שירותי ציפוי אלקטרוניקה, שפר את החוזק הכולל של החלקים, מספק מרקם משטח דמוי מתכת, והופך אותו לבעל מאפייני מתכת מסוימים.
 • ציפוי מתכת: במיקום החור התחתון הספציפי שצריך לעבד, ההברגה הפנימית מעובדת.
 • אגוז שיבוץ: פני החלק מזוגגים כדי לחקות טוב יותר את המראה של עבודות יד. יש ניסיון בוגר בהרכבה כדי להבטיח את התצוגה הכוללת של המוצר.
 • הרכבת זיגוג: יכולת עיבוד הציפוי החיצוני הייחודית משפרת את חוזק מבנה המוצר, מפחיתה בלאי חיצוני ויכולה להימנע טוב יותר מנזק שנגרם מאחסון ושימוש רגילים.
 • ציפוי מחוזק: מגוון ציוד מדידה מספק שירותי מדידה סבירים בהתאם לצרכי הלקוחות בפועל.

גלריית חלקי הדפסת תלת מימד


יצירת אב טיפוס
Logo
Enable registration in settings - general