יצירת אב טיפוס » הדפסת תלת מימד » הדפסת תלת מימד תכשיטים

הדפסת תלת מימד תכשיטים


באופן קונבנציונלי, עבודת יד ויציקת שעווה אבודה הן שתי הטכניקות לייצור תכשיטים, הדורשות מומחיות טכנית משמעותית והשקעה לאורך זמן. עם זאת, ייצור תוסף הופך לדרך חדשה לייצר תכשיטים. הדפסת תלת מימד מאפשרת ייצור תכשיטים מהיר של אב טיפוס, צמצום השקעה בתקציב גבוה ועיצוב חופשי. בין אם יש לך עסק לתכשיטנות או שתרצה להקים עסק עכשיו, תכשיטים מודפסים בתלת מימד יכולים להיות נקודת מכירה ייחודית. מדוע לתכשיטים מודפסים בתלת מימד יש פוטנציאל ויתרונות עצומים? מה מייחד תכשיטים מודפסים בתלת מימד? איך להתחיל הדפסת 3D תכשיטים וכיצד להשיג את התכשיטים שלך בצורה הכי משתלמת? בואו לגלות אחד אחד במאמר זה!

היתרונות של הדפסת תלת מימד תכשיטים


ההדפסה בתלת מימד שינתה את דרך ביצוע וייצור תכשיטים בתעשיית התכשיטים. הנה כמה מהיתרונות העיקריים של הדפסת תלת מימד לייצור תכשיטים:

איכות גבוהה

האם הרושם הראשוני שלך מהדפסת תלת מימד קשור לשכבות באיכות נמוכה ונראות לעין? זה כבר לא נכון מכיוון שמדפסות FDM 3D טובות יכולות להדפיס אובייקטים HD עכשיו. טכנולוגיות מקצועיות אחרות של הדפסת תלת מימד כגון SLA, SLS, MJF, SLM, DMLS וכו' יכולות להביא לכם תכשיטים איכותיים עם דיוק גבוה ורזולוציה גבוהה. בהתאם לטכנולוגיית ההדפסה התלת-ממדית, רוב מדפסות התלת-ממד ההיי-טקיות הללו מסוגלות להגיע לעובי השכבה עד כדי 25 מיקרומטר (0.025 מ"מ), מה שמאפשר לך לבנות תכשיטים באיכות גבוהה ובעלות נמוכה! יתרה מכך, התכשיטים המודפסים בתלת מימד אינם דהויים, נסדקים או נשברים בקלות לאורך זמן. תארו לעצמכם שהתכשיטים המודפסים בתלת מימד יכולים להגיע לרמה חדשה של איכות.

חופש עיצוב

הודות למידול תלת מימד, אתה יכול לעצב את התכשיטים במחשב ולהפוך אותם לאמיתיים על ידי הדפסת תלת מימד בצורה פשוטה. בשל אופי הייצור המוסף, הדפסת תלת מימד מאפשרת הכנת תכשיטים בגיאומטריות מורכבות ובגודל קטן. בדרך כלל, מעטפת הבנייה של מדפסת תלויה בגודל החלק שניתן להדפיס, בעוד שרוב מדפסות התלת מימד המקצועיות התעשייתיות מסוגלות להדפיס תכשיטים גדולים. חלק מהקטנים כמו טבעות ועגילים מודפסים בתלת מימד ניתן גם להדפיס עם הפרטים המלאים. חוץ מזה, תכשיטים בעלי צורות שונות או מבנים משתלבים יכולים לעבוד עם הדפסת תלת מימד בקלות, אתה יכול לעצב את התכשיטים המודפסים בתלת מימד עם כל המבנים הרצויים.

חומרים ללא הגבלה

איזה סוג של חומרים לבחור עבור התכשיטים המודפסים בתלת מימד שלך? אם צבעוני הוא המוטו שלך, ואולי כדאי לך לעקוב אחרי Bea Bongiasca האייקוני. הדפסת תלת מימד שרף יכולה לעזור לך לעשות זאת. לתכשיטים מודפסים בתלת מימד שרף יש גימור משטח חלק ויפה, ומאפשר צביעה חלקה עליהם. ציור ייעודי יכול לגרום לטבעות, סוגריים ושרשראות מודפסות בתלת מימד שלך לזהור! אתה יכול גם לבחור פלסטיקים שונים לייצור קישוטים, ובמקרה זה, FDM, SLS ואפילו MJF 3D Printing הן הבחירות המתאימות. הדפסת תלת מימד מתכת היא חדשה יחסית, ניתן לייצר חלקי תכשיטי מתכת איכותיים ויציבים עם חומרים שונים, שכן מתכות כמו רסיס, פליז, ברונזה, פלדה וכו' ניתנות להדפסה בתלת מימד.

קל משקל

לפעמים, ענידת עגילים גדולים גורמת לאוזניים להיות כל כך כואבות. עם זאת, הדפסת תלת מימד יכולה להפחית את משקל התכשיטים כדי להפוך את התכשיטים המודפסים בתלת מימד נוחים לענידה. ייתכן שתבחין שלחלק מהתכשיטים המודפסים בתלת מימד יש מבני סריג. זוהי דרך מעשית להפחית את המשקל מבלי להקריב את האיכות. חוץ מזה, החומר ישפיע במידה רבה על משקל התכשיט. למרבה המזל, הדפסת תלת מימד FDM, SLS ו-MJF יכולות להדפיס פלסטיק במשקל קל במיוחד, בעוד שהדפסת תלת מימד מתכת, SLM למשל היא פתרון אידיאלי להדפסת תכשיטי מתכת קלים. ישנה דרך נוספת להפחית משקל גם לתכשיטים או חפצי נוי גדולים – הדפסת חלקים חלולים.

ייצור המוני קל

הדפסת תלת מימד לא רק מאפשרת להתאים אישית תכשיטים עם צורה וחומר ייחודיים, אלא גם מאפשרת ייצור המוני קל. באופן כללי, אנו יכולים להשתמש בהדפסת תלת מימד כדי ליצור דוגמאות של תכשיטים לזיהוי חזותי או מכאני לפני שנכנסים לייצור עובש בתהליך ייצור המוני, למשל הזרקה. אין ספק שיצירת עובש בתבנית הזרקה היא יקרה ויש אפס סובלנות לכל טעויות. בעוד שתכשיטים מודפסים בתלת מימד הם ידידותיים יותר לתקציב ומבטיחים פחות טעויות לפני ייצור המוני. אפשר להפחית את עלות הייצור עם תכשיטים מודפסים בתלת מימד, אפילו זה לא התהליך הסופי לייצור תכשיטים עבור העסק שלך.

רב תכליתי וגמיש

מאבות טיפוס, דוגמאות לייצור המוני, הדפסת תלת מימד מספקת הרבה אפשרויות לשוק התכשיטים. אתה יכול ליצור תכשיטים לשימוש קצה עם הדפסת תלת מימד, ותוכל גם להשתמש בתכשיטים מודפסים בתלת מימד כדי ליצור תבניות מאסטר לייצור או יציקה של תבניות, תלוי אם הדפסת תלת מימד היא התהליך הסופי המתאים והאידיאלי לייצור התכשיטים שלך. תבניות תכשיטים מודפסות בתלת-ממד הן נכס גדול לתהליך הייצור מכיוון שהן מותירות כל כך הרבה מקום של עיצובים ודוגמנות תלת-ממד. יתרה מכך, עם הדפסת תלת מימד, גודל התכשיט אינו מוגבל, ואפשר להדפיס תכשיטים משותפים. גמישות חומרית היא אחד מנקודות השיא אם אתה משתמש בהדפסת תלת מימד כדי להתחיל את עסק התכשיטים שלך.

איך להשיג תכשיטים מודפסים בתלת מימד?


כדי להשיג תכשיטים מודפסים בתלת מימד, תוכל לעקוב אחר השלבים הבאים:

בהשראת מותגים ופרויקטים של תכשיטים מודפסים בתלת מימד

עסק להדפסת תלת מימד של תכשיטים הוא חדש יחסית בשוק; עם זאת, אתה עדיין יכול למצוא כמה מותגי תכשיטים שמייצרים תכשיטים ואביזרים מדהימים בהדפסת תלת מימד. החלוצים הללו נתנו לך את ההשראות של עיצובי תכשיטים, עמדות שוק ופרופיל לקוחות וכו'. לכן, הנה ההמלצות עבורך:

  • GUY&MAX: התאמה אישית של תכשיטים על ידי עיצוב דיגיטלי והדפסת תלת מימד.
  • AnnaReikherJewelry: מותג תכשיטים בהדפסת תלת מימד בהשראת הטבע על ידי מעצב ממילאנו.
  • מערכת n-e-r-v-o-u-s: סטודיו לעיצוב מחולל הפועל בצומת של מדע, אמנות וטכנולוגיה ומשתמש בייצור דיגיטלי למימוש מוצרים.
  • דיאנה חוק: תכשיטים ואביזרים בהדפסת תלת מימד.
  • Radian: תווית מבוססת ברלין לתכשיטים עכשוויים מודפסים בתלת מימד ומוצרי בית ברי קיימא הממזגת היבטים שונים של עיצוב.

מודלים תלת מימדיים של תכשיטים

תוכנת תלת מימד דיגיטלית מאפשרת הדפסת תלת מימד של תכשיטים על ידי חופש עיצוב ונוחות. תוכנות ואפליקציות דוגמנות תלת מימד מספקות מתודולוגיה נוספת לעיצוב תכשיטים, ויש כמה מותגים שאוהבים חובבי ומהנדסי הדפסת תלת מימד, כולל Autodesk, Onshape, Thinkercad, Blender, ZBrush, Vectary וכו'. לאחר עיצוב דגמי התלת מימד של תכשיטים, אתה צריך כדי להמיר את הדגמים לקובץ מדפסת תלת מימד defacto – stl. קבצים. אם אתה רוצה למצוא כמה תכשיטים בחינם Stl. קבצים באינטרנט ונסה הדפסת תכשיטים, רשמנו את 10 האתרים המובילים לקבצי stl בחינם. חוץ מזה, תזדקק לפרוס תלת מימד כדי לתת למדפסת התלת מימד להבין את הסטל שלך. קבצים, והנה התוכנה הטובה ביותר לחיתוך מדפסות תלת מימד בשבילך!

הדפסת תלת מימד תכשיטים

לאחר השראות ועיצובים, הגיע הזמן להפוך רעיונות לתכשיטים אמיתיים. בעיקרון, ישנן שתי דרכים להשיג תכשיטים מודפסים בתלת מימד, שהן באמצעות מדפסות תלת מימד או שירותי הדפסת תלת מימד. בהתאם לטכנולוגיות הדפסת תלת מימד, ישנם מותגים ויצרנים שונים של מדפסות תלת מימד בתעשייה. כדי לעזור לך לקבל רעיונות טובים יותר על איזו מדפסת לקנות, אתה יכול לבדוק את מאמרי המלצת המדפסות שלנו: מדפסות FDM 3D, מדפסות 3D שרף, מדפסות 3D מתכת, מדפסות 3D SLS ומדפסות 3D גדולות. אם להשקיע יותר מדי כסף בקניית מדפסות תלת מימד היא לא הבחירה הראשונה שלך, שירותי הדפסת תלת מימד מקוונים הם האופציה. BE-CU.COM היא החברה המציעה שירותי הדפסת תלת מימד מקוונים ופתרונות.

קבל את התכשיטים שלך בקלות


מה דעתך לא לבזבז יותר מדי כסף כדי לקנות מדפסות תלת מימד ולהכין תכשיטים באיכות גבוהה בזמן קצר? בינתיים, יש לך אלפי רעיונות להכנת תכשיטים משלך לאחר השראה מאותם עגילים מודפסים בתלת מימד, טבעות מודפסות בתלת מימד, שרשראות מודפסות בתלת מימד וצמידים מודפסים בתלת מימד וכו'. כל מה שאתה צריך לעשות הוא להעלות את העיצובים שלך בהצעת המחיר המיידית שלנו מנוע ולהשתמש בשירותי הדפסת תלת מימד מקוונים שלנו. תקבל את עלות התכשיטים המודפסת בתלת מימד במחיר משתלם תוך שניות וללא כל עלות נסתרת. חוץ מזה, אנחנו יכולים לספק ייעוץ עיצובי כדי להבטיח שניתן יהיה להדפיס את התכשיטים שלך ביעילות ובהצלחה! אנו מציעים שירותי הדפסת תלת מימד מרובים, כולל SLA, SLS, MJF, SLM ויציקת ואקום. משרף, פלסטיק, מתכת, אבות טיפוס של תכשיטים וייצור המוני, אתה יכול לעשות את כל אלה בחנות הייצור האחת שלנו. ניתן לבצע לאחר עיבוד לכל תכשיט, תקבלו את התכשיטים המפורטים, המעודנים והאיכותיים. הכנס לסיפון עם הדפסת תלת מימד ואיתנו!

אנא אל תהסס לנסות הצעת מחיר מיידית באתר האינטרנט שלנו או צור איתנו קשר [email protected] אם אתה מעוניין.

יצירת אב טיפוס
Logo
Enable registration in settings - general