יצירת אב טיפוס » הדפסת תלת מימד » הדפסת תלת מימד SLM
הדפסת תלת מימד SLM

כיצד פועלת הדפסת SLM?


התכת לייזר סלקטיבית (SLM) היא טכנולוגיה מרכזית בייצור תוספי מתכת. הטכנולוגיה בוחרת בלייזר כמקור האנרגיה וסורקת את מיטת אבקת המתכת שכבה אחר שכבה לפי תכנון הנתיב במודל פרוסות CAD. אבקת המתכת הסרוקה יכולה להשיג את האפקט של מליטה מתכתית באמצעות התכה והתמצקות ולבסוף להשיג את חלקי המתכת שתוכננו על ידי הדגם.

SLM מתגבר על האתגרים של הטכנולוגיה המסורתית לייצור חלקי מתכת בעלי צורות מורכבות, ויכול ליצור ישירות חלקי מתכת עם ציפוף כמעט מלא ותכונות מכניות טובות. בנוסף, בהשוואה לייצור מסורתי, ל-SLM יש ביצועים כלכליים מעולים ללא עלויות התקנה או כלי עבודה מראש, ולכן הוא מועדף על ידי מעצבים.

BE-CU מספקת יכולת ייצור מאסיבית לפי דרישה, לרבות מגוון רחב של מכונות SLM וחומרי מתכת בעלי ביצועים גבוהים כגון פלדת אל-חלד, פלדת מתכת, סגסוגת טיטניום, סגסוגת אלומיניום, ברונזה וכו'.

היתרונות של הדפסת תלת מימד SLM


 • ייצור מוצרי מתכת סופניים ישירות על בסיס מודל עיצוב תלת מימדי, חוסך את קישור המעבר הביניים ואת הזמן לפתיחת התבנית והכנת התבנית.
 • לאחר התמקדות בלייזר, יש לו כתמי אור קטנים וקל להשיג צפיפות הספק גבוהה לעיבוד חלקי מתכת עם דיוק ממדי גבוה (עד 0.1 מ"מ) וחספוס פני השטח טוב (Ra הוא 30-50l. ס"מ).
 • לחלקים הנוצרים מאפיינים של מליטה מתכתית, הצפיפות היחסית יכולה להגיע לכמעט 100%, וניתן להשוות את התכונות המכניות ליציקות ולפרזול.
 • SLM מתאים ליצירת חלקי עבודה בעלי צורות מורכבות שונות, כגון חלקים בעלי מבנים פנימיים מורכבים ודרישות מותאמות אישית בתחום הרפואי, שאינם ניתנים לייצור בשיטות מסורתיות.

שירות הדפסת תלת מימד SLM


ב-BE-CU.COM, תקבלו את חלקי המתכת המודפסים בתלת-ממד עם זמן ייצור של 2-3 ימים ואספקה של 3-5 ימים ברחבי העולם, פונקציונליים לחלוטין ומוכנים לשימוש או לשילוב בחפץ גדול יותר.

כחברה לייצור הדפסת תלת מימד מתכת בדירוג של 5 כוכבים עבור חלקים לפי דרישה. ל-BE-CU.COM יש למעלה מ-40 חומרי מתכת מאושרים. המחיר של הדפסת מתכת תלת-ממדית הוא נמוך כמו 0.6$ לס"מ³, הדורש רק 2-3 ימי ייצור ואפס דרישות MoQ.

SLM מתאים לייצור קבוצות קטנות. במקרה זה, עדיף להתחיל הצעת מחיר מיידית חדשה של SLM מאשר ליצור קשר ישירות עם צוות ההדפסה בתלת-ממד שלנו. אנו משלבים מיומנויות עיצוב, הנדסה וגימור כדי לעמוד בדרישות הפרויקט שלך בצורה כוללת. הדאגה היחידה שלך תהיה לספק את היצירתיות והעיצוב הטובים ביותר בראש שלך.

חומר להדפסת תלת מימד SLM


 • פלדה מראג'ינג: מארזי פלדה מראג'ינג מודפסים בפלדה מרטנסיטית מתקשה אבקת, בעלת חוזק גבוה וקשיחות ונוח לעיבוד לאחר היווצרות. הקשיות יכולה להגיע לכ-55HRC לאחר טיפול בחום והתקשות.
 • נירוסטה: לחומרי נירוסטה יש את המאפיינים של איכות גבוהה, עמידות בפני קורוזיה וקשיחות גבוהה. נירוסטה 316/L, בעלת חוזק גבוה ועמידות בפני קורוזיה, ניתנת להורדה לטמפרטורה נמוכה בטווח טמפרטורות רחב. הביצועים הכוללים של נירוסטה 316/L טובים יותר מפלדת אל חלד 310 ופלדת אל חלד 304. לנירוסטה 316/L יש גם עמידות טובה בפני קורוזיה כלוריד.
 • סגסוגת אלומיניום: לחומרי סגסוגת אלומיניום יש קל משקל, ביצועים גבוהים, עמידות בפני מתיחה ותכונות תרמיות טובות. אבקת אלומיניום סגסוגת מראש, סגסוגת יציקה אופיינית, בעלת תכונות יציקה טובות והיא משמשת להדפסת עיצובים גיאומטריים דקים ומורכבים. הסגסוגת מכילה סיליקון/מגנזיום, מה שמשפר את החוזק והקשיחות בצורה משמעותית. יחד עם זאת, יש לו גם מאפיינים דינמיים טובים.
 • סגסוגת טיטניום: לחלקי סגסוגת טיטניום מודפסים בתלת מימד מתכת יש חוזק גבוה וגודל מדויק, והתכונות המכניות שלהם עדיפות על תהליך החישול. בשל התאימות הביולוגית הטובה שלה ותכונותיה המכניות המעולות, סגסוגות טיטניום משמשות בעיקר בחומרים ביו-רפואיים, תעופה וחלל, מכשירים מדויקים וכו'. אבקת Ti6AlV4 מראש סגסוגת בעלת תכונות מכניות טובות, עמידות בפני קורוזיה חזקה, קלת משקל ותאימות ביולוגית טובה.

גימורי פני השטח בהתאמה אישית שלנו


להלן רשימה של גימורי משטח סטנדרטיים. עבור גימורי משטח מותאמים אישית כגון ציפוי אלקטרוניקה או ליטוש, אנא צור קשר עם [email protected].

 • צביעה בהתזה: צביעה בהתאם לדפוס הצבע שסופק על ידי הלקוח (כולל צבע מט, צבע מבריק, צבע חיקוי אלקטרוניקה, לכה, צבע עור וכו').
 • צביעה בהתזה: מרקם פני השטח מלוטש במגוון דרכים כדי לענות על הצרכים האמיתיים של הלקוחות. ניתן ללטש את החלקים השקופים בהתאם לשיפור השקיפות והעברת האור.
 • מלוטש: מספק שירותי ציפוי אלקטרוניקה, שפר את החוזק הכולל של החלקים, מספק מרקם משטח דמוי מתכת, והופך אותו לבעל מאפייני מתכת מסוימים.
 • ציפוי מתכת: במיקום החור התחתון הספציפי שצריך לעבד, ההברגה הפנימית מעובדת.
 • אגוז שיבוץ: פני החלק מזוגגים כדי לחקות טוב יותר את המראה של עבודות יד. יש ניסיון בוגר בהרכבה כדי להבטיח את התצוגה הכוללת של המוצר.
 • הרכבת זיגוג: יכולת עיבוד הציפוי החיצוני הייחודית משפרת את חוזק מבנה המוצר, מפחיתה בלאי חיצוני ויכולה להימנע טוב יותר מנזק שנגרם מאחסון ושימוש רגילים.
 • ציפוי מחוזק: מגוון ציוד מדידה מספק שירותי מדידה סבירים בהתאם לצרכי הלקוחות בפועל.

גלריית חלקי הדפסת תלת מימד


יצירת אב טיפוס
Logo
Enable registration in settings - general