שליטה בחלקי מחרטת CNC: מדריך מקיף ל-9 רכיבים חיוניים

מכונות מחרטות CNC חוללו מהפכה בנוף הייצור עם הדיוק והיעילות שלהן.

בעוד שרבים מתפעלים מהמוצרים הסופיים שהמכונות הללו מייצרות, מעטים מתעמקים בליבתן.

במדריך זה, נציג תצוגה מקדימה של 8 החלקים המרכזיים של מכונת מחרטת CNC, נספק הוכחה למשמעותם, וניתן לכם תצוגה מקדימה של תפקידם האינטגרלי בתהליך העיבוד.

מבוא למכונת מחרטת CNC


מכונות מחרטות CNC: ייצור מדויק נחשפה

מכונות מחרטות CNC מסמלות את האבולוציה של הייצור. הם מציגים דיוק שאין שני לו, איכות בלתי מעורערת וייצור מהיר על ידי אוטומציה של הליכים מורכבים. הזוהר האמיתי של המכונות הללו נובע ממשחק הגומלין החלק של התוכנה המתוחכמת שלהן וחלקי מחרטת CNC המעוצבים במדויק.

משחק גומלין של רכיבים: המהות של יעילות CNC

מרכזי ביעילות של מכונות מחרטות CNC הן הרכיבים האינטגרליים שלה. ללא קשר לגודלו או למשמעותו הנתפסת, כל רכיב ממלא תפקיד קריטי בפעולה ללא רבב של המכונה. בחלק זה, אנו מפרקים את הסינרגיה של חלקים אלה של CNC, ומציבים את הבסיס לחקירה מעמיקה של כל אחד מהם.

הלב של מכונת מחרטת CNC: ה-Headstock


הפקת הכוח של המכונה

ה-headstock הוא מוקד הכוח של מחרטת CNC, רכיב חזק המכיל מנגנונים חיוניים שמתעלים את כוח המנוע אל הציר המרכזי. העברה זו היא מרכזית, וקובעת את מהירויות הסיבוב של הציר, ובהרחבה, את הרבגוניות של המכונה בטיפול בדרישות עיבוד מגוונות.

ראשי ראש מודרניים מעוצבים עבור ספקטרום רחב של מהירויות ציר, המאפשרים למכינים לבחור מהירויות התואמות לחומר היצירה ולאיכות הגימור הרצויה. טמונים בתוכם מיסבים מהונדסים דיוק העומדים במומנט אינטנסיבי, המבטיחים את הסיבוב החלק של הציר גם בתוך משימות עיבוד קפדניות.

היחס בין ה-Headstock והציר הראשי

הציר הראשי, השוכן בתוך העמוד הראשי, הוא ציר הסיבוב, שמרכזי עבור פעולות כמו פנייה ופנייה. מעוצב להתאמה, הוא יכול להכיל אביזרים מגוונים, ומבטיח אחיזות מאובטחות של חלקי העבודה. מיסבים מדויקים מחבקים את הציר, שומרים על יישורו עם העמוד הראשי ומאפשרים תנועה ממוזערת של חיכוך. מיצוב כזה ללא דופי אינו ניתן למשא ומתן; חוסר יישור או רטט הקטן ביותר עלול לסכן את דיוק העיבוד.

הקשר בין העמוד הראשי לציר הוא מחקר בסינרגיה. כאשר העמוד הראשי מייצר את הכוח הנדרש, הציר מתרגם זאת בצורה מיומנת לפעולה סיבובית מדויקת. משחק הגומלין המלוכד הזה עומד בבסיס המחויבות של מחרטת CNC לספק משימות בדיוק ויעילות ללא תחרות.

tailstock: לא רק תפקיד משנה


הפונקציה החיונית שלו בחתיכות עבודה ארוכות

במחרטות CNC, דמיינו את העמוד האחורי כשותף להגנה. הפוטנציאל להתנדנדות או כיפוף של החלק האמצעי הוא משמעותי בעת עיבוד של פריטים מורחבים כגון מוטות או צינורות. הזן את העמוד האחורי הממוקם אסטרטגית מול העמוד הראשי במכונת ה-CNC. תפקידו העיקרי? הצמדת הקצה הרחוק של החלקים הארוכים האלה דומה לשימוש בשתי הידיים כדי לשמור על ישרות של מוט מוארך. בעשותו כן, מגן הזנב מבטיח שחומר העבודה יישאר בלתי מתנודד ומיושר, מבטל כל נטייה לכיפוף ומאפשר למחרטות CNC לעבוד בצורה חלקה.

הבטחת יישור ודיוק

בעולם הדורש דיוק של מכונות CNC, היישור הוא בעל חשיבות עליונה. חוסר התאמה קל יכול להוביל לאי-התאמות משמעותיות בתוצר הסופי. עמוד הזנב, בריקוד המורכב הזה של מחרטות CNC, מנצח את היישור. התנועה המכוונת שלו לכיוון ה-headstock מבטיחה את הכיוון הליניארי של חומר העבודה.

קודקוד עמוד הזנב, המכונה 'מרכז', מתמקם היטב בשקע בקצה חומר העבודה, ומחזק את מיקומו היציב. סידור קפדני זה מבטיח שככל שחומר העבודה עובר סיבוב, הוא נשאר ליניארי ללא דופי ובמרחק שווה. על ידי שמירה על רמה זו של דיוק ויישור, מגן הזנב מבטיח שהחתיכה המתקבלת מגלמת דיוק, ועומדת במטרתו המיועדת ללא רבב.

קולמוס ה-Tailstock של מכונות מחרטות CNC: חיוני לדיוק


קולמוס tailstock הוא רכיב אינטגרלי במכונות מחרטת CNC, לעתים קרובות זולת בחשיבותו. ממוקם בתוך מכלול tailstock, תפקידו העיקרי של הנוצה סובב סביב מתן תמיכה ציר לקצה האורך של חלקי עבודה מוארכים, הבטחת יציבותם במהלך הפעולות.

פונקציונליות ועיצוב

הנוצה של מחרטות CNC, שנבנה בעיקר מפלדה מוקשה, תוכננה בצורה גאונית לטלסקופ, תוך התאמת עומק התמיכה שלה לממדים ולצרכים הייחודיים של חומר העבודה. תנועה ניתנת להתאמה זו מבטיחה כי חומרים בגדלים מגוונים יקבלו את התמיכה המרבית, מותאמת למפרטיהם.

דיוק ותמיכה

עם התנועות שלו מעודנות על ידי משטחי טחון מדויק, הנוצה מספק אחיזה בטוחה, מעגן את חומר העבודה תוך שלילת מתחים או עיוות בלתי מוצדקים. בהתחשב בכך שמחרטות CNC מטילות כוחות רוחביים במהלך פעולות, המבנה החזק וההתאמה המדויקת של הנוצה הם חיוניים במניעת עיוותים פוטנציאליים, במיוחד בעת טיפול בחומרים מוארכים או שבירים.

אינטראקטיביות עם Tooling

מעבר לתפקיד התומך הבסיסי שלו, הנוצה מיומן בהכיל רכיבי כלי עבודה או מרכזים שונים. יכולת רב-גונית זו מעצימה את הרבגוניות של מחרטות CNC, וסוללת את הדרך למשימות כמו קידוח או קידוח בקצה הזנב של חלק העבודה, תוך ניצול נוסף של פונקציית הייצוב של הנוצה.

לסיכום, קולמוס הזנב מתגלה כמרכיב מאופק אך מכריע, ומשפר את יכולתן של מחרטות CNC להפיק תוצאות מדויקות ומובילות באופן עקבי, ללא קשר למורכבות או הניואנסים של הפעולה.

מיטת מחרטת CNC: יותר מסתם בסיס


תפקידו בייצוב פעולות

מיטת מחרטת CNC היא העוגן המרכזי של המכונה, המחזקת כל פעולה שהיא מבצעת. העיצוב של המיטה, עשוי מחומרים עמידים כמו ברזל יצוק, מדגיש יציבות בלתי מעורערת ויכולת לנטרל רעידות. הבסיס האיתן הזה הוא הכרחי; כל תנועות לא רצויות עלולות להשפיע לרעה על הדיוק הגלום בעיבוד CNC. תפקידה העיקרי של המיטה הוא לקרקע את המכונה, לנטרל את הכוחות והמומנטים העמוקים שנתקלים במהלך משימות חיתוך. ככזה, כל משימה – מחיתומים בסיסיים ועד לפרופילים משוכללים – מבוצעת בדיוק שאין שני לו, מה שמדגיש את התפקיד הבלתי נחוץ של המיטה במצוינות בעיבוד CNC.

התפקיד המכריע של המדריכים

ממוקמים על גבי המיטה, המדריכים הם ערוצים מעוצבים בקפידה המכוונים את התנועה הליניארית העקבית של הכרכרה. העיצוב והיישור הממוקדים בדייקנות שלהם משפיעים על הכתבת המסלול המדויק של הכרכרה, ההחלקה הצולבת והמנוחה המורכבת. החלקות והדיוק של תהליך עיבוד ה-CNC מותנים ביכולתם של המסלולים להפחית חיכוך תוך שמירה על יישור מושלם. כדי להבטיח את אורך החיים והפונקציונליות שלהם, חיוני לתחזק ולשמן תעלות אלו באופן קבוע, תוך סיכול בלאי פוטנציאלי שעלול לסכן את דיוק העיבוד. יחסי הגומלין ההרמוניים בין המיטה והמסלולים שלה מדגישים את האינטגרציה ההוליסטית של רכיבי מחרטת CNC, ומבהירה כיצד כל אלמנט, ללא קשר לבולטות הנתפסת שלו, חיוני לתוצאות מעולות של עיבוד CNC.

דוושות רגל


בטיחות וארגונומיה משולבים

ארגונומיה ובטיחות הם חשיבות עליונה בלב סביבת העבודה של מכונאי. דוושות רגל במחרטות CNC מציעות למפעילים גישה ללא ידיים לפונקציות מסוימות של המכונה, מה שמבטיח שהם יכולים לשמור על מיקום יד אופטימלי ללא הפרעה. מיוצרים מחומרים מונעי החלקה ולעיתים מתכווננים לנוחות המפעיל, דוושות אלו מונעות עייפות כף הרגל ומבטיחות הפעלת לחץ בטוחה, ומפחיתה את הסיכון להפעלת מכונה בשוגג.

פונקציונליות ובקרה

דוושות רגל הן לא רק בטיחות; הם מציעים שליטה מעודנת. בדרך כלל, הם משמשים כדי לשלוט בפונקציות ספציפיות של המכונה כמו התחלה/עצירה של ציר או להפעלת עמוד גב. העיצוב שלהם מאפשר אפנון עדין, כאשר לחיצה קלה יכולה ליזום תנועה איטית, בעוד שדחיפה מוצקה יותר יכולה להוביל לפעולה מהירה יותר. זה מספק למכונאים שכבת שליטה נוספת, המועילה במיוחד במהלך פעולות עדינות.

דוושות כף רגל מודרניות של מחרטת CNC מגיעות לרוב עם תכונות נוספות כמו עצירות חירום או משולבות עם מערכות משוב למכונה, ומגיבות באופן מיידי לכל אי התאמה בלחץ או בתפקוד כדי למנוע תקלות. ככל שטכנולוגיית ה-CNC ממשיכה להתפתח, תפקידה של דוושת הרגל הצנועה נשאר מרכזי, ומציע שילוב של בקרת מישוש בסביבת עבודה שהולכת ונעשית דיגיטאלית.

הגאון האוחז: הצ'אק


הצ'אק הוא רכיב אינסטרומנטלי בלב פעולות מחרטות CNC. תפקידו העיקרי הוא לאחוז, לאבטח ולהחזיק חומר עבודה במקומו במהלך תהליך העיבוד, מה שמאפשר פעולות מדויקות ועקביות. הצ'אק מבטיח שחומר העבודה נשאר נייח בזמן שהכלי נע, ומקל על משימות שונות כמו קידוח, סיבוב או כרסום.

צ'אק אוניברסלי בעל שלוש לסתות (צ'אק מרכז את עצמו)

זהו אולי הצ'אק הנפוץ ביותר ב-CNC מחרטות. כפי שהשם מרמז, יש לו שלוש לסתות, שנעות בו-זמנית ובמרחק שווה מהמרכז, מה שמבטיח את מרכז העבודה במהירות. זה אידיאלי להחזקת חלקי עבודה עגולים ומשושים.

צ'אק עצמאי בעל ארבע לסתות (צ'אק רגיל)

בניגוד לצ'אק המרוכז בעצמו, כל לסת מסוג זה נעה באופן עצמאי, ומאפשרת התאמות רב-תכליתיות. זה מועיל במיוחד להחזקת חלקי עבודה בעלי צורה לא סדירה או כאשר נדרש ריכוז מדויק.

קולט צ'אק

מעוצבים לאחיזה של חלקי עבודה קטנים יותר בדיוק גבוה, תופסני קולט משתמשים בצווארון סביב חלק העבודה, מבטיחים כוחות הידוק אחידים וממזערים נזקים. הם מושלמים עבור פעולות במהירות גבוהה בשל האחיזה הקונצנטרית שלהם.

צ'אק מגנטי

המשמשים בעיקר לאחיזה של חומרים ברזליים, צ'אקים מגנטיים משתמשים בכוח מגנטי כדי לשמור על חומר עבודה במקומו. הם מציעים את היתרון של אי הידוק פיזי, ובכך מפחיתים את הסיכון לגרימת עיוותים בחומר העבודה.

פאוור צ'אק

תוך שימוש במערכות הידראוליות או פנאומטיות לתפעול, תושבות כוח מציעות הידוק וביטול הידוק אוטומטי ומהיר של חלקי עבודה, מה שמגדיל את הפרודוקטיביות. הם מגיעים בתצורות שונות, כולל שתי לסתות, שלוש לסתות, או אפילו יותר.

צ'אק אוויר או ואקום

תוך שימוש בלחץ אוויר או בוואקום, הצ'אקים הללו מחזיקים חלקי עבודה נקבוביים שאולי קשה להדק אותם בשיטות קונבנציונליות. האופי הבלתי משובש שלהם הופך אותם לאידיאליים עבור חלקים עדינים או מוגמרים.

לסיכום, באיטרציות השונות שלו, הצ'אק משמש כשומר הסף של דיוק בחרטת CNC. בחירת סוג הצ'אק המתאים היא חיונית, מותנית באופי חומר העבודה ובפעולה הספציפית המבוצעת, מה שמבטיח תוצאות מיטביות ומקסום יעילות תפעולית.

צריח כלי עבודה: מרכז הרבגוניות


הקלה על החלפת כלים מהירה

צריח הכלים במכונות CNC בולט בעיקר ביכולתו לחולל מהפכה בתהליך החלפת כלי המכונה. מחרטות מסורתיות הסתמכו במידה רבה על החלפות ידניות של כלים, מה שהביא לעתים קרובות להשבתות ממושכות והפרעות לסירוגין. לעומת זאת, צריח הכלים מאפשר להגדיר מראש מספר כלי מכונות, מה שמאפשר התאמות תוך כדי ביצוע משימות עיבוד. התקדמות זו מצמצמת באופן דרמטי את תקופות הסרק, וסוללת את הדרך ליצירה ללא מאמץ של רכיבים מורכבים באמצעות נהלים מגוונים. תחת פיקוח של מערכת הבקרה של המכונה, הפעולות האוטומטיות של הצריח מבטיחות שחילופי כלי מכונות יהיו מהירים, זורמים ומכוילים לתפוקה שיא.

הדגשת דיוק ויכולת חזרה

בעוד שהמהירות שבה מחליפים כלי מכונות בולטת, הדגש של צריח הכלים על דיוק ושחזור הוא ללא תחרות. כל סיבוב צריח כדי להכניס כלי חדש לאזור החיתוך מבוצע בקפידה, מה שמבטיח את נאמנות הממדים של חומר העבודה. מערכות נעילה חדישות מבטיחות שברגע שהכלי מופעל, הכלי נשאר ללא תנועה, ומבטלת כל סטייה או חוסר יישור פוטנציאליים. מחרטות CNC מיומנות בשינון מיקומי כלים מסוימים עבור משימות עוקבות, ומספקות תוצאות אחידות על פני חלקי עבודה רבים או רצפי ייצור. אמינות זו, בשילוב עם היישור המדויק של הכלי, מבטיחה שהרכיבים תואמים באופן עקבי את הקריטריונים הקפדניים של ייצור עכשווי.

הציר: יותר ממסובב


תפקיד הציר בפעולות מחרטת CNC

הציר, מרכיב חיוני במרכז חיתוך CNC, מספק את כוח הסיבוב החיוני לחומר העבודה או לכלי החיתוך. כוח זה נובע ממנוע הנעה, אשר מעביר את האנרגיה הסיבובית שלו ישירות אל הציר. העוצמה והמומנט של הציר מנחים את פעולות המכונה, המשתנות ממשימות דיוק במהירות גבוהה לפעולות כוחניות ומכוונות יותר. הרבגוניות של הציר בהתאמת המהירות מעצימה את המכונאים לכוונן עדין את תנאי החיתוך, מה שמוביל למיצוי חומר יעיל, בלאי מופחת של הכלים וגימור משטח וטהור בפעולות מחרטת CNC.

תובנות לגבי מיסבי ציר ומהירות במכונות CNC

מרכזי בביצועים האופטימליים של הציר במכונות CNC הוא הבחירה והסידור המדוקדקים של המיסבים שלו. מיסבים מדויקים אלה מאפשרים סיבוב ללא חיכוכים ויציב ומשמרים את יישור הציר, במיוחד ציר במהלך משימות מהירות גבוהות שבהן חוסר יישור קל יכול להסתיים באי התאמות עיבוד בולטות. הסוג הספציפי של מיסב – כדור, רולר או מגע זוויתי – מכתיב את טווח המהירות של הציר ואת יכולתו לשאת עומסים. תחזוקה נכונה ובחירה של מיסבים אלה הם בעלי חשיבות עליונה להארכת אורך חיי הציר. יתר על כן, הבנת הצורך במהירויות ציר שונות המותאמות לחומרים ומשימות שונות היא חיונית. יצירת האיזון הנכון בין ניצול מהירות לשימור מיסבים חיונית למימוש תוצאות ברמה העליונה במרכזי סיבוב CNC.

לוח בקרה CNC: המוח של הפעולה


פישוט משימות מורכבות עם תוכנה

לוחות בקרת CNC מודרניים מתוחזקים על ידי תוכנה מתקדמת, המאפשרת למפעילים להזין פרטי עיבוד מורכבים ללא מאמץ. ניתן להזין עיצובים מורכבים באופן מיידי למכונת ה-CNC באמצעות שילובי CAD ו-CAM. מערכת זו מפענחת הוראות עיצוב לפורמטים הניתנים לקריאה במכונה, בעיקר קוד G, ומתזמרת כל ניואנס של תנועת המחרטה. לוח מחוונים ידידותי למשתמש זה מאפשר למפעילים לדמיין מסלולי כלים, תצוגה מקדימה של פעולות, ולהפעיל שינויים תוך כדי תנועה. תוכנת לוח הבקרה ממזערת את שולי הטעות האנושית על ידי רתימת אפיקים דיגיטליים, ומבטיחה שמכונת ה-CNC פועלת בדיוק שאין שני לו.

תפקיד באוטומציה ודיוק

הליבה של "מחרטות CNC" היא בקרה מספרית ממוחשבת, המדגישה את התלות העמוקה של המכונה בכושר חישובי לשליטה קפדנית. לוח הבקרה הוא נקודת החוליה במימוש ההקפדה הזו. על ידי הבאת האוטומציה לקדמת הבמה, הפאנל מבטיח שכל פעולה, מחיתוכים מדויקים ועד פניות רהוטות, מתיישרת ללא רבב עם אמות מידה קבועות מראש, ומציגה עקביות יוצאת דופן. מכונת ה-CNC יכולה לבצע ללא לאות משימות רב-גוניות עם אפס סטייה, הישג שלעתים קרובות חמקמק במשטרים ידניים. בתוספת חיישנים ומקודדים, לוח הבקרה נשאר ערני ומפקח על הפעולות. הוא מתקן חריגות באופן מיידי או מתערב בעת הצורך, שומר על המכונות. בקרה עמוקה זו מדגישה את המשמעות של לוח הבקרה של CNC בקידום אוטומציה ודיוק בתוך זרימות עבודה של מכונות CNC.

מסקנה: ההרמוניה של חלקים במכונות חיתוך CNC


התיאום ההרמוני של חלקי מכונת מחרטת CNC מדגים את פסגת האומנות ההנדסית. כל אלמנט, מהראש המונע בכוח ועד לעמוד הכלים הניתן להתאמה, הוא חיוני בהשגת ייצור ללא רבב. חלקי מכונת מחרטת CNC אלו יוצרים רשת משולבת שבה כל מקטע מגדיל ומשלים את היכולות של האחרים. בין אם זה האחיזה האיתנה של הצ'אק, הבסיס הבלתי מעורער של המיטה, האנרגיה הדינמית של הציר או יכולת החישוב של לוח הבקרה CNC, הם מבטיחים בשיתוף פעולה דיוק שאין שני לו.

כדי להעמיק בסינרגיה של חלקי מכונת מחרטת CNC, שקול את האנלוגיה הממחישה הבאה, אם כי לא השוואה מושלמת:

כדי להעמיק בסינרגיה של חלקי מכונת מחרטת CNC, שקול את האנלוגיה הממחישה הבאה, אם כי לא השוואה מושלמת:
  • Headstock: זה כמו המנוע של בלנדר למטבח. הוא מפעיל ושולט בחלק המרכזי המסתובב.
  • מיטת מחרטת CNC: דמיינו דלפק מטבח ארוך ויציב. הכל מונח עליו, והוא תומך בכל הפעילויות.
  • צ'אק: זה כמו אחיזה הדוקה של ידו של שף, המחזיקה את האוכל (או את חומר העבודה) בצורה בטוחה בזמן שהוא מעובד.
  • זנב: דמיינו את ידו השנייה של השף תומך בקצה הנגדי של פריט מזון ארוך כדי לשמור אותו יציב.
  • קולמוס זנב: חשבו על זה כאצבע המתכווננת של היד התומכת, המספקת בדיוק את מידת הלחץ הנכונה במידת הצורך.
  • דוושות רגל: אלו הן כמו מכסי פחי האשפה המופעלים ברגל. המפעיל יכול לשלוט בפונקציות מסוימות על ידי לחיצה עליהן מבלי להשתמש בידיים.
  • לוח בקרה CNC: תאר את זה כספר המתכונים או הטאבלט עם כל הוראות הבישול. זה אומר למכונה מה לעשות ואיך לעשות את זה.
  • צריח כלים: זה כמו מתלה תבלינים מסתובב אבל מכיל כלים שונים במקום תבלינים. זה יכול לבחור במהירות את ה"תבלין" או הכלי המתאים לעבודה.
  • ציר: דמיינו את הלהב המסתובב בתוך הבלנדר. זה החלק שמסתובב ועושה את העבודה העיקרית.

BE-CU.com: קביעת תקן הזהב בייצור מדויק


מכונת מחרטת CNC עושה אוטומציה של פעולות פניה מדויקות באמצעות בקרות ממוחשבות. המשתמש מזין עיצוב לתוכנת המכונה, ומתרגם אותו לסדרה של תנועות מדויקות. חומר העבודה מותקן על ציר, המסתובב במהירויות משתנות. כשהחתיכה מסתובבת, כלי חיתוך, הממוקמים אסטרטגית על צריח כלי עבודה או כרכרה, נעים בצורה ליניארית ורדיאלית, ומגלחים חומר כדי להשיג את הצורה הרצויה. מנגנוני משוב מבטיחים חיתוכים מדויקים ועקביים. לאורך כל התהליך, המערכת האוטומטית של מכונת מחרטת CNC מבטיחה דיוק גבוה, חזרתיות ויעילות ביצירת רכיבים סימטריים.

גלה מימד חדש בייצור מדויק עם BE-CU.com! מכונות מחרטות CNC החדישות שלנו מספקות דיוק, יעילות ואיכות ללא תחרות, ומבטיחות שהחלקים שלך מעוצבים כך שיעמדו בסטנדרטים המחמירים ביותר. עם שנים של ניסיון בתעשייה, אנו ממלאים הזמנות ובונים שותפויות ארוכות טווח המבוססות על אמון וביצועים יוצאי דופן. צור קשר עם BE-CU עכשיו לפרויקט הבא שלך ותחווה את תקן הזהב בשירותי עיבוד שבבי CNC.


אם אין הנחיות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. נא לציין את המקור להדפסה מחדש: parts-maker.com, תודה!

יצירת אב טיפוס

מה Be-Cu עושה?


BE-CU מחויבת לספק אבות טיפוס מהיר ואיכותי ושירות ייצור נפח, כולל: עיבוד שבבי , חיתוך לייזר , הדפסה תלת מימדית , יציקת מתכת (יציקת מתכת/יציקת השקעה/יציקת חול), כלים מהירים והזרקה, ייצור מתכת , פלסטיק ו שחול אלומיניום. Be-cu וספק שיתופי מספקים פתרונות ייצור באיכות גבוהה שיכולים לסיים את העיצוב שלך תוך שעות ספורות. זה נותן לך את ההזדמנות לבדוק את המוצר שלך בקפדנות ולבצע את כל השינויים הדרושים כדי לשכלל את העיצוב שלך לפני שהוא נכנס לייצור בקנה מידה מלא.


יצירת אב טיפוס
Logo
Enable registration in settings - general