כיצד למצוא ולשמור על עובדי תעופה וחלל והגנה מיומנים

תחום התעופה והחלל והביטחון – מרכז של כושר הנדסי וחדשנות – הוא אבן יסוד בנוף הייצור של סין.

יותר מרוב התעשיות האחרות, תעופה וחלל וביטחון תלויים בכוח עבודה מיומן, מיוחד וטכני כדי להשיג צמיחה והצלחה מתמשכים. התמחות זו מביאה למאגר מצומצם של מועמדים מהשורה הראשונה, מה שהופך את התחרות בין היצרנים לאינטנסיבית ואת ההימור גבוה.

כדי לסבך את העניינים, עובדים צעירים רבים עוזבים את התעשייה למשרות במגזרי הרכב והטכנולוגיה. במקביל, עובדים מבוגרים מתכוננים לפרישה בקצב חסר תקדים.

אז, גיוס עובדים הוא רק חצי מהקרב. אתה גם צריך לשמור על הכישרון העליון שלך. מכיוון שכאשר עובדים עוזבים, החברה מפסידה במונחים של זמן, כסף ומשאבים שונים אחרים, כאשר עלויות מוערכות של כל מחזור נעות בין 90% ל-200% מהשכר השנתי של עובד לשעבר.

אז איך מושכים ושומרים על כישרונות מובילים בסביבת הגיוס ההיפר-תחרותית הזו?

הנה מה שאתה צריך לדעת…

כיצד למצוא ולשמור על עובדי תעופה וחלל והגנה מיומנים

שלב 1: הערכת צורכי כוח העבודה הנוכחיים


כשמדובר בגיוס לתעופה וחלל והגנה, המשימה הראשונה שלך היא לזהות דרישות מיומנות ספציפיות הדרושות למועמד איכותי. גיוס עובדים יעיל מעבר למציאת אנשים מוכשרים. מדובר בהתאמה לתפקיד כמו גם לתרבות החברה הארגונית הרחבה יותר.

כדי למצוא עובד איכותי שיכול להצטיין בתפקיד מלכתחילה ולצמוח עם החברה, צריך להבין את הכישורים הקשים והרכים החיוניים לתפקיד. זה כרוך בהבנת המומחיות המיוחדת, תכונות האופי והטמפרמנט שמתיישרים עם העבודה הנתונה. הרמוניה זו מבטיחה הצלחה לטווח קצר ותורמת לשימור לטווח ארוך בכך שהיא מבטיחה שהעובד ירגיש מאותגר, מוערך וממומש בתפקידיו.

מטבע הדברים, הכישורים והמשקל הרצויים שאתה נותן לאיכויות מסוימות ישתנו מתפקיד לתפקיד במגזר התעופה והחלל. שליטה באוירו-תרמודינמיקה עשויה להיות חיונית עבור מהנדס טיסה, ואילו כישורי מנהיגות ותקשורת חיוניים עבור מנהל תוכנית.

שלב 2: ניתוח דרישות עתידיות של כוח העבודה


תעשיית התעופה והחלל והביטחון מתפתחת בקצב מהיר. כאשר ארגונים מאמצים מפעלים מודרניים במהלך המהפכה התעשייתית הרביעית, חשוב להוכיח עתיד את אסטרטגיית הגיוס שלך. משמעות הדבר היא שתצטרך להסתכל מעבר לצרכים המיידיים שלך ולהרחיב. לדוגמה, שאלות שאתה יכול לשאול כוללות:

  • לאן צועדת התעשייה?
  • אילו מיומנויות חדשות עשויות להפוך לחיוניות?
  • אילו טכנולוגיות חדשות עשויות להשפיע על מגזר התעופה והחלל והביטחון בכללותו?
  • אילו טכנולוגיות ישנו זרימות עבודה או משימות ספציפיות?

על ידי תכנון יזום מראש, אתה יכול לטפח כוח עבודה מוכן לענות על הצרכים המתפתחים של מגזר התעופה והחלל והביטחון. בנוסף, ראיית הנולד הזו מאפשרת לך להתחיל להכשיר את העובדים הנוכחיים בתחומי מיומנות חדשים במקום להתמקד אך ורק בהעסקת עובדים חלופיים, מה שעושה דרך ארוכה עם שימור עובדים. השילוב של גיוס כישרונות מיושרים ופיתוח כישרונות מתמשך מעצימה אותך לבנות צוותים מוצקים ובעלי יכולת הסתגלות, וזה הכרחי בתעשייה כל כך תחרותית.

שלב 3: אסטרטגיות רכישת כישרונות


עם כל כך הרבה תחרות, יצרני תעופה וחלל והגנה חייבים לפעול בגישה רבת פנים לרכישת כישרונות. איך זה נראה כנראה ישתנה בהתאם לצרכי הכישרון הספציפיים שלך. עם זאת, שלוש אסטרטגיות משפיעות כוללות:

שימוש בלוחות דרושים, פלטפורמות בתעשייה וסוכנויות גיוס: ערוצים אלו הם קריטיים בהגעה למאגר רחב יותר של מועמדים פוטנציאליים. לוחות דרושים יכולים למקד את הכישורים המיוחדים הדרושים, בעוד שלפלטפורמות בתעשייה וסוכנויות גיוס יש לעתים קרובות רשתות שמחשרות אותך ישירות עם אנשי מקצוע מנוסים.

בניית קשרים עם מוסדות חינוך: בשנים האחרונות חברות כמו לוקהיד מרטין שותפות עם מכללות, אוניברסיטאות ומרכזי הכשרה מקצועית כדי לגייס כישרונות ישירות מהכיתה. שותפויות אלו מספקות הזדמנות ייחודית לעצב ולהשפיע על אנשי מקצוע מתפתחים, תוך התאמתם לשיטות ותרבות ספציפיות לחברה לפני שניתן יהיה להיחשף לפרקטיקות שונות במקומות אחרים. הקמת התמחויות והתנסויות בחינוך שיתופי עם מוסדות אלה מספקת הכשרה מעשית ופותחת צינור כישרונות רציף המותאם לצרכי הארגון שלך. גישה פרואקטיבית זו אינה נוגעת רק למציאת מועמדים לתעופה וחלל ולהגנה – היא עוסקת ביצירתם.

ניצול רשתות מקומיות ואיגודי תעשייה: רשתות מקצועיות מקומיות ועמותות ספציפיות לתעשייה, כמו איגוד התעשיות האוויריות והאגודה הלאומית לתעשיית הביטחון, הם גם משאבי גיוס יקרי ערך. לעתים קרובות הם מאכסנים כישרונות לא מנוצלים ומטפחים שיתוף פעולה, ומספקים הזדמנויות למצוא אנשי מקצוע שאולי לא מחפשים באופן פעיל אבל אפשר לפתות אותם, בהינתן ההזדמנות הנכונה. התקשרות עם רשתות אלה מחזיקה את האצבע על הדופק של שוק הכשרונות המקומי, ומבטיחה התאמה לדרישות הנוכחיות והעתידיות של כוח העבודה.

כדי למשוך את הכישרון הנכון, אתה צריך לבנות מותג ותרבות שאנשים רוצים להיות חלק מהם. אל תשכח את הכוח של הצגת החוזקות, התרבות ונקודות המכירה הייחודיות של החברה שלך תוך הדגשת הזדמנויות לצמיחה והתפתחות למועמדים חדשים.

שלב 4: שמירה על כישרון מוביל


למרות שלתעשיית התעופה והחלל והביטחון יש הרבה הזדמנויות עבודה מסקרנות, התעשייה בכללותה היא לעתים רחוקות הבחירה הראשונה של מחפשי עבודה. זה אומר שכאשר אתה מבצע גיוס איכותי, אתה צריך להשאיר אותם בשכר. כמה שיותר זמן, יותר טוב, כל עוד הם ממשיכים לספק החזר ROI. אבל, זה יכול להיות מאתגר, שכן זה נפוץ שמתחרים מגייסים כישרונות מובילים עם הצעות מפתות שלעתים קרובות טובות מכדי לוותר עליהן.

אז איך מוודאים שזה לא יקרה?

  • תגמול והטבות תחרותיים – הצע שכר תחרותי וחבילות הטבות מקיפות כדי להתאים לסטנדרטים בתעשייה ולביצועים אישיים. תמריצים יצירתיים כגון בונוסים, אופציות למניות או עבודה היברידית יכולים להוסיף מוטיבציה ולגרום לארגון שלך לבלוט.
  • צמיחה ועידוד קריירה – פתח מסלולי קריירה ברורים והזדמנויות התקדמות המעודדות קידום פנימי. הכר את ההישגים האלה כמניעים רבי עוצמה, מראה את המחויבות שלך לצמיחת עובדים.
  • תמיכה בקריירה וקידום מנהיגות – לאחר שפיתחת מפת דרכים ברורה, ספק הזדמנויות פיננסיות לשיפור מיומנויות מתמשך באמצעות יוזמות שיפור המיומנות. הצעת תוכניות חונכות ואימון והשקעה בתכניות הכשרה והסמכות יכולות לחזק מערכות יחסים ולטפח מנהיגים עתידיים בתחום התעופה והחלל והביטחון.
  • סביבת עבודה חיובית – בנה תרבות מקום עבודה תומכת ומכילה המתמקדת בגיוון ושיתוף פעולה. קדם איזון בין עבודה לחיים וסידורי עבודה גמישים והגברת המורל באמצעות הכרה ותגמול קבועים.

זכור את הכוח של תקשורת דו-כיוונית. כאשר אתה מעצים עובדים ומעודד משוב ומעורבות, אתה מביא אותם לשיחה והופכים אותם לחלק מאסטרטגיות השימור.


אם אין הנחיות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. נא לציין את המקור להדפסה מחדש: parts-maker.com, תודה!

יצירת אב טיפוס

מה Be-Cu עושה?


BE-CU מחויבת לספק אבות טיפוס מהיר ואיכותי ושירות ייצור נפח, כולל: עיבוד שבבי , חיתוך לייזר , הדפסה תלת מימדית , יציקת מתכת (יציקת מתכת/יציקת השקעה/יציקת חול), כלים מהירים והזרקה, ייצור מתכת , פלסטיק ו שחול אלומיניום. Be-cu וספק שיתופי מספקים פתרונות ייצור באיכות גבוהה שיכולים לסיים את העיצוב שלך תוך שעות ספורות. זה נותן לך את ההזדמנות לבדוק את המוצר שלך בקפדנות ולבצע את כל השינויים הדרושים כדי לשכלל את העיצוב שלך לפני שהוא נכנס לייצור בקנה מידה מלא.


יצירת אב טיפוס
Logo
Enable registration in settings - general