מדוע לבחור בעיבוד שבבי מחרטה שוויצרית CNC עבור חלקים קטנים?

ייצור מדויק מוביל את הדרך בעולם של ימינו של עיבוד שבבי בהתאמה אישית. מחרטות סיבוב CNC Swiss הן קריטיות ליכולות הייצור שלנו מכיוון שיש להן את היכולת הייחודית לייצר חלקים קטנים במיוחד. הם עושים זאת במחירים נוחים תוך שמירה על דיוק וחזרה גבוהים.

היתרונות של שימוש במחרטות CNC Swiss מגיעות מהמכניקה והגיאומטריה באזור הכלים. תותב המנחה מספק גם תמיכה נאותה לחומר העבודה. לכן, נוכל לייצר חלקים קטנים תוך שמירה על דיוק ומימד מדויק. אם אתה סקרן לגבי עיבוד המחרטה השוויצרית המתמשכת, המשך לקרוא לקבלת תובנות מתאימות.

מהי מכונה שוויצרית?


מהשם אפשר לדעת שמקורן של המחרטות בסגנון שוויצרי משוויץ. תעשיית השעונים השוויצרית הציגה את מכונות הצוות השוויצרי כדי לעזור בייצור חלקים זעירים. לאחר כמה שנים, תעשיות אחרות החלו לאמץ את המכונה מסוג שוויצרי. מכונת ה-CNC Swiss הראשונה אי פעם הייתה זמינה בשנות ה-70.

מחרטות בסגנון שוויצרי ידועות גם בתור מכונות הברגים השוויצריות, מכונת הסיבוב השוויצרית או מחרטות אוטומטיות השוויצריות. מכונה זו נוצרה כדי ליצור רכיבים מדויקים וזעירים.

מהי מכונה שוויצרית?

מחרטה שוויצרית היא מנוע עיבוד שבבי המאפשר לחלקים לנוע סביב ציר ה-Z כאשר הכלי נמצא בנקודה קבועה. המשמעות היא שמרכזי הסיבוב השוויצרים גורמים לחלק לנוע על ציר Z בזמן שהכלי אינו זז. חיתוך המכונה השוויצרית מספק עיצוב מקצועי ביותר.

למכונות מסוג שוויצרי יש את היכולת לבצע מיקרו-מכונה של רכיבים זעירים בדיוק הנדרש. כתוצאה מכך, יצרנים יכולים להשיג תוצאות טובות יותר גם במצבים מאתגרים. עיבוד שבבי מסוג CNC שוויצרי מאפשר ייצור של רכיבי נירוסטה מורכבים עם טווח קוטר של 0.030 אינץ' עד 2 אינץ'.

מכונות CNC מסוג Swiss תואמות גם לצורות מתכת אחרות כגון ניקל, טיטניום, Inconel וסגסוגות אחרות המבוססות על ניקל. הם צריכים רק סובלנות קרובה בתוך 0.0001 אינץ' מעגליות עד 0.0005. זה מאשר כי מחרטות CNC שוויצריות מבצעות פעולות עיבוד מורכבות ביותר מאשר שיטות עיבוד CNC רבות אחרות.

היכן משתמשים במחרטה בסגנון שוויצרי?


כרסום, חריטה, משעמם, קידוח וקידוח הם התהליכים העיקריים המעורבים במחרטות CNC שוויצריות. מחרטות CNC Swiss יכולות לפעול על חלקים ארוכים, דקים ומורכבים בדיוק, דיוק, תזמון ויעילות רבה. עיבוד שבבי זה מסייע לייצור חלקים קטנים ומורכבים בקנה מידה גדול עבור מספר תעשיות.

תהליך ייצור זה שימושי במיוחד בתעשיות הביטחוניות, הרפואה, הרכב ותעשיות אחרות הקשורות לאלקטרוניקה. היישום של מחרטה מסוג CNC Swiss נפוץ גם בתעשייה הרפואית. כאן הוא יכול לענות על הצרכים הייחודיים של חלקים מורכבים כגון כלים כירורגיים.

עיבוד שבבי שוויצרי מייצר גם רכיבים סטנדרטיים אחרים כגון מארזים, שתלים, פיני מגע, תוספות, שקעים ופירים. לכן, הוא שימושי מאוד גם עבור מחשבים ו-IT, תעופה וחלל, אלקטרוניקה, מערכות דלק ואנרגיה, ומערכות הגנה.

הבדלים בין פנייה שוויצרית לפנייה קונבנציונלית


נדון בהבדלים בין פנייה שוויצרית לפנייה קונבנציונלית תחת הכותרות הבאות:

כיצד פועלת המכונה על חומר העבודה

מחרטות שוויצריות כוללות שימוש בתותב המדריך כדי להרים את החלק מהקולט. חומר המוט מהודק בקולט שיכול להזיז אותו לאורך העמוד הראשי המוצב מאחורי תותב המדריך. מכשיר החיתוך פועל ליד תותב המדריך. כתוצאה מכך, המחרטה השוויצרית יכולה לעבד חלקים בעלי צורות מורכבות ולהישאר בגמישות מושלמת למרות אורך חומר העבודה.

כאשר עובדים עם מחרטה מסורתית, חומר העבודה ממוקם בקולט של הציר היסודי. עיצוב מכני זה אינו נראה אידיאלי עבור חלקי עבודה ארוכים, בהתחשב בגמישות החומר. כמו כן, חומר סיכה החיתוך במכונות שוויצריות טוב יותר מהמים המשמשים במכונות קונבנציונליות. הסיבה לכך היא שהוא מסייע במניעת חלודה או בלאי מוקדם של חלקים כלשהם.

תכנות מכונה

תכנות האופסט הקיים במחרטה מהסוג השוויצרי הוא ההפך מהמחרטה הקונבנציונלית. כדי לקדוח חור ללא תחתית או לבצע אורך סיבוב ארוך יותר, ציר Z צריך "פלוס (+)" בעוד המחרטות הקונבנציונליות דורשות היסט "מינוס (-)" כדי לתפקד.

משך הפעולה

המחרטה השוויצרית מציעה חוסר גמישות בעת עיבוד שבבי בשל התצורה המכנית של תותב המדריך והראש הזזה שלה. לכן, חומר העבודה צפוי להיות מעובד קרוב לתותב המנחה. כל תהליך העיבוד מסתיים על ידי עיבוד שבבי בחלוקות כדי להביא את החלק האחרון למיומנות מעולה.

הפנייה מתבצעת באופן שגרתי, החל במעבר חיספוס, ולאחר מכן ביצוע ביצוע, ולאחר מכן מודגש העיבוד. הבנייה של הצורות מלבד מלאי הבר הופכת תהליך זה לתהליך בשימוש נרחב עבור המחרטה הקונבנציונלית.

מנגנוני נוזל קירור

מחרטה שוויצרית זקוקה לשמן כנוזל הקירור שלה, ואילו מחרטות קונבנציונליות משתמשות רק במים. במקרה זה, לשמן יש גבול חום נמוך יותר מאשר למים. המשמעות היא ששמן העיבוד מתחמם במהירות וביעילות רבה יותר ממים במהלך פעולות העיבוד. כתוצאה מכך, המחרטה השוויצרית יכולה להשיג גמישות מרשימה יותר בשל שינוי ממדי מופחת מהתפתחות הטמפרטורה.

מחירים משתלמים

עיבוד שבבי בשוויץ יקר יותר לתפעול מאשר מחרטות קונבנציונליות בשל הבקרות המתקדמים מבחינה טכנולוגית ויכולת הדיוק הגבוהה שלה. עם זאת, עיבוד שבבי שוויצרי מספק החזר מצוין על ההשקעה. הסיבה לכך היא שהוא יכול ליזום מחזורים מהירים יותר ולפעול במשך זמן רב יותר מבלי להיות במעקב בהכרח. אתה מקבל סיבוב מהיר יותר ויותר תפוקה מכל עיבוד שבבי. מאחר שהייצור מתברר כמשתלם יותר, רוב החברות נותנות ללקוחותיהן תמחור אטרקטיבי.

נפח תפוקה

מכונת CNC מסוג שוויצרי היא אופציה מושלמת במצבים שבהם יש לך נפח עצום של חלקים קטנים לייצר. מחרטות שוויצריות מבצעות מספר פעולות עם סט יחיד של הוראות או פקודות. זה מבטיח בסופו של דבר את התפוקה הגבוהה שלו או את רמת הייצור שלו מול מחרטות CNC קונבנציונליות.

יכולות העיבוד המרשימות הללו נובעות מכמות ויעילות הצירים הקיימים בכלי המכונה. צירים אלו מאפשרים לסיים חלקים במחזור אחד בהשוואה לביצוע פעולות מרובות או שימוש במספר מכונות לגימור רכיב. למחרטות מסורתיות יש 3 עד 4 צירים בדיוק, בעוד שמכונות CNC מסוג שוויצרי מגיעות עם 13 צירים. מחרטת CNC מסוג שוויצרי מאפשרת איכות אוטומטית, חזרות, ניהול זמן וחסכוניות. כל אלה מסופקים ככל שהתפוקה גדלה.

היתרונות של תהליך העיבוד השוויצרי


תיקון סטיה במכונות שוויצריות

המטרה העיקרית של תותב המדריך התומך בחומר העבודה היא להבטיח דיוק בפעולה המבוצעת על חומר העבודה. חפץ פיזי שנעשה כדי לעבור פעולה הכוללת כוח צפוי לסטות מדרכו המקורית. סטיה היא הסיבה לכך שחלקי העבודה סובלים מאי דיוק רב בחיתוכים במהלך חריטת CNC קונבנציונלית.

התותב המכוון מתקן את כל הסטות בכלי החיתוך מכיוון שהוא תומך בחומר העבודה. על ידי כך, יש אפס סטייה כאשר מופעל כוח חיתוך. לכן, זה מאפשר ליצרנים לבצע חתכים כבדים מבלי לאבד את הדיוק.

מהיר יותר עם דיוק רב יותר על חומרי סרגל

התור השוויצרי יכול לקדוח, לקדוח, לנסר, לטחון ולבצע פעולות רבות אחרות. יש לו את הקיבולת הסטנדרטית לארח 20 או יותר חלקי עבודה בו זמנית. הסיבה לכך היא שכלים או חלקים אלה אינם צריכים לנסוע למרחקים ארוכים; הם עוברים מנקודה אחת לאחרת תוך שנייה או פחות. החוזק של מכונת המחרטה השוויצרית נובע מהתותב המנחה האמין ומהגיאומטריה והמכניקה המדויקת שהופעלו.

התור השוויצרי זז מהר יותר ונותן תוצאה טובה יותר בזמן קצר. חתך כבד בודד יכול לעשות את העבודה שכן הוא מונע מקרים של סטיה. היצרנים מקבלים תוצאות חיוביות במהירות, ובכך מבטלים תוכניות אחרות לטחינה. כך ניתן לעבד חלקים בעלי צורות מורכבות בפעולה אחת. מכונת המחרטה אמינה שכן היא יכולה לפעול במשך שעות עמוסה במלואה בחלקים הזקוקים לניקוי.

למה לבחור ב-BE-CU.COM?


BE-CU היא הבחירה הטובה ביותר שלך בכל הקשור לשירותי מכונות ברגים שוויצריות. אנו תמיד שואפים לתת ללקוחותינו את שירותי הייצור הטובים ביותר. עם מחרטות CNC Swiss שלנו, אנו מציעים חלקים באיכות גבוהה העונים על הדרישות שלך במחירים משתלמים. יש לנו מכונות שוויצריות חדישות, המבטיחות יתרונות תכנות בלתי מוגבלים.

המכונות שלנו מטופלות היטב, עם מהנדסים מוסמכים זמינים תמיד לפקח על פעולות הייצור. קבוצת מפעילי התור השוויצרים המומחים שלנו מנוסה היטב בתחום זה, ועוזרת לך לעשות את הבחירות הטובות ביותר עם חומרים ותהליכים. לא משנה הענף שלך, BE-CU מוכן להביא את המושגים שלך לחיים.

סיכום


עיבוד שבבי מסוג שוויצרי מציע יתרונות ייצור רבים עבור מגוון רחב של תעשיות. הוא יוצר חלקים איכותיים העונים על דרישות ייחודיות ומורכבות, בניגוד לתהליך החריטה הרגיל.

עיבוד שבבי מסוג שוויצרי הוא מעשי, חסכוני, ומספק חלקים באיכות גבוהה עם הדיוק הטוב ביותר שניתן להשיג בהתאם לדרישות שלך. צור איתנו קשר ב-BE-CU לקבלת שירותי מכונות הברגים השוויצריות המותאמות אישית הטובות ביותר.


אם אין הנחיות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. נא לציין את המקור להדפסה מחדש: parts-maker.com, תודה!

יצירת אב טיפוס

מה Be-Cu עושה?


BE-CU מחויבת לספק אבות טיפוס מהיר ואיכותי ושירות ייצור נפח, כולל: עיבוד שבבי , חיתוך לייזר , הדפסה תלת מימדית , יציקת מתכת (יציקת מתכת/יציקת השקעה/יציקת חול), כלים מהירים והזרקה, ייצור מתכת , פלסטיק ו שחול אלומיניום. Be-cu וספק שיתופי מספקים פתרונות ייצור באיכות גבוהה שיכולים לסיים את העיצוב שלך תוך שעות ספורות. זה נותן לך את ההזדמנות לבדוק את המוצר שלך בקפדנות ולבצע את כל השינויים הדרושים כדי לשכלל את העיצוב שלך לפני שהוא נכנס לייצור בקנה מידה מלא.


יצירת אב טיפוס
Logo
Enable registration in settings - general