4 יתרונות של הזרקת פלסטיק עבור מכשירים רפואיים

בכל יום ברחבי העולם, בבתי חולים ומרפאות, במעבדות מחקר ובאוניברסיטאות, נעשה שימוש במוצרי פלסטיק רבים עבור חלקים רפואיים, מכשירים, מכשירי חשמל וציוד תמיכה. מגוון היישומים למכשירים בהזרקה הוא כמעט בלתי מוגבל.

זאת בשל העובדה שהזרקת פלסטיק מושלמת לייצור נפחים גבוהים של מוצרים רפואיים זהים, בעלי סובלנות קרובה. מכשירים רפואיים מעוצבים בהזרקה כוללים גם רכיבים מוצקים וגם מארזים ומארזים חלולים וחצי-חלולים.

ולא רק שהזרקה צדדית, אלא גם שרפים פלסטיים רבים הוכיחו את השימושיות והאיכות שלהם במגוון מוצרים רפואיים ומכשירים שכבר קיבלו אישור רגולטורי. כלומר, יהיה קל יחסית לקבל הסמכה למוצרים רפואיים חדשים באמצעות אותם חומרי גלם.

כדי ללמוד עוד על למה הזרקה עשויה להתאים לך, הנה 4 הסיבות המובילות לשקול הזרקת פלסטיק לייצור מכשור רפואי.

1. בקרת תהליך ואמינות בדרגה רפואית

ההיסטוריה של הזרקת פלסטיק חוזרת כמעט 100 שנים אחורה. כלומר תהליך ההזרקה שוכלל ושופר ללא הרף עד לנקודה שבה התהליך מאוד יציב ואמין. עיצוב והנדסת הזרקה משמשים ליצירת מכשירים באיכות הגבוהה ביותר. קיימות תוכנות דוגמנות מתקדמות שמוציאות חלק ניכר מהניחושים מעיצוב הכלים. בנוסף, עם בקרות דיגיטליות מודרניות במכונות הזרקת פלסטיק, ניתן לכוונן במהירות את פרמטרי התהליך לביצועים אופטימליים ולצמצם את זמן הייצור של מכשירים רפואיים יצוקים בהזרקה למינימום. זה גם יעזור להפחית את העלות של המכשירים הרפואיים שלך.

2. הזרקת מכשיר רפואי יכול לייצר מכשירים בנפחים גבוהים

כל פרויקטי ההזרקה, כולל רפואיים, מתחילים תחילה עם כלי הזרקה ומתים. כדי ליצור צורה מורכבת עשוי לדרוש יצירת כלי תבנית מורכב לא פחות, ולכן יש השקעה ראשונית בתכנון ופיתוח של מוצר שיש לקחת בחשבון לפני ביצוע מכשיר רפואי יחיד.

אבל ברגע שהכלי מאושר, אפשר לייצר מאות אלפי חלקים רפואיים משוכפלים בפלסטיק במהירות ובחסכוניות רבה. למעשה, נפחי ייצור גדולים יותר נוטים להחזיר את עלות הכלים לאורך זמן בגלל מחיר נמוך יותר לחלק. לכן הזרקה מושלמת עבור מכשירים די גנריים כמו מיכלים, צינורות או מוצרים רפואיים חד פעמיים כמו מזרקים. הזרקה מציעה פתרונות לכל צרכי המכשיר הרפואי שלך.

3. הזרקה מספקת פתרונות אידיאליים למארזים

הזרקה שימושית במיוחד בעת ייצור מארזים ומארזים. זה אפשרי מבחינה טכנית להשתמש בתהליך אחר כדי ליצור קופסה, כגון עיבוד CNC או יציקה בוואקום, ולפעמים יש סיבות טובות לעשות זאת. אבל שיטות הייצור האחרות הללו יהיו איטיות הרבה יותר, יצרכו יותר חומרי גלם ויגרמו לעלות ייצור גבוהה יחסית לחלק. זו הסיבה שתהליך ייצור שונה יהיה הגיוני רק עבור עבודות בנפח נמוך או בהתאמה אישית כאשר אינך רוצה להשקיע בכלי. להזרקת מכשור רפואי יש זמן ייצור מהיר יותר, ועלות נמוכה יותר לחלק, ומשתמשת בפלסטיק ברמה רפואית שהופכת אותו לאידיאלי עבור ארגזים ומארזים.

מארזים מגיעים בכל הצורות והגדלים. חלקם הם רק רכיבים פשוטים כמו מגשים לאחיזת כלים, מכשירי כדורים או מארזים לחיישנים. בתי פלסטיק גדולים מועילים במיוחד עבור ציוד רפואי מתוחכם. לא רק שפלסטיק קל משקל, עמיד ופחות יקר מחומרים חלופיים, אלא שהוא גם לא יפריע לאנרגיה אלקטרומגנטית כמו שתשמש בסריקות CAT, MRI וקרני רנטגן. וכמה שרפי פלסטיק אינם מושפעים מקרינה.

4. הזרקת פלסטיק מספקת צדדיות למוצרים רפואיים

ישנם אלפי שרפים מפלסטיק לבחירה לייצור הזמין בקלות בשוק המסחרי. ולמרבה המזל רבים מהשרפים הללו מתאימים למכשירים רפואיים. שרפים אלה הם בעלי תכונות מכניות וכימיות המובנות היטב כך שקל לבחור את זה המתאים ביותר לשימוש הסופי ולסביבה שלו. ישנם שרפים שהם יציבים בחום, עמידים כימית, חזקים, קלים, מתכלים וביולוגיים. פלסטיק פופולרי יותר ויותר כאשר משתמשים בו עבור תותבות, מפרקים חלופיים או מוצרים רפואיים אחרים שיהיו במגע קבוע עם הגוף. עם מגוון רחב כל כך של פלסטיק זמין עבור הזרקה, אתה יכול למצוא את ההתאמה הטובה ביותר עבור המכשיר הרפואי שלך.

אם אתה זקוק למכשירים רפואיים, סביר להניח שהזרקה מתאימה לך. הזרקה רפואית היא תהליך בעלות נמוכה תוך שימוש בחומרים איכותיים שיספקו את המכשירים הדרושים לכם.

רוצים ללמוד עוד על הזרקה למכשירים רפואיים?


Be-Cu מוסמכת באופן מלא למערכת ניהול האיכות של ISO 13485 עבור מכשור רפואי. כאשר אתה מוכן להתחיל את המוצר הרפואי הבא שלך, צור איתנו קשר לקבלת עיצוב חינם לסקירת ייצור והצעת מחיר. אנו יכולים להבטיח שאתה משתמש בחומרים הנכונים ובתהליך הנכון המתאים ביותר לצרכי המכשיר הרפואי שלך.


אם אין הנחיות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. נא לציין את המקור להדפסה מחדש: parts-maker.com, תודה!

יצירת אב טיפוס

מה Be-Cu עושה?


BE-CU מחויבת לספק אבות טיפוס מהיר ואיכותי ושירות ייצור נפח, כולל: עיבוד שבבי , חיתוך לייזר , הדפסה תלת מימדית , יציקת מתכת (יציקת מתכת/יציקת השקעה/יציקת חול), כלים מהירים והזרקה, ייצור מתכת , פלסטיק ו שחול אלומיניום. Be-cu וספק שיתופי מספקים פתרונות ייצור באיכות גבוהה שיכולים לסיים את העיצוב שלך תוך שעות ספורות. זה נותן לך את ההזדמנות לבדוק את המוצר שלך בקפדנות ולבצע את כל השינויים הדרושים כדי לשכלל את העיצוב שלך לפני שהוא נכנס לייצור בקנה מידה מלא.


יצירת אב טיפוס
Logo
Enable registration in settings - general