זרים נוהרים לסין

המטרה שלי בסין היא לשלב את הכישורים הטובים ביותר של מה שנקרא המערב, עם המסירות הקשה של עמיתיי הסינים. לכן, אני מתכוון להכניס זר מיומן אחד לכל אחת מהמחלקות המרכזיות שלי. אני כרגע בהונג קונג, זה עתה אספתי מומחה אמריקאי בן 50 ליציקת לחץ. בחור ממש מגניב בשם ג'ו. הוא לגמרי מתפעל מהונג קונג. וואו, חכה עד שהוא יראה את סין היבשתית!

מקווה שזה יסתדר. הוא בהחלט יודע את הדברים שלו. רק 30 דקות במונית אתמול בלילה גרמו לי להבין כמה אני לא יודע עדיין על יציקת לחץ. אנחנו עושים עבודה טובה עכשיו, אבל זה לא מספיק. אני רוצה שהחברה שלי תעשה עבודה מדהימה.

כבר יש לנו אמריקאי בשם ברדלי שמנהל את חנות האבטיפוס המהירה, בריטי בשם מייקל מנהל את חנות ההנדסה המדויקת, גרמני בשם מרסל מכסה את המכירות בגרמניה וקנדי בשם קריסטל מנהל את מחלקת השיווק שלנו. תחום ההתמחות שלי הוא החנות ליציקת ואקום.

אני אוהב לראות את "החדשים" מגיעים לסין ומתחילים לראות את סין בפעם הראשונה. דבר אחד בטוח, סין שמוצגת על ידי הממשלות והעיתונאים המערביים היא לא סין שאני מכיר ורואה מדי יום. החלקים המפותחים של סין הם פחות או יותר כמו רוב המדינות המפותחות. בשלב זה, בדרך כלל הייתי מתייחס לנהיגה הגרועה, אבל למען האמת היא לא יותר גרועה מפריז או רומא.

בטח האוכל מאוד סיני, אבל לא מה שאתה מקבל במסעדה סינית במידלסברו או בסן דייגו! באופן אישי, אני אוהב את זה. יש לנו אפילו צוות שפים משלנו שיכינו את האוכל בקנטינה שלנו. אני תמיד מתעקש על השולחן שלי לקבל כמה מאכלים מערביים כמו דגים מטוגנים במחבת ותפוחי אדמה בקארי.

הדבר היחיד שתמיד מפתיע את החדשים ביותר הוא עד כמה המקומיים הצעירים הסינים הם ידידותיים ותמימים להפליא. הם חבורה מתוקה מאוד. זו התפיסה היחידה שמעוררת אותי כל בוקר. ללכת לעבודה זה כמו ללכת לראות את החברים והמשפחה שלך כל יום.

בראדלי היה איתנו רק כחודש אחד כשהבין שהחבר'ה נתלו אותו בזמן שהוא ערך את האימונים שלו. הם מרגישים מאוד נוגעים. אין מרחב אישי בסין. לעולם לא.

בסין יש כל כך דמוניזציה בחו"ל. אין ספק שיש להם כמה גבעות גדולות לטפס, אבל סין מעולם לא נראתה לי כסוג המקומות שהולך לפלוש למקום בקרוב! הם פשוט עסוקים מדי באכילה, בפטפטת, בעבודה, בשירה ובצלייה! פשוט אין להם זמן להילחם. אבל אל תבינו אותי לא נכון, כשזה מגיע לקרב, לא הייתם רוצים להפריע!


אם אין הנחיות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. נא לציין את המקור להדפסה מחדש: parts-maker.com, תודה!

יצירת אב טיפוס

מה Be-Cu עושה?


BE-CU מחויבת לספק אבות טיפוס מהיר ואיכותי ושירות ייצור נפח, כולל: עיבוד שבבי , חיתוך לייזר , הדפסה תלת מימדית , יציקת מתכת (יציקת מתכת/יציקת השקעה/יציקת חול), כלים מהירים והזרקה, ייצור מתכת , פלסטיק ו שחול אלומיניום. Be-cu וספק שיתופי מספקים פתרונות ייצור באיכות גבוהה שיכולים לסיים את העיצוב שלך תוך שעות ספורות. זה נותן לך את ההזדמנות לבדוק את המוצר שלך בקפדנות ולבצע את כל השינויים הדרושים כדי לשכלל את העיצוב שלך לפני שהוא נכנס לייצור בקנה מידה מלא.


יצירת אב טיפוס
Logo
Enable registration in settings - general