מה זה בצבע?

זוכרים מתי מחשבים אישיים התחילו להיכנס למקום העבודה המודרני? כמעט כולם, ללא קשר ליצרן, השתמשו באותו מארז פלסטיק צבעוני בכל מקום. זה נקרא "מרק", זה היה חום בהיר גנרי מעורבב עם אוף-ווייט, ותוכל למצוא את אותו צבע המשמש למדפסות ומכונות צילום, טלפונים וארונות תיוק ומכונות פקס. חשב להיות תמים ומצופה להשתלב עם כל תפאורה מבלי להראות לכלוך, זה היה משעמם לחלוטין ומוצץ את השמחה והחיים מכל חדר בו הוא הופיע.

אנחנו יצורים ויזואליים וצבע חיוני לאופן שבו אנו מתייחסים לאובייקטים מבחינה פנימית ורגשית. תחשוב על זה כשאתה מעצב אב טיפוס חדש או מוצר מוגמר. בטח, הוא חייב לעמוד במפרט המכאני והביצועים החיוניים, ואנחנו יכולים לעזור לך לעשות זאת במגוון חומרי פלסטיק או מתכת, כמעט בכל גיאומטריה שאתה יכול לדמיין. בחירת הצבע אולי נראית מיותרת לתפקוד, אבל אם זה מוצר צריכה אז הצבע משפיע על היחס שלך לאובייקט אפילו ברמה לא מודעת.

תורת הצבעים היא נושא נרחב עליו נכתבו כרכים רבים, ותרבויות שונות לאורך הזמן השתמשו בצבע כמסמן למשמעות פילוסופית ורגשית גדולה יותר. בדרך כלל בעולם המערבי, גוונים בהירים מרמזים על קלילות פיזית ושובבות, במיוחד בצהוב וירוק. כחולים נחשבים מקצועיים ואחראים, סגול ואדום עמוק הם יוקרתיים ויקרים – אפילו מלכותיים! – ואילו ירוק מעורר טבע ושלווה. האם אתה מוצא עוד מחשבים בצבע שפכטל בשוק? לא, הם בדרך כלל שחור מט, לבן מבריק או אלומיניום מוברש בימינו. אנשים מאושרים ופרודוקטיביים יותר כאשר החפצים סביבם מעוררים יצירתיות ומחוללים נאמנות ולא שעמום.

לשנת 2015, Pantone® בחרה ב-Marsala כצבע השנה שלה. מה זה מרסלה? הם מתארים אותו כ"…אדום יין חזק ואדמתי באופן טבעי." או דם מיובש, תלוי את מי שואלים. לא משנה מה התגובה שלך לגוון המסוים הזה, יש תגובה, וזו הנקודה. צבע מדבר אלינו, וכדאי לשקול זאת היטב בעת עיצוב החלק שלך. ב-Be-Cu.com, יש לנו את קשת הצבעים המלאה של צבעי PPG® לרכב, ויחד עם מערכת התאמת הצבעים Pantone® שלנו אנחנו יכולים לשכפל כמעט כל דגימת שבבי צבע שיש לך, או ליצור צבע מותאם אישית לפי הזמנה. כמה צבעים יכולה העין האנושית לזהות? כמעט 16 מיליון, ואל תתחילו אפילו עם טקסטורות. נשמור את זה לפעם הבאה.


אם אין הנחיות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. נא לציין את המקור להדפסה מחדש: parts-maker.com, תודה!

יצירת אב טיפוס

מה Be-Cu עושה?


BE-CU מחויבת לספק אבות טיפוס מהיר ואיכותי ושירות ייצור נפח, כולל: עיבוד שבבי , חיתוך לייזר , הדפסה תלת מימדית , יציקת מתכת (יציקת מתכת/יציקת השקעה/יציקת חול), כלים מהירים והזרקה, ייצור מתכת , פלסטיק ו שחול אלומיניום. Be-cu וספק שיתופי מספקים פתרונות ייצור באיכות גבוהה שיכולים לסיים את העיצוב שלך תוך שעות ספורות. זה נותן לך את ההזדמנות לבדוק את המוצר שלך בקפדנות ולבצע את כל השינויים הדרושים כדי לשכלל את העיצוב שלך לפני שהוא נכנס לייצור בקנה מידה מלא.


יצירת אב טיפוס
Logo
Enable registration in settings - general