כיצד למצוא שותף לשרשרת אספקת פלדה שנבנה עבור תנאי השוק הקשים של היום

לטוב ולרע, תנאי השוק משתנים ללא הרף.

בשנת 2024, Be-Cu תחגוג מאה בעסקים. וב-100 השנים האלה, השווקים זינקו, והם התרסקו. בן לילה, רעיונות הפכו לתעשיות, ואימפריות עסקיות נכחדו. המחסור פינו את מקומם לעודפים, ההיטלים עלו וירדו, ולעיתים, שביתות בייצור במפעלי הפלדה השפיעו על ההיצע.

מאז המיתון הגדול של 2008, תעשיית הפלדה התמודדה עם גורמים מאתגרים במיוחד – מ-COVID ועד לתנודתיות של סחורות, זמני אספקה הולכים וגדלים ועוד ועוד. איחודים וסגירות יש בשפע כאשר נמסים מעבירים את המלאי שלהם מסגסוגות נפוצות למתכות מיוחדות, מה שמגדיל את הביקוש ומחייב הקצאות.

חלק מגורמי השוק הללו ניתנים לחיזוי ומאפשרים זמן לתכנון מגירה. אחרים הם אירועים משבשים שמשאירים את היצרנים מתאמצים למצוא את המתכת שהם צריכים כדי להפעיל את העסק שלהם.

אתגרים אלה מדגישים מדוע חיוני לבחור שותף לשרשרת אספקת פלדה המסוגל לשמור על אספקת החומר לזרום אפילו בנסיבות המאתגרות ביותר.

בתעשיית הפלדה, שותפי שרשרת האספקה כוללים מפעלי גלגול מדויקים ומרכזי שירות מנירוסטה ומתכת מיוחדים המספקים ליצרנים את הרצועה, נייר הכסף והחוט הדרושים לייצור. בנוסף להבטחת אספקת פלדה אמינה, מגלגלים מחדש ומרכזי שירות אלה יכולים גם להגדיל את יכולות הייצור הפנימיות.

כאשר הוא פוגע במאוורר, שותף שרשרת האספקה הנכון יכול לעזור להגן על השורה התחתונה שלך. ומתי הזמנים טובים? טוב, גם אז נחמד לקבל אותם.

בסופו של דבר, האם שותף לשרשרת אספקה לוגיסטית או פלדה יכול להתמודד עם תנאי שוק משתנים מסתכם בגורמים הבאים:

היכולות שלהם כשותף פיתוח
המומחיות שלהם
מערכות היחסים שלהם
תרבות החברה שלהם

בעת הערכה של שותף לניהול שרשרת אספקה וחומרים, עיין בביקורתיות במאפיינים העסקיים המרכזיים הללו כדי לקבוע אם הם יכולים לעזור לעסק שלך לשגשג, לא משנה מה קורה בשוק.

עוד MOQs גמישים לדלק לפיתוח מוצרים

תמיד יש דג גדול יותר.

הביטוי הזה תופס ברוב התעשיות, אבל אולי לא יותר מפלדה.

המפעלים בראש שרשרת האספקה נמסים למעלה מ-250,000 פאונד בכל שעה ויום. זה אומר שגם אם אתה קונה 50,000 פאונד של אל חלד בשנה, שזה לא כמות זעירה, אתה אפילו לא קרוב לכמות ההזמנה המינימלית (MOQ) הנדרשת כדי שהם יהיו ספקים ישירים.

בעיות בקנה מידה אלו יוצרות אתגרי שרשרת האספקה בעת רכישת כמויות קטנות יותר של סגסוגות לפיתוח יישומים חדשים, במיוחד לאור ההקצאות המצטמצמות של היום וזמני ההובלה המתארכים. אם היישום שלך דורש תכונות חומר ספציפיות, הוא רק מרכיב את האתגרים הללו.

כדי להבטיח שהצרכים שלך יקבלו תשומת לב בשוק מאתגר, שקול שיתוף פעולה עם ספק – מרכז שירות פלדה או מפעל גלגול מחדש – בעל מסה קריטית. שותפי שרשרת האספקה האלה יכולים להשתמש בכוח ההוצאה המשמעותי שלהם כדי להעביר תמחור טוב יותר, ביצועי אספקה טובים יותר ויתרונות אחרים הדרושים כדי לתדלק את הפיתוח של מוצרים חדשים.

השורה התחתונה היא שפיתוח דורש לעתים קרובות כמות קטנה של מתכת עם תכונות חומר מיוחדות, המועברת במהירות ובמחיר הוגן. ובשוק הזה, זה יכול להיות כמעט בלתי אפשרי בלי שותף לשרשרת האספקה שמעניק לך מושב ליד השולחן עם טחנות ההיתוך.

חפש מומחיות עמוקה (ורחבה) בעת רכישת סגסוגות

ככל שהם יודעים יותר, כך אתה מקבל יותר.

בין אם אתה מוצא חומר גלם, סחורה מוגמרת למחצה או סחורה מוגמרת, מובן מאליו שאתה רוצה לעבוד עם ספק בעל ידע רב במוצריו ומסוגל לייצר מוצר פלדה שעובד. כפי ש-be-cu נהג לומר, "איכות היא נתון."

אבל האם המומחיות שלהם משתרעת על המוצרים שלך? האם יש להם ניסיון בענף שלך? האם הם יכולים לדבר עם כל התעריפים או החוקים החלים שמשפיעים על הצלחתך?

במקרה זה, מומחיות "רחבה" היא מומחיות רחבה יותר החורגת מעבר ליכולות הליבה שלהם. זוהי המומחיות שצוותים ותיקים רוכשים לאורך שנים ועשרות שנים של שירות לקוחות ותעשיות.

מעבר למומחיות קולקטיבית ורחבה, ככל שהרולר או מרכז השירות איתו אתה עובד משקיע ומפתח את יכולות ניהול החדשנות והמכירות הטכניות שלו, כך הם יכולים לשרת טוב יותר את הצרכים החומריים של העסק שלך.

לספקי חומרים בעלי יכולות מטלורגיה ובדיקות יש יכולת הרבה יותר גדולה להנדס פתרונות העונים על הצרכים של יצרני דיוק המפתחים יישומים חדשים. יישומים חדשניים דורשים חשיבה וחומרים מתקדמים כדי להניע טכנולוגיות ושווקים קדימה.

ב- Be-Cu, זיהינו זאת לפני עשרות שנים והגברנו את יכולות המכירה הטכניות שלנו עם צוותי פיתוח מוצרים ומטלורגיה. מומחים אלה עוזרים ללקוחותינו להתאים את צרכי היישום שלהם לסגסוגות המתקדמות האופטימליות.

חשוב לציין שמומחיות טכנית זו מתרחבת כאשר מתעוררות מחסור בחומר או בעיות אחרות בשרשרת האספקה; חדשנות היא לא רק הצעת סגסוגת מתקדמת ליישום חדשני. לפעמים, זה מציע תחליף סוג מכיוון שהסגסוגת הרגילה בשימוש פתאום קשה להשיג או יקרה משמעותית.

מומחיות מעמיקה בייצור תאפשר לגלגל מחדש שלך לספק סגסוגות העונות על המפרט שלך. ידע רחב יותר ויכולות טכניות מבטיחים שהסגסוגות הללו הן מה שהכי מתאים לצרכים שלך.

הכוח של מערכות היחסים שלהם להרחיב את בסיס האספקה שלך

שותפים בעלי קשרים ברחבי העולם ולרוחב שרשרת האספקה כולה ממוקמים טוב יותר לתנאי שוק מאתגרים.

זה נכון שספקי המקור הבלעדי הם לפעמים סבירים יותר, וכל העסקים דואגים לעלות. אבל קחו בחשבון שהורדת המחיר שאתם מוציאים אינה תמיד זהה להפחתת העלויות שלכם.

כשאתה בוחר ספק, אתה מהמר שהוא יספק את מה שהם הבטיחו וכאשר הם הבטיחו זאת. ובזמנים פחות מאתגרים, כמות מסוימת של סיכון עשויה להיות מקובלת. אם מקור אחד מתייבש, יש דרכים אחרות שתוכלו לחקור כדי להמשיך לזמזם את הייצור.

עם זאת, בשוק של היום, שבו זה יכול להיות קשה לרכוש את החומרים הדרושים, אולי כדאי לשלם יותר כדי להבטיח שההזמנה תועבר. זה עשוי לעלות לעסק שלך פחות משמעותית בטווח הארוך מאשר אם תתמודד פתאום עם מחסור בחומר בלתי נסבל ותסתבך במציאת פתרונות.

השותפים הטובים ביותר לשרשרת אספקת המתכת הקימו וטיפחו קשרי רכישה עם מגוון רחב של מקורות התכה ויכולים לעבוד בזריזות יותר מאשר קונה בנפח נמוך יותר, כגון יצרן בודד, כדי להבטיח חומר עבור הלקוחות שלהם.

כאשר תנאי השוק מאתגרים, שקול לחפש ספקים בעלי קשרים עצומים לאורך שרשראות אספקה גלובליות שיכולים לרכוש חומרים ממקורות רבים ושונים.

תרבות החברה אוכלת אסטרטגיה קצרת רואי לארוחת בוקר

כשהמצב נעשה קשה, זה מדגיש את החשיבות של מעבר להתנהגות עסקה לעבר שותפויות אסטרטגיות. חפשו עסקים יציבים עם כלכלה איתנה שדואגים לבנות מערכות יחסים שיימשכו שנים או עשורים.

במירוץ לתחתית אף אחד לא מנצח.

כאן ב-Be-Cu.com, אנחנו ארגון ממוקד לקוח, ובין אם אתה קונה 5,000 או 5 מיליון פאונד, אנחנו רוצים לוודא שאתה מקבל את החומר שאתה צריך, מתי שאתה צריך אותו.

אנחנו עסק בן מאה שנה בבעלות משפחתית, שמחזיק מעמד בזכות מערכות היחסים המתמשכות שבנינו עם הספקים והלקוחות שלנו. אנחנו לא חברה עסקית שמגרדת ניצחונות לטווח קצר.

כשאתה מצליח, אנחנו מצליחים. ותרבות החברה הזו עקבית מהמסדרונות של המשרד הארגוני שלנו ועד לקומות של כל אחד מהמפעלים ומרכזי השירות שלנו.

צור איתנו קשר אם אתה מחפש שותף מנוסה לשרשרת אספקה שאתה יכול לסמוך עליו שיספק את הסגסוגות שאתה צריך בזמנים הקשים ביותר.


אם אין הנחיות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. נא לציין את המקור להדפסה מחדש: parts-maker.com, תודה!

יצירת אב טיפוס

מה Be-Cu עושה?


BE-CU מחויבת לספק אבות טיפוס מהיר ואיכותי ושירות ייצור נפח, כולל: עיבוד שבבי , חיתוך לייזר , הדפסה תלת מימדית , יציקת מתכת (יציקת מתכת/יציקת השקעה/יציקת חול), כלים מהירים והזרקה, ייצור מתכת , פלסטיק ו שחול אלומיניום. Be-cu וספק שיתופי מספקים פתרונות ייצור באיכות גבוהה שיכולים לסיים את העיצוב שלך תוך שעות ספורות. זה נותן לך את ההזדמנות לבדוק את המוצר שלך בקפדנות ולבצע את כל השינויים הדרושים כדי לשכלל את העיצוב שלך לפני שהוא נכנס לייצור בקנה מידה מלא.


יצירת אב טיפוס
Logo
Enable registration in settings - general