מה לחפש בספק רצועות ליצרני רכב

קניית מתכת כגון נירוסטה או אלומיניום לשימוש בייצור המוצרים שלך היא רכישה גדולה. סליל המשמש להחתמת חלקים ליישומי רכב יכול לעלות בין כמה אלפים למאות אלפי דולרים או יותר! האיכות של החומר הזה והחברה שממנה אתה קונה יכולים להשפיע על הצלחת החומר הזה עבור העסק שלך במגוון דרכים.

זה לא צריך להפתיע שקניית סליל היא רכישה שאסור לך להקל ראש בה. עבור רבים מכם, היכולת שלכם להגיע בהצלחה ל-KPI של החברה שלכם בעת רכישת פלדה ואלומיניום ממפעלי התכה, ממרכזי שירות או מגלגלים מדויקים תלויה במגוון גורמים ממחיר ועד איכות. ישנם גם גורמים רבים אחרים שמשחקים תפקיד כולל סובלנות ותכונות מכניות.

כאשר מוצאים פלדת אל-חלד או אלומיניום חשוב להבין שחלק מהספקים והיצרנים של מתכת כגון מפעלי רול מספקים מתכת למספר שווקים, בעוד שחלקם מעדיפים להתמחות באחד או שניים, בין אם זה רכב, בנייה או תעופה וחלל.

קל להמעיט במורכבות של רכישת מתכת, אבל כשאתה מסתכל על הנוף של ספקי המתכת אתה עומד בפני בחירה קשה נוספת – באיזה ממרכזי השירות המובילים או יצרני מתכת מדויקים עליך לבחור להשיג את סליל רצועת הנירוסטה או האלומיניום שלך מ?

יש הרבה מחקר שאתה צריך לעשות לפני קניית חומר והרבה החלטות שצריך לקבל.

אם תזנק פנימה מבלי לעשות שיעורי בית, אתה עלול לשלם יותר מדי, לרכוש סליל שיש לו בעיות איכות או חסר מזג מתאים, בעל עמידות בפני קורוזיה לא אופטימלית, או תכונות מכניות וכו'. ביצוע המחקר שלך יכול לעזור לך לקבל החלטות מושכלות ומושכלות על סוג המתכת שאתה קונה ותכונותיה.

המטרה שלנו עם מאמר זה היא לעזור לך להבין אלמנטים מרכזיים שיש לקחת בחשבון בעת בחירת ספק של סליל נירוסטה או אלומיניום עם עמידות גבוהה בפני קורוזיה וגמישות גבוהה, במיוחד עבור אלו מכם שנמצאים בתעשיית הרכב המקסיקנית.

אם עדיין יש לך שאלות לאחר קריאת מאמר זה, אנא צור איתנו קשר, ואנו נעשה כמיטב יכולתנו לענות בצורה מלאה ככל שנוכל!

אז, על מה אתה צריך להסתכל כאשר אתה מעריך ספקי חומר גלם או מהונדסים? בואו ניכנס לזה…

1) יכולת

הדבר הראשון שצריך להסתכל עליו הוא היכולת. האם מרכז השירות הזה או מפעל הגלילים הזה מסוגלים לייצר את החומר שאני צריך, לפי המפרט איתו אני עובד? האם הם מסוגלים לשסע חומר לרוחבים שאתה צריך עם הקצה המחורץ שאתה צריך? היכולת היא ערך עליון כי אם אין להם את היכולת לייצר או לספק את החומר איך שאתה צריך אותו, אין שום קשר.

ליצרני חלקי רכב בצפון אמריקה יש צרכים משתנים ביחס ליכולת שצריכים לספקים שלהם כדי לבצע בהצלחה. קיים מגוון רחב בין היצרנים לגבי רמת הדיוק, יכולות העיבוד של הסגסוגת שלהם והאמצעים שלהם לספק עובי, רוחב, סובלנות, תכונה מכנית ודרישות מזג.

בצע את המחקר שלך ועיין מקרוב באתר האינטרנט של הספק ובפרופילי ספריות התעשייה כדי להבין את היכולות שלהם. לאחר מכן, פנה אל המועמד/ים הטובים ביותר לקבלת מידע נוסף.

כאשר עובדים בתהליך הצעת המחיר הראשוני עם יצרן מתכת, עליכם להקפיד לכלול כמה שיותר פרטים על המפרט ולספק כמה שיותר פרטים ספציפיים לגבי בקשתכם, כולל שימוש שנתי משוער. זה יעזור למרכז השירות לזהות בעצמו אם הבקשה שלך היא משהו שהם מסוגלים לספק.

2) בחירת סגסוגת

חלקים המיוצרים על ידי חותמות ויצרנים המשמשים לייצור רכיבי מנוע רכב, מערכות כריות אוויר וחיישנים עשויים ממגוון סגסוגות שיכולות לעמוד בתנאים תובעניים כגון חום, מתח וגורמים סביבתיים. יישומים כמו אלה הם דרישות בירושה כתוצאה מחדשנות. מהנדסי ומעצבי רכב דוחפים את המעטפת למשקל קל יותר, ביצועים טובים יותר, הגדלת תכונות החשמל ועמידות רבה יותר. דרישות אלו מפעילות לחץ גובר על הסגסוגות שנבחרו ופותחות את הדלת לחלופות חדשות הנדרשות כדי לענות על צורכי השימוש הסופי.

גם יצרני חלקי רכב כמו שלך מואשמים בהתמקדות ברכיבים המאפשרים לרכבים להשתמש בדלק בצורה יעילה יותר. בנוסף, בזמן שהיצרנים יוצרים ומפרסמים את אסטרטגיות החשמול שלהם, הצורך בחומרים קלים יותר וחומרים בעלי חוזק גבוה יותר נמצאים בחזית.

עם מגמה זו של חיפוש אחר מכוניות קלות יותר, יש צורך להשתמש בחומרים מתאימים, שמיטיבים עם העלות וזמן הייצור. מסיבה זו, יצרני הרכב נמצאים בחיפוש מתמיד אחר סגסוגות חדשות שהן באיכות ובדיוק הגבוהים ביותר עבור הדגמים שלהם. בעיקר, מחפשים שיהיו אטרקטיביים עבור לקוחותיהם ויאפשרו להם לשפר את הבטיחות שהם יכולים להציע בכל מכונית, הימנעות מרעשים, רעידות והפחתת צריכת הדלק, בנוסף לעמידה כהלכה בתקנות איכות הסביבה, שהפכו ליותר ויותר. קַפְּדָנִי. הבהרת רכב היא הדרך הטובה ביותר קדימה ומגמת הייצור הגדולה ביותר לשנים הבאות.

למרבה המזל, יש כמה סגסוגות במיינסטרים המסחרי שהוכיחו את עצמן ביישומים קריטיים אלה. ב-Ulbrich, קונים יכולים להשיג משלוחים בדיוק בזמן בעת הצורך ולבחור מתוך מלאי נדיב המכסה יותר מ-165 דרגות של נירוסטה, אלומיניום, סגסוגות ניקל, סגסוגות קובלט וסגסוגות טיטניום וטיטניום במגוון עוביים, צורות, גדלים. , ומזג רוח. הם כוללים נייר כסף ורצועה במגוון מדידים, כמו גם חוט, מוט עגול, מוט קרקע ללא מרכז, מוט משושה, מוט, גיליון וצלחת מחטיבות אחרות של Ulbrich.

3) ציות

תאימות יכולה להיות גורם מכריע עבור יצרנים המספקים חלקים לתעשיית הרכב. עליך לוודא שלספק או שותף הגלגול שממנו אתה קונה חומר יש את האישורים הדרושים כדי לעמוד בדרישות התאימות שלך. בתעשיית הרכב, יש כמה אישורים עיקריים שאתה עשוי לדרוש משותפי שרשרת האספקה שלך כדי לתת להם עסקים על חלק מסוים.

IATF 16949

תעודות תקן אלו כוללות את IATF 16949, שהוא תקן המשפיע על תהליך ייצור הרכב ועל שרשראות האספקה המספקות חומרים ליצרני רכב. המטרות העיקריות של תקנה זו הן מניעת בזבוז בתהליך האספקה וההרכבה, הימנעות מפגמי ייצור, שיפור איכות תהליכי הייצור והגברת הבטיחות והאמינות של כלי הרכב. כוח המשימה הבינלאומי לרכב פיתח תקנה זו כדי לתאם את תקני האיכות של מדינות שונות.

אם הארגון שלך הוא IATF 16949, עדיף שתשיג חומרים ממרכז שירות מתכת, או טחנת גלגול מדויקת שגם תואמת ל-IATF 16949. Be-Cu, חטיבה של Be-Cu הממוקמת בלב תעשיית הרכב המקסיקנית, בעלת תעודה זו וסיפקה נירוסטה ואלומיניום לאינספור שותפים לייצור רכב. אישור IATF (או בתהליך) הוא דרישה עבור רבים מיצרני החוזים המובילים המספקים חלקים ליצרני ה-OEM הגדולים.

ISO 9001:2015

אישור נפוץ נוסף הוא ISO 9001:2015. ISO 9000 הוא סט מקיף של תקנים המספק יעדים לעזור לעסקים שונים לשפר את שיטות העבודה שלהם. למספר מתקני Be-Cu ברחבי העולם, כולל Be-Cu, יש אישור ISO 9001. משפחת התקנים ISO 9000 כוללת שבעה עקרונות ניהול איכות: מיקוד לקוח, מנהיגות, מעורבות של אנשים, גישת תהליכים, שיפור, קבלת החלטות מבוססות ראיות וניהול מערכות יחסים. הסמכת ISO 9001:2015 מראה שחברה עומדת במשפחת התקנים ISO 19000 בשיטות העבודה שלה. זה יכול להוכיח שעסק מחויב למצוינות ולשיפור ביחסי הלקוחות שלו.

ISO 14001

תעודה שהגיעה להתמקדות וחשיבות גוברת בעשורים האחרונים היא ISO 14001. תעודת ISO 14001 היא הסמכה חשובה עבור חלק מיצרני חלקי הרכב שמחפשים אותה מכיוון שהיא מעידה על מסירותה של חברה לאחריות סביבתית. זה מבוסס על תאימות של עסק לסדרת התקנים ISO 14000. תקן ISO 14001 מראה שפירמה פועלת לצמצום ההשפעה הסביבתית השלילית בכל התהליכים שלה ויכולה לעזור לחברות לבנות מערכת יחסים חיובית יותר עם הלקוחות שלהן ולהימנע מסנקציות סביבתיות. ב-Be-Cu אנו שואפים לעמוד בדרישות העיקריות של תקן זה, גם במקומות שאינם מוסמכים רשמית 14001.

4) אמצעי בקרת איכות

איכות, אמינות וחדשנות הם הכוחות המניעים שלא רק מרכיבים את ה-DNA של Be-Cu.com, אלא גם מתארים את האחריות של כל יצרן שמהווה את שרשרת האספקה של נירוסטה ואלומיניום לרכב.

על מנת לדעת שאתה עובד עם הספק הנכון ולשמור על שרשרת אספקה חלקה עליך לעבוד עם מרכז שירות או רולר עם בקרת איכות מתקדמת ביותר.

עבודה עם שותף המספק תמיכה ממומחים מתכות לתובנה טכנית שיכולה לעזור לצוות שלך לצפות ולהימנע מבעיות המתעוררות במהלך פיתוח פרויקטים חדשים היא המפתח להבטחת מהירות יציאה לשוק. בנוסף, צוות של מומחים טכניים ממלא תפקידים גדולים במתן בקרת איכות שאין שני לה.

חומר גלי או שרוט אינו ניתן לעבודה. סליל המשמש ליישומים אוטומטיים צריך להיות שטוח, עם גימור משטח, מזג ומצב קצה נכונים. בעת סקרים ספקים, שאל על היכולות שלהם להשיג שטוחות ועקביות בחומר, ועל האופן שבו המתכת שלהם יכולה לספק אחידות במוצרים המוגמרים שלך. איכות היא אחד מערכי הליבה ב-Be-Cu.

אמצעי בקרת איכות חשובים ביותר לעסק שלך, וליכולת שלך לשמור על המכונות שלך פועלות חומר. השותף שלך לשרשרת האספקה והארגון שלך צריכים להיות אובססיביים לגבי הפחתת גרוטאות, ביטול פגמים בחומרים והבטחת איכות. זה מתחיל במקור ונמשך דרך העיבוד והמשלוח של חומרים לרציף הטעינה שלך. לדוגמה, אנו חולקים את המחויבות של Be-Cu לאיכות שמשמעותה מתן סובלנות מדויקת ללקוחותינו הדורשים מפרטים כדי לשמור על גרוטאות המיוחסות לאיכות חומר ירודה או פגמים נמוכה ותפוקה גבוהה. הצוות שלנו מקדיש תשומת לב קפדנית לפרטים ומשתמש במערכות מסייעות לראייה וטכנולוגיות אחרות בתעשייה 4.0 כדי להבטיח שהמפרט המדויק שלך מתקיים, בכל פעם.

5) זמינות מלאי

האם יש להם או יש להם גישה לחומר? נראה כמו שאלה לא פשוטה שצריך לחקור, וזהו. בנוסף לבחירת סגסוגות ופיתוח ספקים – זמינות המלאי והעקביות של זמינות זו הם המפתח כאשר מסתכלים על ספקי חומרים פוטנציאליים. אתה צריך לדעת שיש להם את המתכת ושהם יוכלו להשיג אותה בקביעות כדי שהמכונות שלך יוכלו להמשיך לפעול. בנוף המתכת של היום, לעתים קרובות קל יותר לומר מאשר לעשות. רכישת מתכת היא קשה באקלים זה ודרושה לשותף במרכז השירות שלך קשרים עמוקים וארוכי טווח עם מגוון רחב של ספקים שיכולים לספק את החומר שאתה צריך. לא לכל מרכז שירות או טחנת גלילים יש כוח קנייה זהה למקור האספקה. מרכזי שירות שיש להם את החומר שאתה צריך במלאי או שיש להם מומחיות והקשרים במקום כדי לרכוש את החומר הזה באופן קבוע צריכים לצוף לראש הרשימה שלך בעת זיהוי שותפי שרשרת האספקה.

6) פיתוח ספקים

אם אתה מייצר מגיני חום, פיתוחים, סמלים, עיטורי רכב, מפוח לרכב, מערכות פליטה, מלחציים או רכיבי סוללת EV, אתה צריך חומר לייצור המוצר שלך. מי שמספק את הסליל שלך צריך להיות מחויב לפיתוח ספק כדי לשמור אותך במתכת כשאתה צריך את זה. בהתאם לצורך בזמינות מלאי, אתה צריך שהשותף שלך לשרשרת האספקה יהיה מעורב באופן פעיל בפיתוח בסיס הספקים שלו, בניית קשרים אלה ויילחם כדי להשיג את המתכת שאתה צריך בכל עת. פיתוח ספקים פרואקטיבי משקף ארגון אמין, אמין ומחויב ללקוחותיו, כמו גם את תפקידם בשרשרת האספקה. כאשר אתה הולך לקנות סליל כדי לייצר מוצרים שנכנסים לרכבים, האם החברה הזו פועלת להרחבת מקור האספקה שלה הוא שיקול חשוב. יש סיבה שפיתוח ספקים הוא אחד התחומים שנבדקו על ידי ה-IATF באופן אינטנסיבי במהלך תהליך ההסמכה שלהם. אם אתה רואה שבמרכז השירות למתכת אתה מחפש את חומרי הנירוסטה או האלומיניום שלך, אתה יכול להיות סמוך ובטוח שהם יהיו אובססיביים להשיג לך את המתכת שאתה צריך בזמן עם איכות וטהורה.

7) משלוח בזמן

מעט דברים יכולים להחמיר את חווית הקנייה שלך מאשר עיכובים בקבלת המתכת שלך. מציאת ספק עם הסמכת IATF מבטיחה שעבודות ייצור הרכב שלך יגיעו בזמן. באמצעות בקרת תהליכים ויעילות מערכות ניהול איכות, תעבדו עם מרכז שירות מתכת המסוגל לעמוד ביעדיכם לגבי משלוחים בשנה, משלוחים בזמן ואספקה ללא פגמים.

8) שביעות רצון לקוחות

תעשיית הרכב משתנה באופן קיצוני במהלך העשורים האחרונים. היא הפסיקה להיות תעשייה מסורתית, שהתמקדה בייצור ועברה למודלים עסקיים חדשים, שבה יש יותר משתתפים ושם ענקיות הטכנולוגיה משנות את כללי המשחק. השינוי הזה גם שיבש ושינה את הציפיות שהציבו ליצרנים וספקים בכל שרשרת האספקה.

עמידה בציפיות הללו ועמידה בהבטחות בכל קשת התכונות המפורטות לאורך מאמר זה מתורגמת לרמות גבוהות של שביעות רצון מצד לקוחות כמוך. שירות לקוחות ישיר ויחסים מאדם לאדם חשובים גם כן, אבל שביעות הרצון הכללית שאתה יכול לצפות זולגת מכל הממדים האחרים שדרכנו אותך. אם אתה יכול למצוא ספק שמתייחס לפרויקט שלך כבעל עדיפות גדולה עבורו כמו עבורך, אתה יודע שפגעת במטרה. ספקים בעלי אישור IATF מיוחדים בהקשר הזה, וזו הסיבה שכל כך הרבה חברות ממוקדות רכב מחפשות את זה, וזה בגלל שזהו KPI מדוד עבורם. מרכזי שירות תואמי IATF 16949 הוכיחו שאכפת להם מאוד מהלקוחות שלהם בשוק הרכב והם מסוגלים לספק רמה גבוהה של שביעות רצון לקוחות, תוך הקפדה על עמידה בדרישות הספציפיות ללקוח.

9) שיעורי גרוטאות נמוכים

ספקי סליל חריצים עם שיעורי גרוטאות גבוהים הם משהו אחר שצריך לחקור כיצרן רכב. גרוטאות מוגבהות יכולות לגרום לכך שמרכז השירות לא רוכש ביעילות את סלילי האב הנכונים, או שאין להם ייצור יעיל.

כל אחד מהדברים הללו עלול לגרום לכך שתמחור סופי גבוה יותר יועבר ללקוח (זה אתה) בגלל חוסר היכולת של הספק למזער ולנהל ביעילות את תעריפי הגרוטאות.

אחוז גרוטאות נמוך חשוב בבחירת ספק חומרי גלם מאלומיניום או נירוסטה מכיוון שהוא סימן טוב לייעול המשאבים של הפעולה.

10) יציבות פיננסית

רבים מאיתנו שהיו בעולם הייצור במשך זמן מה חוו זאת. היום המפחיד שספק מפתח מתקשר אליך כדי לומר לך שהם יוצאים מהעסק. זה שולח אותנו לטרוף, ויכול להוביל לכאוס בהתאם למצב הפיתוח והמגוון של הספקים שלנו. לאירוע הזה יכולה להיות השפעה גדולה על ניהול החומרים והייצור שלנו בהתאם למידת הסתמכות על הספק הזה עבור המוצרים שלו.

לכן זה כל כך חשוב להבטיח שכל ספק שאתה עובד איתו עבור פס האלומיניום שלך בצורת סליל או פס נירוסטה, ובאמת כל חומר או חלק מפתח לייצור שלך, יהיו יציבים כלכלית. העסק שלך צריך שהחברות המרכיבות את בסיס האספקה שלו יהיו יציבות מבחינה פיננסית, ולהימנע מכל מה שיהווה סיכון פוטנציאלי לשרשרת האספקה שלך בטווח הקצר או הארוך. הפעילות שלך דורשת שותפים שישלמו את החשבונות שלהם בזמן, שבהם אתה יכול לשים את מבטך. אחרי הכל, יציבות פיננסית משקפת את רמת האחריות, האמינות, הארגון והעדיפויות של העסק הכולל.

שוב, קניית סליל היא רכישה שלעולם אל תתייחס אליה בקלות ראש. עבור רבים מכם, היכולת שלכם להגיע בהצלחה ל-KPI של החברה שלכם בעת רכישת פלדה ואלומיניום ממפעלי התכה, מרכזי שירות או מגלגלים מחדש מדויקים תלויה במגוון גורמים.

באמצעות החטיבה שלנו במקסיקו, Be-Cu, אנו מספקים את רצועת האלומיניום והנירוסטה המדויקת ביותר באיכות הגבוהה ביותר ליצרני רכב ברחבי צפון, מרכז ודרום אמריקה. העסק שלנו הוא IATF 16949 כמו גם מוסמך ISO 9001:2015 ומחויב לספק חוויה ומוצר מהטובים מסוגו ללקוחות הרכב ללא קשר למקום שבו הם עשויים להיות בתוך שרשרת האספקה. בין אם אתה יצרן OEM או יצרן חוזה, אם אתה מייצר חלקים לרכבי ICE, או הדור הבא של EV & FCV, אנחנו כאן בשבילך. צוות המומחים שלנו ראה הכל. Be-Cu ויכולות המתכות המובילות בתעשייה שלהם, אנחנו יכולים לעזור לפתור את האתגרים החומריים שלך של המחר, היום.

נשמח לשמוע על החלקים שאתה מייצר בחנות לייצור הרכב שלך. תקשורת מהנדס למהנדס היא המפתח לשותפות מוצלחת בעסקי המתכת. אם אתה צריך נירוסטה או אלומיניום או מתכות מיוחדות אחרות, צור איתנו קשר ודבר עם אחד ממומחי המתכת שלנו עוד היום!


אם אין הנחיות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. נא לציין את המקור להדפסה מחדש: parts-maker.com, תודה!

יצירת אב טיפוס

מה Be-Cu עושה?


BE-CU מחויבת לספק אבות טיפוס מהיר ואיכותי ושירות ייצור נפח, כולל: עיבוד שבבי , חיתוך לייזר , הדפסה תלת מימדית , יציקת מתכת (יציקת מתכת/יציקת השקעה/יציקת חול), כלים מהירים והזרקה, ייצור מתכת , פלסטיק ו שחול אלומיניום. Be-cu וספק שיתופי מספקים פתרונות ייצור באיכות גבוהה שיכולים לסיים את העיצוב שלך תוך שעות ספורות. זה נותן לך את ההזדמנות לבדוק את המוצר שלך בקפדנות ולבצע את כל השינויים הדרושים כדי לשכלל את העיצוב שלך לפני שהוא נכנס לייצור בקנה מידה מלא.


יצירת אב טיפוס
Logo
Enable registration in settings - general