היתרונות של חוט מעוצב לייצור חלקים חתומים

תהליך ההטבעה, המכונה גם לחיצה, כולל בדרך כלל ריצה מתמשכת של מתכת שטוחה בצורת סליל דרך כלי ותבנית. הפלט של תהליך זה מביא למוצר מוטבע המיוצר לפי המפרט הדרוש לחלק. במקרים מסוימים, יצרנים ישתמשו גם בריקים לייצור שלהם, המשמשים גם להטבעה פרטנית.

מכבש הטבעה מיועד במיוחד להטבעת חלקי מתכת מתוך חומר גלם, ועם הפעלת חומר, כלי ותבנית ייצור את המתכת לצורה מוגדרת. ניתן להשתמש במספר סוגים של טכניקות הטבעה להשגת מוצר סופי, כולל ניקוב, הרס, כיפוף, טבעה ועוד. כל אחד מהתהליכים הללו יכול להיות יעיל בהגעה לצורה הרצויה, עם זאת, ישנם משתני עלות שונים המעורבים בכל אחד מהם.

איך חוט מעוצב יכול להועיל לחותמות?

התחלה עם מוצר חוט בצורת יכול להשלים את תהליך ההחתמה על ידי גלגול מראש של תכונות לחומר שאחרת לא ניתן להטביע בו. זהו יתרון עצום לבולים שכן שימוש בפרופיל מעוצב מראש יאפשר לחותמת להתחיל עם כמעט צורה נטו, עשויה להחליף כמה שלבי הטבעה או יצירת צורה ראשונית. ביטול השלבים הללו עשוי להגדיל את תפוקת הייצור הכוללת על ידי הפחתת זמן העיבוד, עלויות הכלים וגרוטאות.

החשיבות של הפחתת גרוטאות

כיום, הרבה יותר יצרנים מתמקדים בהפחתת גרוטאות מייצור. זה מועיל לאיכות הסביבה ולשורה התחתונה של היצרן, ובמקביל נותן ללקוחות הזדמנות לראות הפחתה בעלויות ובזמן אספקה מה שהופך את היצרן לתחרותי יותר. מכיוון שתהליכי הטבעה רבים הם תהליכים מתקדמים ורב-שלביים, בדרך כלל מייצרים פחות גרוטאות כאשר מתחילים עם מוצר חוט מעוצב. בדרך כלל, שימוש במוצר חוט מעוצב יכול לספק סובלנות הדוקה יותר על האלטרנטיבה, מה שעשוי לסייע בביטול שלבים או שלבים מסוימים בתהליך ההטבעה שאחרת עשויים להיות נחוצים בעת שימוש בחומר שטוח רגיל. זה אפשרי באמצעות היכולות של Be-Cu לעצב מראש חומר.

ב-Be-Cu.COM, אנו מייצרים חומר מעוצב המיוצר בפרופיל הסופי שלו על ידי גלגול תיל עגול שטוח ולאחר מכן עיצוב החומר על ידי משיכה או דחיפת החומר דרך גלילי פלדה. כדי להתחיל, אנחנו לוקחים חוט עגול שמתקדם בתהליך עיצוב החוט, שם הוא נמשך למטה למה שאנחנו צריכים כגודל ההתחלתי שלנו. תהליך השרטוט מאריך את החוט ומשאיר אחוז נמוך במיוחד של שאריות מוצר כפסולת. לאחר מכן משתמשים בחוט זה כדי להתחיל בתהליך הגלגול והעיצוב שלנו. למרבה המזל, רמות הגרוטאות הכוללות נשארות נמוכות, וחיסכון זה חיוני מכיוון שהוא עוזר לספק ללקוחותינו את התמחור התחרותי ביותר שאנו יכולים להציע.

על ידי שילוב התהליך הזה עם מה שמוצר מעוצב או בעל פרופיל יכול להציע, החותמת מקבלת חומר גלם שממצב אותם בצורה תחרותית מאוד ברגע שהם מתחילים לנהל את עבודתם. אותה הטבה ניתנת ללקוחותינו. כאשר הוא פוגע ברצפת החנות שלהם, הצורה שהיא קרובה לרשת מאפשרת להם להימנע מהגרוטות שאחרת היו מיוצרות על ידי ביצוע הפעולות כדי להשיג את הצורה הדרושה להם כדי להתחיל בייצור. זה יכול להיות יתרון להפליא מנקודת מבט של מניעת גרוטאות, אבל יש לו גם יתרונות במהירות הייצור.

כיצד חוט פרופיל מעוצב ממזער עיבוד עיבוד יקר

הכל על מקסום התשואה והפחתת גרוטאות. על ידי גלגול החומר לצורה במקום הסרת חומר, Ulbrich יכול לנצל את מלוא חומר החוט המתכתי. בעת עיבוד של מוצרי מתכת, בסופו של דבר הולך לאיבוד חומר רב בתהליך. בניגוד לעיבוד שבבי, כאשר מעצבים תיל לפרופיל מסוים, התהליך הוא בעצם "סחיטה" (והארכת) של החומר דרך קבוצה של גלילי פלדה. כמות החומר שאיתו התחלת נשמרת. מכיוון שסלילים יכולים לשקול פוטנציאל של אלף פאונד, האפשרות לחסל אינספור שעות של זמן עיבוד עקב תוצאה כמעט בצורת נטו היא אמיתית מאוד.

יתרון נוסף שמציגה היכולת לעצב תיל מראש הוא בהפחתת עלויות עקב ההוצאות הגבוהות שעלולות להיות של כלי עבודה/מתקים. לעתים קרובות למדי, כלי עבודה הם החלק היקר ביותר בתהליך ההחתמה, מחוץ לעלות הראשונית של העיתונות. יש לרכוש את הקוביות, ואם יש להן היבט מותאם אישית, הזמן שלוקח לייצורן מתורגם ליותר עלויות. נניח שמוצר מעוצב עשוי להעניק ליצרן את ההזדמנות לבטל את הצורך בקניית כלי עבודה, תוך הפחתת מספר השינויים הפוטנציאליים שיש לבצע. במקרה זה, יש יתרון נוסף להפחתת עלויות.

דוגמה טובה אחת למה Be-Cu יכולה לספק כוללת מוצרי להבים עבור יישומים ספציפיים. לדוגמה, לקוח שמשתמש בתחילה במוצר רצועה שטוחה היה צריך להוסיף עיבוד כדי לחתוך את הקצוות. לעומת זאת, Be-Cu הצליחה לספק להם פרופיל מעוצב, המאפשר להם לבטל את פעולות הקצוות הנוספות. זה היה ברכה לכל פעולת הייצור שלהם שכן זה חסך להם המון זמן וכסף. המשך לקרוא מאמר אחר זה כדי ללמוד על היתרונות האחרים של שימוש במוצר חוט ביחס לרצועה.

שלבים קריטיים למוצרים איכותיים שפותחו ב-USW

ב-Be-Cu, אנו מנתחים כל הזמן את הפעולות וההצעות שלנו במסע בלתי נגמר לייעל את מה שאנו עושים ולחדש. אנו מונעי נתונים בצורה יוצאת דופן ולומדים ומחזרים ללא הרף על הדברים שאנו עושים ועל המוצרים שאנו מוכרים.

בצד הלקוח, פיתוח תהליך שיספק ללקוח חומר גלם בעל ערך מוסף מתחיל בבירור וחקירה ראשונית. בעבודה משותפת עם צוות המומחים שלנו, Be-Cu Shaped Wire לוקחת לעתים קרובות מושגים המסופקים על ידי הלקוחות שלנו ועובדת איתם בצורה מאוד שיתופית כדי להגיע לתוצאה שתספק חיסכון בעלויות.

שיחות טכניות נפוצות מאוד שכן בסופו של דבר אנחנו רוצים לספק פרופיל פונקציונלי שחוסך עלויות ללקוחות שלנו. שיחות אלו מקיפות את הקביעה של סגסוגות, תכונות חומר, סובלנות וצרכים אישיים. אנו מקפידים במיוחד לבדוק כל מפרט עם הלקוחות שלנו ועם צוותי ההנדסה והמטלורגיה הטובים מסוגנו כדי להבטיח איכות ותאימות.

בהסכמה ניתן שרטוט טכני לאישור על מנת לוודא שהוא עונה על צרכי הלקוח שלנו. יש לנו גם צוות של מנהלי מוצר זמין בכל עת לאורך תהליך הפיתוח לתמיכה מסחרית נוספת. לאחר שהבטחנו כי אנו מיושרים עם לקוחותינו לגבי הרעיון והצרכים החומריים, נפיק את הפרופיל הסופי.

התפקיד של Be-Cu בשיפור תהליכים

מצוינות מתכתית וטכנית נמצאת בראש סדר העדיפויות ב-Be-Cu. היצע המוצרים הרחב שלנו וקו האספקה החזק שלנו מאפשרים לנו למנף מבחר רחב של סגסוגות במפעלי גלגול התיל שלנו, מה שמקדם את יכולות האב-טיפוס המהיר שלנו ויכולות פרופיל תיל מותאם אישית לפיתוח חוט מעולה עבור לקוחות, בין אם הם דורשים חתך סטנדרטי או מותאם אישית.

USW יכולה לספק חומר שעשוי להציע לחותמת את ההזדמנות לבטל את הצורך בצעדי כלי עבודה על ידי התקרבות החומר לתוצאה הסופית של החלק המוטבע. שיפורים הן בזמן התהליך והן בהפחתת העלויות נראים כאשר כמות זמן ההתקנה עקב מספר שינויי הכלים מצטמצמת. בנוסף, אנו יכולים להוסיף לפרופיל תכונות שלא ניתן להשיג במהלך תהליך ההחתמה. חלק מהתכונות הללו עשויות לכלול חלקים מעוגלים, קצוות להבים או דרישות מידות ייחודיות. אחת היכולות החזקות ביותר שלנו היא היכולת שלנו לשתף פעולה עם לקוחותינו על מנת להבין את פעולותיהם וצרכי החומר שלהם במלואם, מה שמאפשר לנו לשתף פעולה בעיצוב פרופיל חומר החוט כדי לענות על צרכיהם ולייעל את תהליכי הייצור שלהם. התחלה בצורת "רשת קרובה" עשויה לאפשר לחותמים להסיר פעולות לחיצה מוקדמות הנחוצות כאשר מתחילים עם ריק שטוח. הפחתת מספר פעולות ההחתמה עשויה להפחית את זמן העיבוד, עלויות הכלים וגרוטאות.

Be-Cu עובד עם פלדות אל חלד מסדרות 300 ו-400, טיטניום וסגסוגות ניקל מתקדמות בטמפרטורה גבוהה כגון Inconel ו-Monel. בסך הכל, Be-Cu עבדה עם יותר מ-165 סגסוגות לאורך השנים. כל כלי העבודה מיוצרים בהתאמה אישית בבית על ידי מרכז כלי העבודה המתקדם שלנו בניו אינגלנד. חלק מהפרופילים הבסיסיים שאנו מספקים כוללים חצאי עיגולים עם רדיוסים פינתיים מיוחדים, דפנות מעוגלות, שטוחים בעלי להבים או קצוות גילוח, חוטי טריז ופרופילי קאם, ועוד מוצרים רבים אחרים של פרופילים מותאמים אישית. בהתאם למורכבות הפרופיל, צורות מסופקות ברשת או כמעט-נטו המתאימות להטבעה, טבעה, גיבוש או עיבוד שבבי. המשך ללמוד כיצד Be-Cu מספקת את החומר בעל הערך הגבוה ביותר על ידי מתן מינימום זמן השבתה ושונות חלקים, מה שמאפשר ללקוחותינו לייצר מוצרים באיכות גבוהה יותר בעלות כוללת נמוכה יותר על ידי הורדת סגסוגות המתכת שלנו עבור הטבעה וייצור חלקים משורטטים עמוקים, ולאחר מכן צור איתנו קשר כדי לדון בצרכי ההחתמה שלך!


אם אין הנחיות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. נא לציין את המקור להדפסה מחדש: parts-maker.com, תודה!

יצירת אב טיפוס

מה Be-Cu עושה?


BE-CU מחויבת לספק אבות טיפוס מהיר ואיכותי ושירות ייצור נפח, כולל: עיבוד שבבי , חיתוך לייזר , הדפסה תלת מימדית , יציקת מתכת (יציקת מתכת/יציקת השקעה/יציקת חול), כלים מהירים והזרקה, ייצור מתכת , פלסטיק ו שחול אלומיניום. Be-cu וספק שיתופי מספקים פתרונות ייצור באיכות גבוהה שיכולים לסיים את העיצוב שלך תוך שעות ספורות. זה נותן לך את ההזדמנות לבדוק את המוצר שלך בקפדנות ולבצע את כל השינויים הדרושים כדי לשכלל את העיצוב שלך לפני שהוא נכנס לייצור בקנה מידה מלא.


יצירת אב טיפוס
Logo
Enable registration in settings - general