עיבוד שבבי CNC: היתרונות של עיבוד שבבי CNC למוצרים וחלקים מהתעשייה הרפואית

עיבוד CNC, על צורותיו הרבות, הוא אחד התהליכים המגוונים ביותר מבין כל תהליכי הייצור הקונבנציונליים. הרבגוניות של עיבוד שבבי cnc משתרעת על סוגי החלקים שניתן לייצר, החומר ממנו הם עשויים והנפחים המיוצרים.

באמצעות כרסום וחריטה CNC קונבנציונליים, ניתן לייצר חלקים למוצרים רפואיים במהירות ובזול ובכמויות בלתי מוגבלות. יתרונות אלו מגיעים מבלי להפחית את הדיוק או הדיוק של כל רכיב המיוצר. בואו נסתכל מקרוב על 7 היתרונות המובילים של שימוש בעיבוד שבבי CNC לייצור מוצרים רפואיים ומדוע כדאי לכם לשקול זאת בפרויקט פיתוח המוצר הבא שלכם.

באמצעות כרסום וחריטה CNC קונבנציונליים, ניתן לייצר חלקים למוצרים רפואיים במהירות ובזול ובכמויות בלתי מוגבלות. בואו נסתכל מקרוב על 7 היתרונות המובילים של שימוש בעיבוד שבבי CNC לייצור מוצרים רפואיים ומדוע כדאי לכם לשקול זאת בפרויקט פיתוח המוצר הבא שלכם.

1. עיבוד CNC אינו דורש כלים קבועים

ייצור ועיבוד של כלי תבנית ייעודי, כזה שישמש לייצור הזרקת פלסטיק, יכול לקחת 3 עד 4 שבועות נוספים של זמן ייצור. זה כולל לא רק ייצור התבנית אלא גם אישור דגימות וייעול פרמטרי היציקה. זמן ייצור נוסף ועלות פיתוח הם סבירים לחלוטין עבור הזמנות גדולות יותר. אבל עבור ריצות ייצור קטנות או אפילו עבור חלקים חד-פעמיים בודדים, קשה לנצח את עיבוד ה-CNC עבור אחזור מהיר והשקעה מינימלית. בתעשיית הרפואה חלקים לרוב צריכים להיעשות במהירות ובכמויות קטנות. עיבוד CNC מאפשר לייצר חלקים ללא צורך בכלים מיוחדים שעשויים להגדיל את זמן הייצור. גם ללא כלים מכונות CNC מציעות איכות ודיוק מעולים.

2. אין הגבלות נפח עבור מכשירים רפואיים

לאחר יצירת קובץ CAD דיגיטלי, ניתן להפיק תוכנית חיתוך מהקובץ הזה במהירות רבה. לאחר מכן ניתן להשתמש בתוכנית קידוד זו כדי ליצור חלק בודד או כל חלק מרובים עם הדיוק והדיוק הגבוהים ביותר בלחיצת כפתור. זהו יתרון גדול בעת ייצור חלקים מותאמים אישית חד-פעמיים או חד-פעמיים, מה שקורה לרוב עבור מכשירים רפואיים מיוחדים, מכשירים, ציוד, תותבות ומוצרים רפואיים או כירורגיים אחרים. תהליכים אחרים דורשים נפחי הזמנה מינימליים על מנת להבטיח את חומרי הגלם הדרושים, מה שעלול להפוך פרויקטים מסוימים לבלתי אפשריים. עם עיבוד CNC אין צורך במינימום הזמנה.

3. עיבוד CNC עובד עם חומרים רבים

המשמעות היא שלמעט חריגים בודדים, מכונות CNC סטנדרטיות מסוגלות לעבוד עם החומרים הנוקשים הנפוצים ביותר המשמשים למכשירים רפואיים או כירורגיים, כלים וחלקים לשימוש קצה. חומרים אלה כוללים פלדה אל חלד ופלדה עדינה, אלומיניום, טיטניום ופלסטיק ברמה הנדסית כמו PEEK.

4. עיבוד CNC מייצר חלקים ורכיבים במהירות

בהתאם למורכבות החלק הרפואי, המעבר מקובץ CAD דיגיטלי למוצר מוגמר עשוי לקחת רק מספר שעות עם עיבוד CNC. בתעשייה הרפואית, לעיתים קרובות יש מצבי חירום רפואיים שבהם קשה או בלתי אפשרי לחזות מראש את סוגי החלקים או הרכיבים הרפואיים שעשויים להיות נחוצים בהתראה של רגע. זה הוכח לאחרונה בבירור על ידי הצורך הפתאומי בציוד מגן אישי שנגרם כתוצאה מההתפשטות המהירה והבלתי צפויה של נגיף הקורונה החדש. במצבי חירום רפואיים אלו, ניתן להשתמש בעיבוד שבבי CNC על מנת לספק חלקים איכותיים תוך פרק זמן קצר.

5. מכונות CNC יכולות להיות ניידות ומקומיות

מכונות CNC תעשייתיות גדולות תופסות הרבה שטח רצפה במפעל כאשר הייצור מרוכז מאוד, ולעיתים יש סיבות טובות מאוד לעשות זאת.

אבל יש גם מכונות CNC ניידות קטנות שיכולות להתאים לשולחן העבודה. מכונות CNC כאלה עשויות להיות מעט מוגבלות בקיבולת, אך הן מסוגלות יותר מלהפיק ולעבד חלקים פשוטים אך מדויקים, מכשירים, מתקנים, ג'יג'ים ורכיבים רפואיים או כירורגיים אחרים הדרושים. מכשירים אלו מונעים את הצורך בחיפוש אחר מתקן הייצור הקרוב ומספקים ערך עצום בתעשייה הרפואית. גודלם הקטן ודרישות ההספק הצנועות שלהם לייצור הם אידיאליים למקרי חירום רפואיים או לקהילות כפריות מבודדות שאולי אין להן גישה לבתי חולים בשירות מלא.

6. לחלקים בעיבוד CNC יש סובלנות הדוקה

מכשירים רפואיים מתוחכמים רבים דורשים סובלנות הדוקה מאוד. קל להשיג זאת במכונות CNC איכותיות. גימורי פני השטח דורשים בדרך כלל מעט מאוד עיבוד לאחר. זה שוב חוסך זמן וכסף, אבל זה לא הנושא הקריטי. הנקודה החשובה לגבי מכשור רפואי, מוצרים וציוד נלווה היא שהם חייבים להיות מתאימים למטרה וכל חריגה במפרטים עלולה לגרום לאסון בתחום הרפואי. הדיוק והדיוק של עיבוד דיגיטלי מפחיתים סיכון זה למינימום ומייצרים חלקים איכותיים.

7. קבצי CAD דיגיטליים הם ניידים וגמישים

ייצור ועיבוד דיגיטלי מאפשרים למעצבי מוצר, מומחים רפואיים ואנשי מקצוע בתחום הייצור להעביר תוכניות דיגיטליות ממקום למקום במהירות ובקלות. טכנולוגיה זו משפרת מאוד את היכולת של עיבוד שבבי CNC ליצור מכשירים רפואיים מיוחדים ופתרונות ציוד איכותיים היכן ומתי שהם נחוצים ביותר ללא קשר למיקום הגיאוגרפי. רכיב זה של עיבוד CNC הוא בעל ערך רב, במיוחד במצבים רפואיים שבהם הזמן הוא חיוני.

רוצים לדעת עוד על שירותי העיבוד והייצור שלנו למוצרי התעשייה הרפואית?

Be-Cu תואם באופן מלא עם אישורי ISO רבים, כולל ISO 13485. אנו נשארים מעודכנים בהתקדמות העיבוד העדכנית ביותר ונמצאים כאן כדי לספק לך את השירותים האיכותיים ביותר. אנשי המקצוע שלנו בתחום הייצור נמצאים כאן כדי להציע עיצוב שלם לסקירת ייצור כאשר אתה יוצר איתנו קשר לקבלת הצעת מחיר חינם על מכשור רפואי או פרויקטים קריטיים אחרים שלך.


אם אין הנחיות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. נא לציין את המקור להדפסה מחדש: parts-maker.com, תודה!

יצירת אב טיפוס

מה Be-Cu עושה?


BE-CU מחויבת לספק אבות טיפוס מהיר ואיכותי ושירות ייצור נפח, כולל: עיבוד שבבי , חיתוך לייזר , הדפסה תלת מימדית , יציקת מתכת (יציקת מתכת/יציקת השקעה/יציקת חול), כלים מהירים והזרקה, ייצור מתכת , פלסטיק ו שחול אלומיניום. Be-cu וספק שיתופי מספקים פתרונות ייצור באיכות גבוהה שיכולים לסיים את העיצוב שלך תוך שעות ספורות. זה נותן לך את ההזדמנות לבדוק את המוצר שלך בקפדנות ולבצע את כל השינויים הדרושים כדי לשכלל את העיצוב שלך לפני שהוא נכנס לייצור בקנה מידה מלא.


יצירת אב טיפוס
Logo
Enable registration in settings - general