3 דרישות לאגף תהליכי עיבוד CNC

בתהליכי עיבוד CNC, ניתן לחלק אותו למספר חלקים, אותם יש לשלוט בגמישות קפדנית בהתבסס על המבנה ויכולת הייצור של החלקים, מספר החלקים תכולת עיבוד ה-CNC, הפונקציות של כלי מכונות מרכז עיבוד CNC, מספר התקנות, וארגון הייצור של היחידה. כמו כן, מומלץ לקחת את העיקרון של ריכוז התהליך או את עקרון פיזור התהליך, שחייב להתבסס על המצב בפועל, בעוד שיש לשאוף להיות סביר. התהליכים המחולקים צריכים להיות במצב מושלם להתבצע לפי השיטות הבאות:

שיטת מיון מרכזית בכלי


בתהליך עיבוד CNC ישנם סוגים רבים של שיטות לעיבוד חלקים. שיטת המיון המרכזי בכלי מחלקת את התהליך לפי הכלי בו נעשה שימוש, תוך שימוש באותו הכלי לעיבוד כל החלקים שניתן להשלים על החלק. על מנת לצמצם את זמן החלפת הכלים, זמן הסרק, הדחיסה ולהפחית שגיאות מיקום מיותרות, ניתן לעבד חלקים לפי ריכוז שיטת הכלי, כלומר בהידוק אחד, להשתמש בכלי אחד כדי לעבד את כל החלקים ככל האפשר, וכן לאחר מכן החליפו סכין נוספת כדי לעבד את החלקים האחרים. זה יכול להפחית את מספר החלפות הכלים במהלך עיבוד פלסטי, להפחית את זמן השבתה, להפחית שגיאות מיקום מיותרות.

עבדו את החלקים לפי סדר


המבנה והצורה של כל חלק שונים, וגם הדרישות הטכניות של כל משטח שונות. לכן, שיטות המיקום שונות במהלך העיבוד, כך שניתן לחלק את התהליך לפי שיטות המיקום השונות.

לכל חלק יש מבנה וצורה שונים, ולכל משטח דרישה טכנית שונה. אז שיטות המיקום בתהליך העיבוד שונות, כך שניתן לחלק את התהליך על בסיס שיטות מיקום שונות.

לעיבוד חלקים נוספים עם הרבה תוכן עיבוד, בהתאם למאפיינים המבניים שלו, כגון צורה פנימית, צורה, משטח או מישור, יעובדו חלקים למספר חלקים. בדרך כלל, המטוס ומשטח המיקום מעובדים תחילה, ולאחר מכן החור מעובד; צורות גיאומטריות פשוטות מעובדות תחילה, ואז צורות גיאומטריות מורכבות מעובדות; תחילה עבדו את החלקים ברמת דיוק נמוכה יותר, ולאחר מכן עבדו את החלקים בדרישות דיוק גבוהות יותר.

3 דרישות לאגף תהליכי עיבוד CNC

אחסן את החיספוס והגימור בסדר


על פי דיוק העיבוד, הקשיחות, העיוות וגורמים אחרים של חלקים, ניתן לחלק את התהליך על פי עקרון ההפרדה הגסה והעדינה, כלומר, תחילה מחוספס ולאחר מכן עדין. בשלב זה יכול להשתמש במכונות שונות או בכלי מכונות שונים לעיבוד; עבור חלקים שקל לעיוות בעיבוד CNC, יש לתקן אותם מכיוון שהם עלולים להיות מעוותים לאחר עיבוד גס. לכן, באופן כללי, יש להפריד בין כל העבודות הגסות והגמורות.

יצרן עיבוד שבבי CNC הטוב ביותר בסין


BE-CU היא אחת מיצרניות ה-CNC המקצועיות ביותר בסין, אשר מתמקדת בעיבוד שבבי CNC במשך עשרות שנים, והתחרותיות המרכזית של החברה מגיעה גם מהצוות הטכני המקצועי והבוגר שלנו, ציוד דיוק גבוה ושירות לקוחות איכותי. אם אתם מחפשים שירות CNC איכותי, אל תהססו לפנות אלינו.


אם אין הנחיות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. נא לציין את המקור להדפסה מחדש: parts-maker.com, תודה!

יצירת אב טיפוס

מה Be-Cu עושה?


BE-CU מחויבת לספק אבות טיפוס מהיר ואיכותי ושירות ייצור נפח, כולל: עיבוד שבבי , חיתוך לייזר , הדפסה תלת מימדית , יציקת מתכת (יציקת מתכת/יציקת השקעה/יציקת חול), כלים מהירים והזרקה, ייצור מתכת , פלסטיק ו שחול אלומיניום. Be-cu וספק שיתופי מספקים פתרונות ייצור באיכות גבוהה שיכולים לסיים את העיצוב שלך תוך שעות ספורות. זה נותן לך את ההזדמנות לבדוק את המוצר שלך בקפדנות ולבצע את כל השינויים הדרושים כדי לשכלל את העיצוב שלך לפני שהוא נכנס לייצור בקנה מידה מלא.


יצירת אב טיפוס
Logo
Enable registration in settings - general