מגלגלים מחדש עונים על צרכים הולכים וגדלים של חותמות מתכת

פס מתכת לחלקים מוטבעים מסופק בדרך כלל על ידי מרכזי שירות שקונים את החומר ממפעלים גדולים ומשסעים אותו לרוחב עבור הלקוחות שלהם. לפחות, זו התפיסה הרווחת. אבל יש רובד נוסף ברשת האספקה, שלעתים קרובות אינו מזוהה.

אלו הם הרולים המדויקים שיוצרים את המאפיינים המימדיים והמתכתיים שהם מעבר ליכולות הציוד ולטווח הגדלים הצר הנישאים על ידי רוב מרכזי השירות. חשיבותם של ה-Rerollers גוברת מדי שנה כאשר חברות מחפשות דרכים להגדיל את הייצור, לשפר את יעילות העלות ובמקביל לייצר רמת איכות גבוהה יותר עבור הלקוחות שלהן.

רולים קיימים בכל תעשיית המתכת, אך בשוק הנירוסטה, ניקל וסגסוגות הקובלט הם מקבלים חשיבות רבה יותר מכיוון שמתכות במחיר גבוה יותר צפויות לעמוד במפרטים מחמירים יותר. שינויים זעירים במטלורגיה או בגימור פני השטח יכולים להיות גורם מפתח בביצועים של חלקים מוטבעים רבים.

כמה שירותים טיפוסיים המבוצעים על ידי מפעלי גלגול חוזרים כוללים: גלגול למידות מדויקות, הגדלת יכולת הצורה, התאמת גודל גרגר, שליטה בקפיצה חזרה, התאמת מזג, שיפור גימור פני השטח ופתרון בעיות של לקוחות.

מתגלגל למד מדויק

רצועות ותיל מפלדת אל חלד, כמו גם סגסוגות על בסיס ניקל וקובלט בצורות שונות זמינים מיצרנים משולבים ומותאמים לסובלנות טחינה סטנדרטית. מגלגלים מחדש לרוב מחזיקים במלאי כמויות גדולות של חומרים אלה. ב- Ulbrich, אנו עובדים עם למעלה מ-165 סגסוגות שונות בסך הכל. שותפי טחנה אלה מספקים מתכות המוכנות להטבעה על ידי גלגול לסובלנות עובי קרובה מאוד, התאמה אישית של המאפיינים המכניים ומתן גימור פני השטח הרצוי.

Ulbrich מפעילה מפעלי גלגול מרובים בגדלים שונים על פני טביעת הרגל הגלובלית שלנו כדי להתמודד עם דרישות החומר השונות הרבות שהם צפויים לעמוד בהם. ציוד זה מאפשר לחברה לייצר באופן עקבי רצועות באיכות גבוהה עד לסובלנות המדידה ההדוקה ביותר ולשמור על רמת עובי מדויקת ואחידה לאורך כל הסליל.

אם הגלגול דורש מספר מעברים, מרכיב של התקשות עבודה הופך לגורם. ניתן להסיר זאת על ידי עיבוד החומר באמצעות מחזור חישול על מנת להחזירו לרמת הצורה הרצויה. באולבריך משתמשים בשבעה תנורי חישול בהירים באטמוספירה מבוקרת כדי לעמוד בהתאמות מתכות אלו.

בנוסף ליכולות הגלגול המדויק שלנו, Ulbrich מפעילה מספר מרכזי שירות ברחבי צפון אמריקה המספקים שירותי ניהול שרשרת אספקה ללקוחות הזקוקים לכך. ללא קשר לצרכים החומריים או האתגרים שלך, Ulbrich כאן כדי לשרת את לקוחות הייצור המדהימים שלנו. אם תרצה ללמוד עוד, התקשר אלינו או לחץ כאן כדי ליצור קשר עם מומחה עוד היום!

מתן יכולת צורה

באופן טבעי, חותמים רוצים חומר קל לצורה קרה עבור פעולות הייצור שלהם. עם זאת, יכולת הצורה קשורה ביחס הפוך למה שמשתמשים עשויים לרצות כאשר הם מציינים את הסגסוגות המיוחדות יותר – חוזק וקשיות יותר. דוגמה אחת היא קפיצים עמידים בפני קורוזיה.

ביצוע פשרה יעילה בין חוזק, קשיות ויכולת צורה היא אחד השירותים העיקריים הניתנים על ידי הצוותים המתכותיים במקור ה-reroll. עם שיתוף פעולה הדוק מהנדס למהנדס עם המטלורגים המומחים שלנו, ניתן לעבד סגסוגות כך שניתן יהיה לשרטט אותן, ליצור אותן, להרחיק אותן ואפילו לשאוב אותן לעומק, באותה יעילות כמו מתכות אחרות. חשוב לקחת בחשבון את הכלי או המכונה המשמשים עם הטבעת מתכת ורולר חוזר יכול לעזור לוודא שהחומר המתאים נבחר ליצרן ספציפי.

Springback
דאגה מרכזית נוספת של חותמות היא קפיצה חזרה. ניתן לשלוט במאפיין זה גם על ידי חישול החומר בנקודות ספציפיות ברצף הגלגול. עם זאת, קפיצה חוזרת היא פונקציה של הקשר בין מתיחה לחוזק התפוקה של המתכת וישתנה בין סגסוגות.

גודל גרגר
קנה המידה המתכתי שרוב החותמים משתמשים בהם כדי לאמוד את יכולת הצורה של מוצרי רצועה הוא גודל גרגירים. אם הגרגרים גסים מדי, או חסרים אחידות, דפנות של רכיבים שנמשכו עמוק עלולים להתחספס ולהראות עדות לקליפת תפוז. אם הגרגרים עדינים מדי, החלק עלול להיקרע במהלך היצירה.

כאשר גודל הגרגירים של המתכת אינו על היעד, מגלגלים מחדש יכולים להתאים אותו בציוד החישול שלהם. על ידי שליטה צמודה של טמפרטורת התנור ומהירות הקו של הרצועה העוברת דרכה, ניתן לספק טווח גודל גרגר מדויק כפי שנמדד על ידי ערך גודל גרגר המקובל בתעשייה המקובלת בתעשייה.

ערכי גודל הגרגרים נעים בין 0 ל-13, כאשר הקצה התחתון מצביע על גרגירים גסים יותר והקצה העליון גרגר עדין יותר. עבור רוב יישומי השרטוט העמוק בנירוסטה, 8 עד 9 בסולם ASTM הוא החלון המומלץ.

להבלטה, מתאים גודל גרגר עדין עוד יותר של 10 עד 11. הקשיות הגדולה יותר מבטיחה אגרוף טוב ונקי דרך החומר.

מזג
אם יכולת הצורה הייתה המטרה היחידה בייצור מוצרי רצועות, עמידה במפרט היה קל יחסית. אבל יש עוד גורמים שצריך לקחת בחשבון. אחד מהם הוא גלגול החומר למזג מסוים.

ניתן לציין סגסוגות נירוסטה, ניקל וקובלט בחישול (רך) או במזג גלגול קר. המזגים מוגדרים רבע קשה, חצי קשה, מלא קשה וקשה במיוחד מלא, בהתאם לדרישות החוזק. מזגנים אלה מיוצרים על ידי גלגול הפחתות באחוזים ספציפיים בעובי הרצועה.

עבור יישומי הטבעה, רוב החומר מסופק במצב חישול או רך. טמפרטורות של רבע קשה דורשות מאמץ משמעותי יותר כדי ליצור. טמפרטורות מעל רמה זו משמשות רק לעתים נדירות על ידי תעשיית ההטבעה, למעט הרס.

גימור פני השטח
סגסוגות על בסיס ניקל ועל בסיס קובלט ניתנות לגימור משטח על ידי חנויות לגימור רפלקטיבי בהיר, משטח מט הנושא חומר סיכה בצורה יעילה יותר או משטחים מיוחדים אחרים הדרושים לריתוך, הלחמה או הדבקה טובה.

ניתן לציין את הגימור כערך RMS (Root mean square), או כממוצע אריתמטי של חספוס פני השטח כפי שנמדד בפרופילומטר. רצוי שחותמים יצביעו על חספוס פני השטח בטווח של גימורים מקובלים.

ציון RMS מקסימום של 10 מיקרו אינץ' יביא לגימור רפלקטיבי בהיר נמוך כמו 4. ככל שהחספוס של פני השטח גדל, רולים חייבים לפעול בטווח רחב יותר. עבור RMS של 25 מיקרו אינץ', למשל, מעצב צריך לציין RMS של 20 עד 40 מיקרו אינץ'.

ניתן להקנות גימורים על פני השטח על ידי פני גלילי העבודה בבית הגלגול. גלילי קרביד מלוטשים במיוחד יוצרים גימור מחזיר אור מראה. גלילי פלדה מנופצים משמשים לגימורים מט של 20 עד 40 microinch RMS. RMS 60 microinch הוא משטח מחוספס בערך שניתן ליצור בתהליך.

Be-Cu מעבדת גם למעלה מ-70 סגסוגות נירוסטה, סגסוגת ניקל וסגסוגות קובלט בפורמט תיל מתכת. בייצור שלנו, לא רק שאנו מספקים מאפיינים מימדיים ומטלורגיים הדרושים ליצירת חלקים לפי מפרט, אלא שחטיבת החוטים המעוצבים שלנו יכולה גם לייצר פרופילים מיוחדים, בנוסף לעגולים (ליישומי סיכות), מרובעים, אבן מפתח ועוד מספר אחרים . המשך ללמוד כיצד Be-Cu Shaped Wire מספק את החומר בעל הערך הגבוה ביותר על ידי מתן מינימום זמן השבתה ושונות חלקים, מה שמאפשר ללקוחותינו לייצר מוצרים באיכות גבוהה יותר בעלות כוללת נמוכה יותר.

סיכום

עם כל הסגסוגות השונות בשוק עכשיו, זה יכול להיות קשה למצוא משהו שעונה על המפרט המדויק שלך, במיוחד אם יש לך יישום תעופה וחלל או רפואי מחמיר. מגוון הסגסוגות השונות מנירוסטה, על בסיס ניקל ועל בסיס קובלט המוצעים כעת על ידי המפעלים המשולבים, הנוכחות של מגלגלים מחדש כדי להתאים אותם כדי לעמוד במפרטים מחמירים וערוץ ההפצה היעיל מתעשיית מרכז השירותים מעניק לבולים שפע של אפשרויות בתחום עונה על דרישות הלקוחות שלהם. על ידי עבודה צמודה עם כל שלוש הרמות של הספקים, ניתן לחותמים להשתמש בהסדר שיווקי זה לפוטנציאל מירבי בשירות לקוחותיהם. ביסודו של דבר, רולים יכולים לעבוד עם חותמות מתכת כדי לוודא ששרשרת האספקה קיימת כדי לענות על הביקוש והדרישות שלהם.


אם אין הנחיות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. נא לציין את המקור להדפסה מחדש: parts-maker.com, תודה!

יצירת אב טיפוס

מה Be-Cu עושה?


BE-CU מחויבת לספק אבות טיפוס מהיר ואיכותי ושירות ייצור נפח, כולל: עיבוד שבבי , חיתוך לייזר , הדפסה תלת מימדית , יציקת מתכת (יציקת מתכת/יציקת השקעה/יציקת חול), כלים מהירים והזרקה, ייצור מתכת , פלסטיק ו שחול אלומיניום. Be-cu וספק שיתופי מספקים פתרונות ייצור באיכות גבוהה שיכולים לסיים את העיצוב שלך תוך שעות ספורות. זה נותן לך את ההזדמנות לבדוק את המוצר שלך בקפדנות ולבצע את כל השינויים הדרושים כדי לשכלל את העיצוב שלך לפני שהוא נכנס לייצור בקנה מידה מלא.


יצירת אב טיפוס
Logo
Enable registration in settings - general