סרט מול סליל פצע מתנדנד

בעת רכישת סליל רצועות מיוחד, הלקוחות חייבים להחליט אם הם רוצים שהחומר שלהם ייארז כסרט או כפצע מתנודד.

סליל חריץ סרט הוא השיטה המסורתית יותר ועונה על הצרכים של יצרנים רבים. עם זאת, סליל פצע מתנודד מציע יתרונות ברורים עבור חלק מהלקוחות ויש לשקול היטב.

למד את ההבדל בין סליל נדנוד וסליל סרט כדי להחליט מה הכי מתאים לצרכים שלך.

סליל פצע סרט

על סליל כרוך בסרט, הידוע גם בשם סליל חריץ פנקייק, רצועת מתכת בודדת מלופפת בשורה אחת כך שהקצוות יהיו סמוכים. זה יוצר סליל דק יותר יחסית.

הדרך הקלה ביותר לתאר סליל של סרט נפוץ היא שהוא נראה כמו גליל גדול של סרט אריזת מתנות סקוטי. סלילי סרט פצעים נקראים לעתים קרובות סלילי פנקייק בגלל האריזה השטוחה שלהם.

זוהי השיטה הנפוצה ביותר של מתפתל רצועת פלדה.

נדנוד סליל פצע

כדי ליצור סליל מתנדנד, או חוצה, מרותכים תחילה מספר סלילי פנקייק יחד.

לאחר שמתכת הרצועה עוברת את תהליך הקצוות, סליל החריץ נכרך על הצרור כך שכל עטיפה מתפתלת לצד העטיפה הקודמת. זה בדיוק כמו איך חוצים צינור גינה או חוט תפירה אופקית על פני סליל.

כאשר נעשה בצורה נכונה, הפיתול נראה כמו סליל תיל מוצק, מיושר בצורה מושלמת. רוחב הסליל המתנודד המוגמר מכונה הפנים. תנודה נעשית בדרך כלל ברוחב מוגמר של שני אינצ'ים או פחות.

עם סליל פצע מתנודד, מספר סלילי סרט הופכים לרצועה אחת ארוכה ורציפה (תחשוב עד פי 10 יותר מסליל פנקייק בודד). ריתוכים מסומנים כך שלקוחות יכולים לזהות אותם בקלות במהלך תהליכי הייצור שלהם.

תנודה, במיוחד לאחר הפעלת תהליך שולי, מבטיחה סליל נטול גלגלים ומפותל בחוזקה.

סיבות לשימוש בסליל פצע נדנוד לעומת סליל פצע סרט

סלילי סרט מסורתיים עשויים להיות השימושיים ביותר, אך הם אינם חפים מחסרונותיהם. בעיה נפוצה אחת היא כמות שטח הרצפה הדרושה לסליל פנקייק, וזה נכון במיוחד אם יש לך דרישות לנפח גדול.

עם סליל פצע מתנודד, יותר סליל חריץ יכול לתפוס את אותה כמות מקום שתפוסה על ידי סלילי פנקייק.

ישנם מספר יתרונות נוספים של סליל מתנודד. ראשית, מכיוון שתנודה יוצרת סליל מוגמר עם אורך ריצה של עד פי 10 יותר, זה יכול לחסוך זמן שהושקע בעבר בהחלפת סליל פנקייק – במיוחד אם אתה עובד עם כמויות גדולות.

האורך הכולל הרציף הארוך יותר הזה עבור כל פס מתכת יכול להגדיל באופן דרמטי את הפרודוקטיביות. למעשה, בעת שימוש בסלילים מתנודדים בפעולת הטבעה, ניתן להפחית את זמני הטעינה בעד 100% מכיוון שאתה מקבל הרבה יותר מדה עבור כל סליל.

בנוסף, אם סליל החריץ דק או רך, סליל פצע מתנודד יכול לסייע בהגנה על פני השטח או מיזוג הקצה. סליל פצע מתנודד מאובטח באמצעות רצועות פלדה בעלת מתיחה גבוהה, ושומר על סלילים מאובטחים במקומם על החלקות עד לפריקתו.

כדי להדגים את היתרונות של סליל פצע מתנודד, הנה דוגמה לתרחיש מהחיים האמיתיים.

נניח שחברה צורכת 40,000 פאונד. חודש של פלדה חריץ ברוחב צר. כדי לענות על הביקוש הזה, תצטרך עד 200 סלילי פנקייק. עם סליל מתנודד, ניתן להפחית את מספר הסלילים עד ל-20. זה מקטין את זמן הזנת הסליל ב-180 סלילים, משחרר זמן ייצור ומפחית פסולת, גרוטאות וכוח אדם.

קחו בחשבון את החיסכון הן בזמן הזנת סליל והן בעבודה!

לסיכום, OSCILLATE COIL מציע:

  • פחות החלפות
  • זמני ריצה ארוכים יותר
  • זמני הפעלה מופחתים
  • גרוטאות מופחתות
  • חיסכון מוגבר
  • הגנת משטח וקצה

בחירת סליל הפצע הנכון

Be-Cu רוצה לעזור לך לבחור את הסליל המפותל המתאים למתכת הפס המדויקת שלך. למרות שסלילים מפותלים בסרט נפוצים יותר, היכולות הטכניות שלנו מתנודדות מציעות חיסכון וערך ייחודי ללקוחותינו.

צרו קשר עוד היום על מנת שנוכל ליצור הצעת מחיר מותאמת אישית לצרכים הייחודיים שלכם!


אם אין הנחיות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. נא לציין את המקור להדפסה מחדש: parts-maker.com, תודה!

יצירת אב טיפוס

מה Be-Cu עושה?


BE-CU מחויבת לספק אבות טיפוס מהיר ואיכותי ושירות ייצור נפח, כולל: עיבוד שבבי , חיתוך לייזר , הדפסה תלת מימדית , יציקת מתכת (יציקת מתכת/יציקת השקעה/יציקת חול), כלים מהירים והזרקה, ייצור מתכת , פלסטיק ו שחול אלומיניום. Be-cu וספק שיתופי מספקים פתרונות ייצור באיכות גבוהה שיכולים לסיים את העיצוב שלך תוך שעות ספורות. זה נותן לך את ההזדמנות לבדוק את המוצר שלך בקפדנות ולבצע את כל השינויים הדרושים כדי לשכלל את העיצוב שלך לפני שהוא נכנס לייצור בקנה מידה מלא.


יצירת אב טיפוס
Logo
Enable registration in settings - general