האם האינטרנט של הדברים ישפיע על עיצובי האב-טיפוס העתידיים שלך?

זה שם די מגניב, האינטרנט של הדברים. מיוחס לקווין אשטון ב-1999 בזמן שעבד בפרוקטור אנד גמבל, הוא משמש לתיאור העולם המחובר שאליו אנו הולכים במהירות, עולם שבו מכשירים יומיומיים ורגילים נושאים שבבי RFID ושאר התקני תקשורת משובצים בעלות נמוכה. התקנים אלה ישתפו מידע בתחום עצום של נתונים, בדומה לשרתים בודדים ומחשבים אישיים שיוצרים כעת רשת מחוברת שהיא שדה הנתונים של האינטרנט. עם האינטרנט, לעומת זאת, רוב הנתונים נוצרים, נשלטים ומשתפים על ידי בני אדם, בעוד שב-IoT המידע מיועד לאיסוף ולחלוק בין מכשירים באופן אוטונומי. לכאורה הדבר יאפשר עתיד חכם, יעיל ונוח יותר.

בחזון העתיד הזה, מכונת הקפה שלך תתבשל בבוקר כשאתה מתעורר, בזמן שהמכונית בחוץ כבר עוברת מחזור חימום מראש מכיוון שהסמארטפון שלך ידע שיש לך פגישה בבוקר, מה שאמר את האזעקה שלך שעון כדי להעלות לאט את האורות קצת מוקדם כדי שיהיה לך זמן לתפוס את המעבורת, תוך התחשבות בעדכונים המתמידים הנשלחים למרכז המרכזי של הבית שלך לגבי דפוסי תנועה ומזג אוויר שנשלחו מחיישנים המוטבעים בכביש. עכשיו, הרבה אנשים מריירים לגבי העתיד הזה. ישנן קבוצות סחר בתעשייה שהוקמו כדי להבטיח שכל המכשירים הללו יכולים להיות אינטראקטיביים, ברוחב פס משותף וללא הפרעות הרסניות. כמות הנתונים הגולמיים שסביבה כזו יכולה לייצר כאשר מכשירים "חכמים" מפוזרים בעולם המפותח תהיה מדהימה, משאב בעל משמעות פוטנציאלית עצומה כדי לשנות את הדרך בה אנו מתקשרים עם כל מה שסביבנו.

כפי שכולנו יודעים, האינטרנט לא תמיד מאובטח כפי שהיינו רוצים שיהיה, למרות המאמצים הטובים ביותר של כמה אנשים חכמים מאוד לעשות זאת. אותה דאגה תתעורר, אם כן, לגבי האינטרנט של הדברים. האם רשתות מקומיות שונות, מה שמכונה "מערכת המערכות", יהיו כפופות גם לפריצות, סוסים טרויאניים, וירוסים ושאר מהומות סייבר שונות? סיכוני האבטחה הפוטנציאליים שעלולים להתמודד איתם, אם מכונת הקפה תחליט ליצור קשר עם מכונת הכביסה כדי לשים סבון בחליטת הבוקר שלך וקפה במחזור השטיפה, לא מכבדים לחשוב עליהם.

כל הבדיחות בצד, הטכנולוגיה הזו כבר מאוד איתנו. ההערכות משתנות, אבל יש כבר מיליארדי מכשירים נפרדים שמחוברים באופן אלחוטי לאינטרנט או זה לזה באמצעות אינפרא אדום, בלוטות', Wi-Fi וכו', ומספר זה יכול רק להמשיך ולגדול. השאלה שלנו כאן היא על איך זה ישפיע על עיצוב ופיתוח מוצרים עתידיים.

האם אתה, כיזם, מעצב תעשייתי, ממציא, צריך לשקול את ההשלכות של קישוריות בכל אב טיפוס ומוצר שאתה מייצר? זה אולי לא נראה מובן מאליו במבט ראשון, אבל כמעט כל פריט צריכה שאתה יכול לחשוב עליו, וגם הרבה מאוד מוצרים תעשייתיים, סביר להניח שירוויחו מהיכולת לקלוט מידע מסביבתו ולהגיב בצורה "אינטליגנטית" כלשהי, ביחס לתפקידו המיועד. זה יכול להיות נכון לגבי סכיני גילוח חשמליים ומברשות שיניים, בקבוקי מים חמים ומיקרוגל, מוצרי ספורט, צעצועים, כל דבר. בזמן שאתה מכין את הרעיון החדש שלך לפיתוח ובדיקה, אולי כדאי לך לשקול קצבאות עבור שבב RFID כדי להפוך את המוצר החדש שלך ל"חכם" מההתחלה. אנחנו חושבים שתכנון לעתיד הוא תמיד רעיון טוב. תגיד לנו מה אתה חושב.


אם אין הנחיות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. נא לציין את המקור להדפסה מחדש: parts-maker.com, תודה!

יצירת אב טיפוס

מה Be-Cu עושה?


BE-CU מחויבת לספק אבות טיפוס מהיר ואיכותי ושירות ייצור נפח, כולל: עיבוד שבבי , חיתוך לייזר , הדפסה תלת מימדית , יציקת מתכת (יציקת מתכת/יציקת השקעה/יציקת חול), כלים מהירים והזרקה, ייצור מתכת , פלסטיק ו שחול אלומיניום. Be-cu וספק שיתופי מספקים פתרונות ייצור באיכות גבוהה שיכולים לסיים את העיצוב שלך תוך שעות ספורות. זה נותן לך את ההזדמנות לבדוק את המוצר שלך בקפדנות ולבצע את כל השינויים הדרושים כדי לשכלל את העיצוב שלך לפני שהוא נכנס לייצור בקנה מידה מלא.


יצירת אב טיפוס
Logo
Enable registration in settings - general