האם אתה יכול לבנות מלכודת עכברים טובה יותר?

דנג שיאופינג אמר כי זה לא משנה אם החתול שחור או לבן, כל עוד הוא תופס עכברים. וכשזה מגיע לתפיסת עכברים, שום דבר מלבד החתול לא עשה את העבודה טוב יותר ממלכודת העכברים הצנועה. אנחנו מציגים את זה כאן לא בגלל שאנחנו אויבים של Mus musculus אלא פשוט כדי להמחיש איזה עיצוב קלאסי הוא יפה (למרות שהעכבר אולי לא מסכים.) אלגנטי, קל לשימוש, מתאים לתפקידו המיועד ומכיל בדיוק את האלמנטים שהוא צרכים ותו לא, מלכודת העכברים היא כמעט שם נרדף לשלמות של עיצוב, וזה מה שמעסיק אותנו כאן היום.

ישנם מאפיינים משותפים מסוימים שעוברים דרך כל עיצובי המוצרים הנהדרים, וכמובן מיליוני מילים כבר הודפסו בניסיון לבטא את התכונות החמקמקות שמתחברות כדי להפוך מוצר מצליח לקלאסי, אפילו לאיקוני. כמעט תמיד, העיצוב מתאים לידי או לגוף האדם בדיוק כך, פועל כהרחבה של עצמנו ומשיג אוניברסליות של מטרה שחוצה את כל התרבויות, הגילאים והאופנות התקופתיות. לעתים קרובות נעשה שימוש במילים כמו "פרופורציה" ו"איזון", כדי להציע שכמה צורות פשוט נראות ישר לעינינו יותר מאחרות. אנו נוטים לאהוב את ההצעה של מסה במקומות מסוימים ואת חזקת הקלילות במקומות אחרים, ואת השימוש הדיסקרטי בקווים המצטרפים בין השניים. איזה עוד דוגמאות מושלמות אתה יכול לחשוב עליהן?

מה דעתך על המהדק הנמוך אולי, שנמצא במיליוני משרדים ברחבי העולם, כל כך בכל מקום שהוא בלתי נראה? הבלתי פולשניות הזו היא עוד סימן לעיצוב נהדר, משהו כל כך טבעי לסביבה שבה הוא נמצא שהוא הופך לסביבה, ועוזר להגדיר אותה. תפקוד המהדק ברור, דיסקרטי וכמעט בלתי אפשרי לשיפור.

רובכם שקוראים את זה מעולם לא השתמשו בטלפון ישן כמו זה, או במצלמת Instamatic Kodak קלאסית.

אבל אם זו הייתה הפעם הראשונה שלך להשתמש בטלפון סיבובי או במצלמה אינסטמטית, האצבעות שלך היו יודעות מיד לאן ללכת ומה לעשות. העיצוב של האובייקט אומר לך בשביל מה הוא נועד וכיצד להשתמש בו – וזה יהיה נכון אפילו עבור ארכיאולוגים עתידיים שחופרים את אחד הכלים המוזרים האלה ומזהים מיד שהפרופורציות המקסימות שלו פשוט גורמות לך לרצות להרים אותו ולשים אותו השפתיים שלך.

למעצב המוצר של היום יש מספר יתרונות על פני מקבילו בעבר. תוכנת CAD הופכת את תהליך הציור למהיר וקל לשינוי, בעוד שאב-טיפוס מהיר יכול לתת לך מודל פיזי מהיר וקל יותר מאי פעם. רק כשיש לך אב טיפוס ביד אתה יכול לשחק איתו ולהבין באמת אם הוא מעורר השראה לגעת ולהשתמש בו כמתוכנן.

אנו ממליצים על יציקת ואקום כטכניקה האידיאלית להכנת דגמים מוצקים במגוון צבעים שניתן ליצוק בקלות ובחסכוניות למוצר הסופי. ניתן לבצע איטרציות ושינויים רבים בקלות עד שתשיג את הצורה הסופית בדיוק כמו שצריך. אנו מזמינים אותך לספר לנו אילו עיצובים קלאסיים אחרים הם הטובים מסוגם. ואם אתה רוצה לקרוא על כמה עיצובים שלא ממש עובדים, בדוק את זה כאן.


אם אין הנחיות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. נא לציין את המקור להדפסה מחדש: parts-maker.com, תודה!

יצירת אב טיפוס

מה Be-Cu עושה?


BE-CU מחויבת לספק אבות טיפוס מהיר ואיכותי ושירות ייצור נפח, כולל: עיבוד שבבי , חיתוך לייזר , הדפסה תלת מימדית , יציקת מתכת (יציקת מתכת/יציקת השקעה/יציקת חול), כלים מהירים והזרקה, ייצור מתכת , פלסטיק ו שחול אלומיניום. Be-cu וספק שיתופי מספקים פתרונות ייצור באיכות גבוהה שיכולים לסיים את העיצוב שלך תוך שעות ספורות. זה נותן לך את ההזדמנות לבדוק את המוצר שלך בקפדנות ולבצע את כל השינויים הדרושים כדי לשכלל את העיצוב שלך לפני שהוא נכנס לייצור בקנה מידה מלא.


יצירת אב טיפוס
Logo
Enable registration in settings - general