4 תכונות מנהיגות ייצור כדי להתגבר על משבר

כל תעשייה משמעותית בעולם צריכה להתמודד כעת עם אתגרים גדולים בפעילותה בשל ההשפעות המתמשכות של נגיף הקורונה החדש. שרשראות האספקה המסורתיות והיציבות של פעם הופסקו, בעוד שחלק מהמגזרים בכלכלה כמעט נעלמו בין לילה.

גם תעשיות ייצור מכל הסוגים נמצאות בניסיון רב. סביבה זו מציעה הזדמנות מושלמת לבחון מקרוב את התפקיד המהותי של מנהיגות טובה בסיוע לחברות קטנות וגדולות לנווט מסלול בטוח במים לא ידועים.

מנהיגים בתעשיית הייצור שמפגינים את התכונות הבאות הם אלה שיוכלו לעזור לחברות שלהם לא רק לשרוד את המשבר הזה אלא גם לצאת מוכנות לצמיחה עתידית.

חיזוי

מנהיגים בתעשיית הייצור חייבים להעריך לא רק את תנאי השוק הנוכחיים אלא גם לצפות היכן הביקוש בשוק יהיה חודש או שנה מראש. בתקופות של צמיחה, נעשה שימוש בחיזוי מדויק כדי להחליט מתי הגיע הזמן לבצע הוצאות הון עבור ציוד חדש או להשקיע במתקנים חדשים.

אבל ראיית הנולד חשובה עוד יותר כאשר צופים זמנים של התכווצות או התנתקות עסקית. מנהיגים עסקיים נבונים שיכולים לחזות במדויק זמנים קשים קדימה, ינקטו צעדים יזומים זמן רב מראש, לפני שהם הופכים למצבי חירום. אלה כוללים חיסכון של ארגז מלחמה כדי לעמוד במחסור במימון, יישום משמעת ייצור רזה, ביטול בזבוז והכשרת כוח העבודה להיות זריז.

זריזות

כל יצרן, שקיבל מספיק זמן ותרגול, יכול בסופו של דבר להיות מיומן בייצור מוצר A נתון, ואולי הם אפילו עשו זאת ברווחיות במשך שנים. אבל מה קורה כשפתאום מוצר A כבר לא רצוי או נחוץ? גרוע מכך, מה אם מוצר B נמצא כעת בביקוש דחוף, אנשים פונים לחברה שלך כדי לקבל פתרון, ואתה לא מוכן? אם התהליכים העסקיים שלך והאנשים שלך שקועים באינרציה ולכודים בדרכי חשיבה ישנות אז לא תשרוד את המעבר.

אבל אם מנהיג הכין את הצוותים שלו להיות זריזים, הם יוכלו להעביר הילוך במהירות וביעילות כדי לעמוד בדרישות השוק המתעוררות. זה קורה באמצעות תקשורת, כאשר כולם יודעים את התפקידים והאחריות שלהם תוך כדי עזרה אחד לשני ללא אגו או תחרות. זריזות היא הלך רוח, דרך חשיבה החובקת שינוי באמצעות למידה מתמדת, פיתוח מיומנויות והשתלבות ברצפת החנות.

פוקוס

שום ארגון, אפילו זריז, לא יכול להיות הכל עבור כל האנשים – וגם לא צריך לנסות להיות כזה. יצרן רזה יודע להתמקד בכשירות הליבה שלו ולהפחית או לבטל כל פעילות שמסייחה ממנה את הדעת. למרות שהמשימה עשויה להשתנות בהתאם לתנאים החיצוניים, ברגע שמנהיג מציב יעד חדש, משאבי החברה חייבים להתמקד ביעד זה ללא הדרת כל האחרים.

זה תמיד היה סיכון בעולם העסקים שאם חברה משיגה מידה של הצלחה בתחום אחד, היא חושבת שקל באותה מידה לשחזר את ההצלחה הזו בתחום אחר. לעתים רחוקות זה מסתדר לטובה, במיוחד בעתות משבר. במקום זאת, מנהיגים אמיתיים יעוררו את כוח העבודה להתרכז במשימה העומדת על הפרק ולהציב יעדים ריאליים ובר-השגה. איך הכי טוב לתת השראה? על ידי מנהיגות בביטחון.

ביטחון עצמי

כמובן שאנחנו לא מתכוונים לאשליה של ביטחון עצמי או חוצפה שקרית. אנו מתכוונים לנשיאה רגועה ויציבה של מנהיגים אשר מנוסים בניסיון ומכירים את היכולות והחוזקות שלהם. זה ניכר בחדר הישיבות או ברצפת החנות לא פחות מאשר בשדה הקרב.

מנהיגים בטוחים בעצמם אינם שחצנים. יש להם תוכנית, הם יודעים את הדרך קדימה, הם סבלניים ויציבים ביישום התוכנית והם לא מתבלבלים ממכשולים קטנים בדרך. זו האיכות שתמשוך את היצרן בזמנים קשים, גם כשהיא מעוררת השראה לאחרים בארגון להקריב קורבנות ולצאת מעבר לקריאת החובה לבצע את המשימה.

במהלך תקופה זו, Be-Cu נשארת מחויבת לספק לשותפים המהימנים שלנו את מיטב האב-טיפוס המהיר, כלי עבודה מהירים ושירותי ייצור בנפח נמוך. זהו כוח הליבה שלנו והוא מגובה בתמיכה של הקהילה הגדולה שלנו. גלה כיצד אנו יכולים לענות על הצרכים שלך עבור חלקים קריטיים כאשר אתה מעלה את קבצי ה-CAD שלך היום לקבלת הצעת מחיר בחינם.


אם אין הנחיות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. נא לציין את המקור להדפסה מחדש: parts-maker.com, תודה!

יצירת אב טיפוס

מה Be-Cu עושה?


BE-CU מחויבת לספק אבות טיפוס מהיר ואיכותי ושירות ייצור נפח, כולל: עיבוד שבבי , חיתוך לייזר , הדפסה תלת מימדית , יציקת מתכת (יציקת מתכת/יציקת השקעה/יציקת חול), כלים מהירים והזרקה, ייצור מתכת , פלסטיק ו שחול אלומיניום. Be-cu וספק שיתופי מספקים פתרונות ייצור באיכות גבוהה שיכולים לסיים את העיצוב שלך תוך שעות ספורות. זה נותן לך את ההזדמנות לבדוק את המוצר שלך בקפדנות ולבצע את כל השינויים הדרושים כדי לשכלל את העיצוב שלך לפני שהוא נכנס לייצור בקנה מידה מלא.


יצירת אב טיפוס
Logo
Enable registration in settings - general