מכונות מיקרו הן ניצחון גדול עבור הזרקת פלסטיק

אנו נרגשים להכריז שהרחבנו את היכולות שלנו בתחום הזרקת פלסטיק עם התוספת האחרונה של שתי מכונות מיקרו דפוס אופקיות חדשות של Babyplast. זה מדגים את המחויבות שלנו לספק את שירותי הייצור הזריזים ביותר עבור לקוחות הזקוקים לחלקי פלסטיק קטנים ומדויקים.

בואו נסתכל מקרוב על היתרונות של דפוס מיקרו ומדוע זה עשוי להיות הפתרון הנכון לפרויקט ההזרקה הבא שלכם.

מדוע החלקים הולכים וקטנים?

ישנה התמקדות גוברת במוצרים ממוזערים ליישומי נישה הכוללים מכשירים רפואיים, משאבות ומוליך מיקרו-נוזל, בתי חיישנים ופתרונות חדישים אחרים המשלבים אלקטרוניקה ומכניקה מסורתית בקנה מידה קטן. מגמה זו תמשיך רק עם האימוץ הנרחב של רחפנים, ציוד לביש ומוצרי ניידים ו-IoT אחרים.

מכונות Babyplast החדשות שלנו הן אידיאליות עבור חלקים בקנה מידה של סנטימטר עד מילימטר. זה יעזור מאוד ללקוחות שלנו מכיוון ששימוש במכונה גדולה יותר עבור חלקים קטנים יותר מייצג בזבוז של קיבולת עודפת. מכונה קטנה יותר זו פועלת ביעילות רבה יותר עם עלות תפעול נמוכה יותר, פחות בזבוז חומר וזמן מחזור מהיר יותר. כל זה מהווה חיסכון אמיתי עבור לקוחותינו.

עלות כלי עבודה מופחתת

ל-Babyplast 10/12 עיצוב ייחודי ללוחות הנעים והנייחים. הם מכילים בולסטרים אינטגרליים המספקים תמיכה קשיחה לכלי עובש קטנים. זה בתורו מפשט את הבנייה של אותם כלים, ומפחית את העלות שלהם וכמה זמן לוקח לייצור אותם בהשוואה לכלים גדולים יותר, קונבנציונליים יותר.

בממוצע, כלי דפוס מיקרו העשויים מפלדת P20 זולים בכ-40% מכלי עבודה בגודל מלא.

בקרות דיגיטליות

מערכת הבקרה הדיגיטלית המלאה חוסכת את פרמטרי ההגדרה של 1,000 עבודות, מה שהופך את ההחלפות למהיר מאוד ועמיד בפני תקלות. כמו כן, מכיוון שגליל ההזרקה הוא מאוד קומפקטי, קל לנקות חומר מעבודה אחת ולהכין שרף אחר להמשך עם זמן השבתה מועט.

המערכת גם מחוברת בקלות ל-WLAN כדי לתמוך בקו ייצור חכם משולב ליעילות רבה עוד יותר.

רצים לוהטים

במכונות משולבות מערכות hot runner יחיד וארבע טיפות. איך זה עוזר לך? רצים חמים מאפשרים בקרת טמפרטורה מדויקת יותר עבור תבניות מרובות חללים, משפרים את איכות החלקים ומפחיתים את זמני המחזור.

רבגוניות

אנו אוהבים את הניידות של ה-Babyplast מכיוון שהוא מנצל את שטח הרצפה בצורה אופטימלית. מפעיל יחיד מאומן היטב יכול לנהל מספר מכונות בו-זמנית בעת שימוש במערכות פליטה ופיקוח אוטומטיות. זה שוב חוסך עלויות תקורה.

ציטוטים תחרותיים

ב-BE-CU.COM, אנו מחויבים להיות מובילים בייצור רזה וחכם. לשם כך נמשיך להשקיע בטכנולוגיה שתביא את רעיונות המוצרים שלך לחיים אפילו מהר יותר. אם אתה מוכן להתחיל את הפרויקט הבא שלך או אם אתה רוצה לברר עוד על שירות המיקרו דפוס החדש שלנו, צור קשר עם הצוות שלנו עוד היום או פשוט העלה את קבצי ה-CAD הדיגיטליים שלך לקבלת הצעת מחיר חינם עוד היום.


אם אין הנחיות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. נא לציין את המקור להדפסה מחדש: parts-maker.com, תודה!

יצירת אב טיפוס

מה Be-Cu עושה?


BE-CU מחויבת לספק אבות טיפוס מהיר ואיכותי ושירות ייצור נפח, כולל: עיבוד שבבי , חיתוך לייזר , הדפסה תלת מימדית , יציקת מתכת (יציקת מתכת/יציקת השקעה/יציקת חול), כלים מהירים והזרקה, ייצור מתכת , פלסטיק ו שחול אלומיניום. Be-cu וספק שיתופי מספקים פתרונות ייצור באיכות גבוהה שיכולים לסיים את העיצוב שלך תוך שעות ספורות. זה נותן לך את ההזדמנות לבדוק את המוצר שלך בקפדנות ולבצע את כל השינויים הדרושים כדי לשכלל את העיצוב שלך לפני שהוא נכנס לייצור בקנה מידה מלא.


יצירת אב טיפוס
Logo
Enable registration in settings - general