טיפים לאימות ספק מרחוק

כמפתח מוצר, אולי אתה תוהה איך אתה יכול לאמת את תקינות שרשרת האספקה שלך בזמנים לא וודאיים אלה, עם כל כך הרבה הגבלות הסגר ונסיעות. למרות שזה עשוי להיות קשה או אפילו בלתי אפשרי לבקר ספק באופן אישי, עדיין יש כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי לעזור לך לבצע את בדיקת הנאותות שלך לאימות ספק אפילו מרחוק.

מוניטין בתעשייה


אם לספק שלך יש רקורד מבוסס עם חברות מכובדות אחרות, כמו גם שם מותג מוכר, זה כמובן יוביל דרך ארוכה לקראת ביסוס אמינות.

בדוק אם יש להם נוכחות במנועי החיפוש הגדולים. מה לגבי מדיה חברתית כמו פייסבוק ואינסטגרם, או פלטפורמת B2B כמו לינקדאין? לחברות רבות שהן מובילות מחשבה בשוק שלהן עשויות להיות נוכחות במדיה חברתית עם עדכונים קבועים, עדכונים, מסמכים לבנים, בלוגים או תוכן אחר שמבסס את סמכותן. ואל תשכח את יוטיוב, שהיא אחת הפלטפורמות הפופולריות ביותר שבהן יצרנים יכולים להפגין את היכולות שלהם.

פטנטים


חברות חדשניות מסוגלות ליצור פתרונות ייחודיים ללקוחותיהן. היסטוריה של חידושים מוגנים בפטנט מראה שהספק שלך גם כשיר מבחינה טכנית וניתן לסמוך עליו על מסירותם.

פטנטים פונקציונליים, כמו אלה ב-Star Rapid, הם אחת הסיבות שאנו מנהיגים מוכרים ליוזמות המחקר והפיתוח שלנו.

דוחות בדיקת מאמר ראשון


לאחר ביצוע הדגימה הראשונה של פריט נתון, התעקש לקבל דוח בדיקה ראשוני מלא. רק כאשר תאשר דוח זה, הזמנתך תתמלא.

דוח זה הוא דרך מצוינת לאמוד עד כמה הספק שלך זהיר בבדיקה ומדווח על מידות וסובלנות פיזיות. אחרי הכל, אחד הסודות להכנת חלקים גדולים הוא לדעת למדוד אותם, וזה הצעד הראשון.

מכונות, ציוד ואספקה


כמו בציוד מדידה ובדיקה, בקשו רשימת מכונות מקיפה המציגה את כל יכולות הייצור שלהן.

שוחח עם נציג המכירות שלך גם על אספקה וציוד תמיכה. קבוצה זו עשויה לכלול דברים כגון כלי חיתוך, מתקני אחיזה, חומרי סיכה, שוחקים וכו'. מדוע זה חשוב? אם הספק שלך משקיע בחומרים איכותיים – אפילו עבור דברים שמתעלמים מהם בקלות כמו נייר זכוכית או דבקים – זה אומר שהם שמים לב לפרטים ולא חותכים פינות. זה סימן טוב שהם ישימו תשומת לב ראויה גם להזמנה שלך.

בטיחות, ניקיון והיגיינה


כולנו מודעים במיוחד בימים אלה לחשיבות התברואה, היגיינה ובטיחות הציבור. אנחנו צריכים לצפות לזה לא רק עבור עצמנו אלא גם עבור האנשים איתם אנחנו עובדים – גם אם הם בצד השני של העולם.

גלה אילו פרוטוקולים יש לספק שלך לשמירה על מקום עבודה נקי ובטוח. גלה כיצד הם מנהלים רישומים והוכיחו שהם פועלים לפי נוהלי בריאות הציבור הטובים ביותר כדי להגן על העובדים והצוות שלהם. שוב, תשומת לב לפרטים והגנה מקיפה ומאורגנת היטב היא הדגמה מושלמת של מקצועיות ברמה עולמית. אתה יכול לצפות מספק כזה ליישם את אותם סטנדרטים על העבודה שהם מבצעים עבורך.

ייצור רזה


הטמעת מערכת ניהול רזה ממחישה את המחויבות של הספק שלך לשיפור מתמיד.

Kaizen, 6S וכלי ניהול רזה אחרים עוזרים לספק להתמקד כל הזמן בדיסציפלינות הליבה הכוללות בטיחות, אספקה בזמן, איכות והפחתת פסולת. כל אלה בסופו של דבר משפרים את הביצועים של הספק שלך ואת הערך של השירות שהם יכולים לספק לך.

למד עוד


ל-Be-Cu יש ספרייה מקיפה של מידע ומשאבים שבהם תוכלו להשתמש כדי לאמת את היכולת והאיכות שלנו גם אם אינכם יכולים לבקר אותנו באופן אישי. זה כולל תיאורי מקרה, מסמכים לבנים, בלוגים, סרטונים ועוד. צור איתנו קשר עוד היום או העלה את קבצי ה-CAD שלך לקבלת הצעת מחיר בחינם כדי לראות כיצד נוכל לתמוך בך עם אבות טיפוס מהירים וייצור בנפח נמוך.


אם אין הנחיות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. נא לציין את המקור להדפסה מחדש: parts-maker.com, תודה!

יצירת אב טיפוס

מה Be-Cu עושה?


BE-CU מחויבת לספק אבות טיפוס מהיר ואיכותי ושירות ייצור נפח, כולל: עיבוד שבבי , חיתוך לייזר , הדפסה תלת מימדית , יציקת מתכת (יציקת מתכת/יציקת השקעה/יציקת חול), כלים מהירים והזרקה, ייצור מתכת , פלסטיק ו שחול אלומיניום. Be-cu וספק שיתופי מספקים פתרונות ייצור באיכות גבוהה שיכולים לסיים את העיצוב שלך תוך שעות ספורות. זה נותן לך את ההזדמנות לבדוק את המוצר שלך בקפדנות ולבצע את כל השינויים הדרושים כדי לשכלל את העיצוב שלך לפני שהוא נכנס לייצור בקנה מידה מלא.


יצירת אב טיפוס
Logo
Enable registration in settings - general